Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Jos jednom je nas trener pokazao da katastrofalno vrsi izmene kao neki pocetnik!!! 

Kad smo imali igru i lepo smo pritiskali i stvarali sanse,prvo je umesto povredjenog Petrova koji je napadac i brz igrac ,uveo desnog beka Vlajkovica sa skroz defanzivnim karakterisikama!!!  Odjednom je poceo da igra sa tri stopera i dva beka!? 

Odmah smo izgubili sredinu i samo spletom srecnih okolnosti nismo primili gol!

Posle je uveo Mesarovica koji po ko zna koji put skakutao po terenu ko neki maneken i naravno nista dobro nije uradio za ekipu...

Uveo je zatim Belakovica koji je krilo ,a izbacio Peju koji je igrsc sredine terena...Napravio je takav galamatijas ,da se nije znalo ko sta igra....

Frei,Vojnovic ...najbolji

 

 

  • +1 3
Link to comment

Teska pobeda, bice cupavo i ovo prvenstvo da se ne ispadne. Inace dan za istoriju, mislim da je ovo prva dobijena utakmica kad sudi Elvis... Razbijen maler. Tanki smo mnogo. Nadam se da ima 2 ili 4 ekipe gore od nas ove sezone...

Link to comment
2 hours ago, Boki Nis said:

Jos jednom je nas trener pokazao da katastrofalno vrsi izmene kao neki pocetnik!!! 

Kad smo imali igru i lepo smo pritiskali i stvarali sanse,prvo je umesto povredjenog Petrova koji je napadac i brz igrac ,uveo desnog beka Vlajkovica sa skroz defanzivnim karakterisikama!!!  Odjednom je poceo da igra sa tri stopera i dva beka!? 

Odmah smo izgubili sredinu i samo spletom srecnih okolnosti nismo primili gol!

Posle je uveo Mesarovica koji po ko zna koji put skakutao po terenu ko neki maneken i naravno nista dobro nije uradio za ekipu...

Uveo je zatim Belakovica koji je krilo ,a izbacio Peju koji je igrsc sredine terena...Napravio je takav galamatijas ,da se nije znalo ko sta igra....

Frei,Vojnovic ...najbolji

 

 

Ми смо и пре тога играли са три штопера, а Петров био бек него смо били изразито офанзивни па није тако изгледало.

 

Али да нервира тренер с тиме што играчи константно мењају позиције (ево данас опет Јамкам десни штопер), богами баш нервира, верујем да не могу ни они сами да се навикну.

 

Али је било ово добро, чини ми се. Могли смо дати више голова, а они су претили само на крају. А четврта најефикаснија екипа су у лиги. 

 

Иначе, ИМТ баш лепо игра, какав би нам фудбал био када би се све екипе овако надигравале, играле конкретан фудбал и приде форсирале младе играче. Капа доле.

 

Стајић и Илић ме одушевљавају све више из меча у меч, премда је могао Вања оно да реши боље на почетку меча.

 

За Јамкама не треба да се троше речи више колико је стабилан иако је имао онај кикс у 83. минуту, али је човек доктор ове игре.

 

Имали смо тежак распоред а не каснимо много за осталима а плус ТСЦ и Чука имају утакмице у Европи. Биће ово боље, полако.

Link to comment
7 minutes ago, Подсемафорска 20 said:

Ми смо и пре тога играли са три штопера, а Петров био бек него смо били изразито офанзивни па није тако изгледало.

 

Али да нервира тренер с тиме што играчи константно мењају позиције (ево данас опет Јамкам десни штопер), богами баш нервира, верујем да не могу ни они сами да се навикну.

 

Али је било ово добро, чини ми се. Могли смо дати више голова, а они су претили само на крају. А четврта најефикаснија екипа су у лиги. 

 

Иначе, ИМТ баш лепо игра, какав би нам фудбал био када би се све екипе овако надигравале, играле конкретан фудбал и приде форсирале младе играче. Капа доле.

 

Стајић и Илић ме одушевљавају све више из меча у меч, премда је могао Вања оно да реши боље на почетку меча.

