Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

4 minutes ago, Constantin said:

Iz kluba nikakav izveštaj.....?

Dok se ne zahvalimo Pejoviću, Mesaroviću nema bolje.

Izgubio Toncev kompas odavno....menjao je igrace i trenere i opet nista

Kako je poklonio Mitrovica Zvezdi i verovatno strpao masnu svotu u svoj dzep,krenula su kola nadole bez vozaca...

Mislim da je vreme da polako kupe stvari i da pomogne malo paprikarima,al se nadam i da ima neka adekvatna zamena ...

Mora da bude neki jak igrac koji moze da dovede jake sponzor ,inace smo na dobrom putu da se omaknemo u provaliju!!!

Ako nas dohvati neko od ovi sto ima veliku energiju i znanje da vrati Radnicki na stare staze i sto mnogo voli radnicki,a nema zutu banku...Najebali smo!!!!

Ako se nesto drasticno ne promeni u klub i prodrma sve ne vidim izlaz!

Prvi tim,omladinci,kadeti....svud smo u bulu  

  • +1 2
Link to comment

Petrov bocno, Skrba napred. Bem te treneru kad ti najbolji igrac sedi na klupi.

Definitivno Frei bolje igra levo ali tu je bio Tanko koji gradi loptu kao niko u ligi, dvojica ne mogu da mu je uzmu. Verovatno je zato presao na desnu stranu.

Yamkam retko kiksa ali kad kiksne to je obavezno na levu golmanovu stranu. Nisam bas siguran kod gola ko je kiksnuo da li on ili neko drugi?

Rosic me nervira sto svaku loptu kada je pod pritiskom izbija u kukuruz a ne mora. Mogao je u vise navrata mirnim pasom do igraca...

Peja bio ok ali potrosio 4-5lopti. Bar da je jedan sut isao u gol...

Jos razmisljam da li je trener pogodio sa taktikom ili ne?

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Boki Nis said:

Izgubio Toncev kompas odavno....menjao je igrace i trenere i opet nista

Kako je poklonio Mitrovica Zvezdi i verovatno strpao masnu svotu u svoj dzep,krenula su kola nadole bez vozaca...

Mislim da je vreme da polako kupe stvari i da pomogne malo paprikarima,al se nadam i da ima neka adekvatna zamena ...

Mora da bude neki jak igrac koji moze da dovede jake sponzor ,inace smo na dobrom putu da se omaknemo u provaliju!!!

Ako nas dohvati neko od ovi sto ima veliku energiju i znanje da vrati Radnicki na stare staze i sto mnogo voli radnicki,a nema zutu banku...Najebali smo!!!!

Ako se nesto drasticno ne promeni u klub i prodrma sve ne vidim izlaz!

Prvi tim,omladinci,kadeti....svud smo u bulu  

Mozda da dodje neko ko mnogo voli klub i Vucka pa nam Vucko pomogne ko Zvezdi sa sponzorima.

  • +1 1
Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Mozda da dodje neko ko mnogo voli klub i Vucka pa nam Vucko pomogne ko Zvezdi sa sponzorima.

Sto bi mi bili gadljivi na pare!?

Blizaci li su bolji od nas...

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Petrov bocno, Skrba napred. Bem te treneru kad ti najbolji igrac sedi na klupi.

Definitivno Frei bolje igra levo ali tu je bio Tanko koji gradi loptu kao niko u ligi, dvojica ne mogu da mu je uzmu. Verovatno je zato presao na desnu stranu.

Yamkam retko kiksa ali kad kiksne to je obavezno na levu golmanovu stranu. Nisam bas siguran kod gola ko je kiksnuo da li on ili neko drugi?

Rosic me nervira sto svaku loptu kada je pod pritiskom izbija u kukuruz a ne mora. Mogao je u vise navrata mirnim pasom do igraca...

Peja bio ok ali potrosio 4-5lopti. Bar da je jedan sut isao u gol...

Jos razmisljam da li je trener pogodio sa taktikom ili ne?

Ja mislim da je Rosić zakasnio sa istrčavanjem, kod gola. Logično je da on izbije loptu, svako od ove dvojice bi bio rizik, da je intervenisao, da postigne evro-gol.

Ovo za loptu i kukuruz si 100$ u pravu. 

Sve mi se više čini da Rosiću ne treba trener golmana, već dobar psiholog. Oko onih dešavanja koje je imao, ne može da se dečko sastavi.

Za taktiku...pisah skoro. Ovo što on igra, dobro je, ali ti za to treba 11 atleta, punih kondicije i ne malog znanja. Zato je Vlajković na klupi, jer ne može, a Škrbić zato što neće. Možda i Škrbić hoće, al ne može. Traba u ovoj postavci da se visoko izlazi i puno da se trči, ako ostavljaš rupe zajebo si celu ekipu i oni koji mogu "zbog tebe" crknu pre vremena.

