Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Frei...mini Ibrahimović....inale trči ko navijen.

 

Zašto sam opet kivan na Mesarovića ?  Kad se usidrio u 16 i ne ume da se okrene, a oko njega na 10 m ...niko...i naravno, usporeni snimci. Mora to brže.

Link to comment
34 minutes ago, Constantin said:

Frei...mini Ibrahimović....inale trči ko navijen.

 

Zašto sam opet kivan na Mesarovića ?  Kad se usidrio u 16 i ne ume da se okrene, a oko njega na 10 m ...niko...i naravno, usporeni snimci. Mora to brže.

Nema sta da objasnjavas za Mesarovica, svi su videli. Posle dva min od ulaska, zumira ga kamera a on dusu nema.

Ona igra je za patos ligu. Usao da umrtvi igru.

Lose, presporo, iritantno za gledanje... Sve ocekujes sad ce nesto napravi, kao sprema se, on napravi krug oko sebe i doda najblizem igracu pa opet u krug...

Link to comment

Odlično prvo poluvreme! Ofanziva, trčanje, šanse, sve je bilo top. Za uživanje.

Drago mi je da se Zec vraća u formu, vidi se koliko zna da igra, pravo pojačanje.

Frei odličan, Vanja pretrčao mnogo.

Za divno čudo Pejović nije bio toliko katastrofa kao na prethodnim utakmicama.

Stajić odličan, Vojnović korektan, Yamcam uvek na zadatku.

I... dolazi II poluvreme i raspad!

Mesarović kad je ušao počelo je da bude negledljivo, užas. 

 

  • +1 1
Link to comment

Za Mesarovića mi posebno krivo...nije on da ne zna fudbal. Mislim da je dobro tehnički potkovan, ali snalaženje u trenutnku i donošenje odluke, je obrazac za fudbalsku intelegenciju.

 

Ko je dobar sa trenerom golmana...da Rosić ostane posle treninga sat vremena, svaki put, i da trenira izbijanje lopte. Izbija ko s drvenu nogu. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

Danas je naš trener krenuo sa 4-4-2 a Yamkam je igra desnog beka. Posle, u drugom poluvremenu je izmrkao s one izmene, pa je možda i ličilo na 3-5-2....

Ево послушајте шта каже тренер...

Чинило се тако можда али играли смо с три играча позади. 

 

https://youtu.be/CKOCZTmkX08?si=Ujnd6ZeGjrYjB0DH

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_7712.thumb.jpeg.4c62b908355f31c02a6876f7543dbbf9.jpeg

 

suza sama ide

🥹

 

@kud u maglu Simoviću ćitaš samo naslove, pa moram da te žacnem da je to baš onako Žeksovski, ali ne znam gde si pokušio ovaj naslov. Verovatno neka vrhunska novina-portal...

 

"Kao što se i Crvena zvezda sada žalila na suđenje Milanovića, pre izvesnog vremena smo i mi zvanično uputili žalbu na istog sudiju zbog njegovog neprofesionalnog suđenja na baraž utakmici Radničkog protiv Inđije. Tada smo se obratili zvaničnim pismom i predsedniku Sudijske komisije Dejanu Fillipoviću, žaleći se na neprofesionalno ponašanje sudije, ali odgovor nismo dobili ni do danas. Filipović nas nikada nije upristojio bilo kakvog odgovora, i ne samo da nikada nije kaznio sudije koje su očigledno oštetile Radnički nego ih je i nagrađivao", naveo je klub iz Niša. 

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

 

@kud u maglu Simoviću ćitaš samo naslove, pa moram da te žacnem da je to baš onako Žeksovski, ali ne znam gde si pokušio ovaj naslov. Verovatno neka vrhunska novina-portal...

 

"Kao što se i Crvena zvezda sada žalila na suđenje Milanovića, pre izvesnog vremena smo i mi zvanično uputili žalbu na istog sudiju zbog njegovog neprofesionalnog suđenja na baraž utakmici Radničkog protiv Inđije. Tada smo se obratili zvaničnim pismom i predsedniku Sudijske komisije Dejanu Fillipoviću, žaleći se na neprofesionalno ponašanje sudije, ali odgovor nismo dobili ni do danas. Filipović nas nikada nije upristojio bilo kakvog odgovora, i ne samo da nikada nije kaznio sudije koje su očigledno oštetile Radnički nego ih je i nagrađivao", naveo je klub iz Niša. 

pa kao što se da videti naslov nije daleko od suštine saopštenja. u pitanju je portal glavnog sponozra lige, valjda oni znaju

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa kao što se da videti naslov nije daleko od suštine saopštenja. u pitanju je portal glavnog sponozra lige, valjda oni znaju

U stavri, suštinski se razlikuje....

Link to comment

ZABRANITE MU DA SUDI U SUPERLIGI! OVO JE KRAĐA! SRAMOTA!                 (linkovi u naslovu)

Žestoka paljba po sudiji iz tima koji je pobedio?!

 

HAOS U IVANJICI: Besni Pazarci posle poništenog gola napali sudiju, cela klupa uskočila na teren!

 

Nastavlja se „seča“ sudija: Precrtani Ilić i Čolović

Svega dva dana posle velike čistke, brisanja Danila Grujića, Miloša Đorđića, Zorana Širokog i Novice Anđelovskog, članovi komisije jednoglasno su odlučili da „penzionišu“ Milana Ilića i Dragana Čolovića.

 

Iza Ilića i Čolovića je serija, skoro skandaloznih utakmica, zbog čega je i logična „zahvalnica“ Sudijske komisije, predvođene Dejanom Filipovićem. Obojica su i ranije figurirala na listi glavnih kandidata, sa spremljenom „šut-kartom“.

 

Čolovića više nema na mapi sudija, a šta se desilo sa Milanom Ilićem ? Gore navedeni članci su iz 2019. godine iz 2021. godine... ali:

spacer.png

 

 

Lik, em nas mrzi, više puta dokazano, em ne zna, ašto je nevaspitan i bezobrazan, to posebno...

 

Neko će kuka od braću Tončevi u petak. Će im pokvari 2-1 ili 1-2..:s_c:

Edited by Constantin
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...