Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U drugom delu drugog poluvremena je ušao Traore. Eto i mi da imamo jednog Traoreta :rolleyes:.....Kratko je igrao, nekoliko kontakta s loptom, ali mi se čine da ima štofa. Deluje mi explozivno. Traba obratiti pažnju...

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Constantin said:

U drugom delu drugog poluvremena je ušao Traore. Eto i mi da imamo jednog Traoreta :rolleyes:.....Kratko je igrao, nekoliko kontakta s loptom, ali mi se čine da ima štofa. Deluje mi explozivno. Traba obratiti pažnju...

Da, on je odigrao pas na krilo iz kog su dali drugi gol.. deluje ok ali nedoreceno... I napravi onaj faul u 96. sto mozda govori da mu fali ono sto fali i vecini Africkih fudbalera, disciplina i takticka potkovanost.. ajde da vidimo u narednim utakmicama sta ce da pokaze

Edited by zikaPantelej
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

Da, on je odigrao pas na krilo iz kog su dali drugi gol.. deluje ok ali nedoreceno... I napravi onaj faul u 96. sto mozda govori da mu fali ono sto fali i vecini Africkih fudbalera, disciplina i takticka potkovanost.. ajde da vidimo u narednim utakmicama sta ce da pokaze

Meni se svidjala probojnost i odlučnost da krene napred i to vrlo explozivno, za razliku od Mesarovića koji je sa 20 m od gola Lučanaca, vratio loptu Rosiću. Još uvek je bilo, čini mi se 1:1....

Link to comment

Росић стандардно одличан, имао и онај зицер одбрањен.

 

Војновић исто као Росић, докторски; Петровић исто добар али баш глупо постављање кад је добио жути, али је све у свему одлично; Бакић је ту да покрпи као четврти човек у одбрани јер је Јамкам одмарао због картона, неће се он превише наиграти јер је и Трајковић рекао да не воли да мења одбрану(што је мени барем супер). Дувало је позади, није да није. Али, ем такав фудбал играмо, ем нам најбољи одбрамбени није играо и онда је то и донекле очекивано.

 

Фрај се није видео у прво али у друго је испокидао баш.

Стајић стандардан, каква смо два играча добили у Петровићу и њему, нисмо свесни.

Пеја... Па не знам, волим ја његове луцидне пасове, срчаност и борбеност... Али много дуела губи, ем је слаботелесан ем је спор а та два су најгора комбинација за фудбал. Не знам стварно, нисам паметан.

Петров нешто мењао позиције са Вањом, ја стварно не знам шта су радили оно у првом полувремену. Вероватно његова најгора утакмица, али је човек својим одличним играма заслужио да му се опрости једна таква.

Јовановић више него солидан. Од њега и очекујемо много.

Белаковић је сјајно почео сезону иако резултата није било, али се после погоршао и преселио на клупу (заслужено, рекао бих) и као да то утиче на њега. Надам се да ће да врати самопоуздање.

Вања наравно сјајан кад је константно био горе, оно што игра читаву сезону. Одличан гол.

Влајковић кратко играо за било какву процену.

Траоре мени био добар баш. Глупи фаул, стоји то, рекли сте, али ми се свиђа јер иде на лопту, има ту отреситост, а и даде леп пас на крило код другог гола.

Меске сјајан. Ма десет секунди није прошло и одмах асистенција. И лепо играо после, ја бих га пустио уместо Белаковића следећу. Сви знамо колико је талентован и колико може, само треба психички да буде смирен и да врати самопоуздање.

Ивеља кратко исто али морам да издвојим центаршут спољном за Вању у надокнади. Ретко то умеју да ураде играчи такве конституције.

 

И за крај, убедљиво најбољи играч јуче. Одиграо је феноменалан меч... А онда је и дао гол. Колико се лепо градио, спуштао лопте, отварао друге играче. Имао је и ону асистенцију Петрову у првом, баш баш добар меч.

 

Шта рећи, да до краја првог дела узмемо бар седам бодова у три утакмице и да прођемо у Купу и то ће све бити више него ок, изједначена је лига. Мора да се пусти Трајковић да ради с њима неко дуже време, под њим тим барем има главу и реп иако није све супер, што је нормално.

 

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...