Verujem da igra s trojicom pozadi, da mu je sigurnije, jer sa dva štopra nam mnogo furi promaja. Ovako, njih trojica prave veću gužvu.

Ako bi sad sklonio Peju i Mesarovića, to je moja želja, ostali bi na Saleta, a on jedva da može 15-20 minuta. Nikako ne ide. Treba nam tu sveža krv.

Nepoznanica su mi Džejmi iz Leskovac, a i zašto Lazar Pavlović ne dobija šansu.

Nadam se da će Lazar Jovanović što pre srediti papire i uleti u prvi tim umesto Belakovića.

 

20 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mozda da dodje neko ko mnogo voli klub i Vucka pa nam Vucko pomogne ko Zvezdi sa sponzorima.

 

I taj lažov mnogo obećava, skoro je opet najavio pomoć. Će bude, valjda.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Constantin said:

 

I taj lažov mnogo obećava, skoro je opet najavio pomoć. Će bude, valjda.

  Ja se sve nadam da ce bude nesto!

Blizanci su na drzavno jasle od postojanja ....

Vojvodina isto na drzavno jasele od onomad kad Bajatovic preuzeo da radi s Gas (od tad su krenuli uzlaznom linijom) 

Tsc kod Orbana

Nadam se da moz i mi da pridjemo na to jasle!

Vreme je...

Link to comment

Od Flore krenulo da se dizaju ruke, ta sezona imalo jos sta da se vidi a posle Cakija sve gori fudbal. Sve gori igraci, sve manja ulaganja. Skuplja se poluraspad bez ili s minimalnim obestecenjima i tavori se. Ustvari ide se u nazad, jer nikad ne mirujes nego ili ides ili napred ili nazad. Ostaje da se vidi sta je plan, ili nesto ili niz vodu... 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Boki Nis said:

  Ja se sve nadam da ce bude nesto!

Blizanci su na drzavno jasle od postojanja ....

Vojvodina isto na drzavno jasele od onomad kad Bajatovic preuzeo da radi s Gas (od tad su krenuli uzlaznom linijom) 

Tsc kod Orbana

Nadam se da moz i mi da pridjemo na to jasle!

Vreme je...

Kad Bojko Borisov bude ponovo premijer u komšiluk :kecman:

 

Ne podnosi nas Pičkousti, nego zberu se kolko tolko glasovi. Kad je čuo da je đnogo pao u Bg, Niš i Čačak, idma počeo da obećava. Znaš, kad selac dodje u veliki grad on mrzi sve seljake. Nakusa mi se patlevezi...nikad više fabrike u Niš, Valjevo...prosečna plata 500 €, ni jedna fabrika na Vračar 1500 €...nego narod zamlaćen.

Link to comment

Evo direktor ima šta da kaže...

 

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/162375/fudbal/super-liga/direktor-nislija-moramo-da-se-pojacamo

 

Nema.. mrtvo more.. čak me malo i brine što još nisu smenili Trajkovića.. znači da su digli ruke baš... ne kažem da treba, on radi sa igračima koje ima..

Nama treba neki Trajković, al na čelu kluba.. nešto novo da smisle, probaju... neki novi pristup

 

Radnički je trenutno rupa bez dna, totalno neprofitabilan i nezanimljiv bilo kom privredniku... ko god da dođe jedini interes bi mu bio da pere pare.. jer ne može da zaradi od prodaje igrača pošto školu nemamo, skauting nemamo, karte ne prodajemo...

 

Što neko napisa, treba neko malo lud ko zna, ali i koji trenutno ima pare da dođe.. onda se možda mož povadimo...

Da me zaebete s ljubav prema klubu, Banković i slični... a ovamo ništa ne znamo i nemamo ništa nigde...

Edited by zikaPantelej
Link to comment

Tu smo, cekamo pojacanja. Sve je receno.

Cekamo i neki konkretan potez ljudi iz kluba. Nesto...

Proslo je vreme "sitnih ulaganja" jer drugi nisu imali ni toliko.

Sto rekoste nit skola, nit rezultati, nit ulaganja, nit nesto ... Ivica se dugo ne pojavljuje pred kamere 😁🤦

  • +1 2
Link to comment
21 hours ago, zikaPantelej said:

Šilo u Napretku iz Kruševca

 

Treba formirati drugu grupu "dežurnih kritizera" koja bi se zvala "Zašto naši igrači neće da se vrate kod nas" ? Prvi su oni, zašto naša deca ne igraju za Radnički ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...