Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

37 minutes ago, Constantin said:

U celoj ovoj priči, oko odustajanja od usluga "Afričkih Vedeta", napominje se da je ostao samo Yamcam, i navode se svi igrači sa kojima je ugovor raskinut. Niko ne pominje Etongua i kakav je njegov status.

Status mu je takav da je juče bio na zapad.. verovatno zbog povrede, nece on skoro..

Link to comment
5 minutes ago, zikaPantelej said:

Status mu je takav da je juče bio na zapad.. verovatno zbog povrede, nece on skoro..

Ma što se mene tiče, može i on u paketu s ostalima....

Link to comment

Morao sam da preslušam i evo, rekao je pomoći će "promtno"....pokenjam mu se na izraz.....investiciju os 80 miliona evra. Nadam se da će biti sa ne više od 10-15 iljada stolica.

Link to comment
19 hours ago, Constantin said:

Šuška se da će Tončev u Dubočicu....

"Naknadna pamet"...ispostavilo se da je to pričano i prošle godine, a kad "onaj" kaže da će "promptno" da nas pomaže, neće si ovaj ide, još dublje će zabaci sidro...sa sve Propadala i Markonija....:cry:

Link to comment

Za 80 miliona odradjen je stadion u Luxemburgu....evo pr.

 

 

Neke stvari na stadionu moraju da se urade imao on 10 000 mesta ili 100 000 mesta, i ne znači da srazmerno broju stolica, raste cena.

Meni je više muka oko tog stadiona šta se sve dešava. U tih 80 miliona, ja ne znam šta je predvidjeno. Verujem da novog stadiona, iz temelja neće biti. Znači krpiće se postojeći. Srušiće, verovatno, staru zapadnu tribinu i sastaviti sa ovim što je uradjeno do 2011.g. Pokriće se veći deo, zameniti trava. Zradiće ovaj "polu-hibrid" 80/20 kao u B.Topoli i ufradiće se grejači, a istem za automatsko polivanje imamo.

 

Stadion je zaoičet u vreme "žute" vlasti, a izvršioc gradnje je radio moj drugar, inače autoprevoznik iz Brzi Brod, a za vreme prethodne vlasti "dežurni graditelj" svega i svačega. Kako ga je uradio videli smo. Da se mene pita, stadion bi gradio iz temelja, nov, sa desetak hiljada mesta i to kod mene u Panteleju, kod naplatne rampe "Niš-Istok"...mesta koliko hoćeš, auto-put na 200 metara, a onaj stari stadion bi srušio do temelja. Stadion, izmedju zgrada, pored Kliničkog centra, a praking za 100-200 vozila i još u vlasništvu JP Niš-parking. Nema stvaranja dodatne saobraćajne gužve, a navijači gostujućih timova, pogotovu "beogradskih blizanaca" ne bi špacirali kroz centar grada, a znamo šta se sve dešavalo. Ovako...sa auto-puta na stadion, sa stadiona arivederči....

 

Stadion, kakav nama treba, izgleda otrpilike ovako:

 

spacer.png

 

Ništa više od ovoga. Dobili bi i to, garantujem, veći broj pretplatnih karata, jer bi mnogi predupredili situacije kad su velike utakmice protiv beogradska dva najveća kluba, jer kad oni gostuju je i najveća poseta, kako bi imali obezbedjeno mesto na tribinama. Da ne pričam koliko je lakše za održavanje. Brisati 10-12 000 stilica i 25 000 nije isto. Za sadašnje prilike 25 000 mesta je nepotrebno. Zvrji prazan. Ovom fotkom što sam postavio, naslućuje se da je moguće proširenje, pogotovu južne i severne tribine....

 

Kakvi će marifetluci oko rekonstrukcije stadiona da se izrode, Bog će sam znati. Znamo "igrače"...

Link to comment
4 hours ago, Constantin said:

Lalat dobio otkaz u Ukrajini....sreća te pobedismo Šumadince. :s_d:

Jadan je. Ima boga džabe mu što se lažno krsti. Raspad  tria Lala Šarac Vidak. . .

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Jadan je. Ima boga džabe mu što se lažno krsti. Raspad  tria Lala Šarac Vidak. . .

Koji Vidak ? Bratić...?

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...