 

За Јамкама не треба да се троше речи више колико је стабилан иако је имао онај кикс у 83. минуту, али је човек доктор ове игре.

 

Имали смо тежак распоред а не каснимо много за осталима а плус ТСЦ и Чука имају утакмице у Европи. Биће ово боље, полако.

Danas je naš trener krenuo sa 4-4-2 a Yamkam je igra desnog beka. Posle, u drugom poluvremenu je izmrkao s one izmene, pa je možda i ličilo na 3-5-2....

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Danas je naš trener krenuo sa 4-4-2 a Yamkam je igra desnog beka. Posle, u drugom poluvremenu je izmrkao s one izmene, pa je možda i ličilo na 3-5-2....

Ја се не бих сложио, мени је то потпуно другачије изгледало. Мени је он све време изгледао у паралели са овом двојицом док је Фрај био по читавом боку.

Али нека буде да сам ја лоше видео.

Link to comment
4 hours ago, Vestibulum said:

Kako je odigrao Stajić?

Standardno dobro....po meni.

 

7 hours ago, Подсемафорска 20 said:

Ја се не бих сложио, мени је то потпуно другачије изгледало. Мени је он све време изгледао у паралели са овом двојицом док је Фрај био по читавом боку.

Али нека буде да сам ја лоше видео.

 

Iznenadio je trener Nikola Trajković drastičnom promenom formacije i – pogodio! Prvi put ove sezone Radnički nije nastupio sa trojicom u poslednjoj liniji. Jamkam je prebačen na desnog beka, Frej je igrao na levom – i oni su doprineli ultraofanzivnom izdanju domaćina u prvom poluvremenu – a šta tek reći za navalni deo, gde su Petrov i Zec napadali sa bokova, a uz Škrbića je dejstvovao univerzalac Vanja Ilić.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/radnicki-dominirao-a-sa-penala-poentirao/461894

 

Evo ga moj istomišljendžija....:kecman:

Link to comment

Nisam gledao utakmicu, samo snimak.. ali po meni... zanimljivi rezultati generalno u ligi, zanimljivi čak i neki transferi... mislim da ne treba odmah kuke i motike na bilo koga (osim uprave jelte :)).. igramo sa očigledno skromnim parama na skromnom stadionu (blago rečeno) sa skromnim brojem navijača.. u skladu sa tim su i igrači koji su dovedeni.. pri tom, liga je generalno ujednačena

 

Ne menjati Trajkovića, jer bilo ko da dođe ništa posebno još ne bi izvukao iz ovih igrača, to je to..

Prošla su vremena unapred dobijenih utakmica, sigurnih bodova, daš gol dva pa ideš u blok i čekaš 90. minut..mislim da toga više nema i da će svaka utakmica sad biti na žilet manje više.. 

Link to comment

Sada kada je Zec uhvatio ritam mi imamo i klupu koja moze nesto da promeni.

Samo da vredi taj zadnji vezni i na konju smo.

Imamo ekipu koja moze da napada razlicite stilove igre.

Cini mi se da se Skrbic i Petrov od kada igraju zajedno guse, vise Petrov, i nadam se da ce napokon i ta karika da proradi? Videlo se koliko Skrbic znaci a kad uhvati formu ima sve to jos bolje da izgleda.

Inace trcao na utakmici koliko nije za ceo zivot 😁

Peja ovu tekmu dobar, bez greske.

Pohvale za Yamkama, Vojinovica, Petrovica, Freja, Stajica, Zeca, Vanju... Frej me sve vise odusevljava... On ce za dve godine da bude najskuplja prodaja... Igra u oba pravca i to dobro.

Rosica bih pohvalio jer nas je na kraju spasio i decko brani odlicno. Ne mogu a da ne komentarisem da ona njegova ispucavanja vec pocinju da bole. I protivnici poceli da koriste tu njegovu slabost. IMT bas dosta, tacno se videlo celu utakmicu da su cekali povratnu loptu ka golmanu i svaki put su vrsili strasan presing nad njim i svaki put su dobili aut.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...