Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

9 minutes ago, Patty Lee said:

Ne znam šta mu znači ovo za mokre čarape i patike po glavi, možda bolje da ne istražujem dalje…

 

 

 Izgleda da mladež na njihovim koncertima nema ništa protiv da se ovaj "baja" izuje i da im gurne svoju drogiranu nožurdu u usta....yeah....dosta interneta za danas....

Edited by warp
nepismenos
  • +1 1
Link to comment

A, evo ga i update. Ovo je Stanivuković objavio:

Quote

 

Након оваквe објавe и реакције поменуте групе видим да је одлука да се овај наступ забрани у Бањој Луци била исправна.

Међутим, након забране наступа на јавним површинама, организатори најављују одржавање концерта у приватном простору.

Драги родитељи и млади људи, обратите пажњу шта се данас пропагира младим људима, на какве концерте иду и какав садржај им се пласира на интернету.

Што се тиче агенција које буду промовисале овакве и сличне садржаје, више неће моћи рачунати на подршку Града Бања Лука, а на сједници Савеза општина и градова Републике Српске ћу предложити да тај примјер слиједе и друге локалне заједнице.

Свако треба да уради колико може, да се сви заједно супроставимо оваквим пошастима модерног друштва.

 

Potpuno na mestu, svako radi svoje.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

Saopštenje glasi ovako:

Ako sam dobro skapirao, ta zabrana važi samo za javne prostore kojima upravlja BL, pa Desingerica, Pljugica, Breskvica i ostale Jebigice mogu bez problema da zakažu nastup u privatnom prostoru. Pošto su tako zajebani likovi, neće im biti problem da rasprodaju ulaznice i zarade još gomile kešovine, jel...

Mogu da zakazu, nadam se da hoce i naravno da ce pokidati.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

    Ako je i mogla da se podrži odluka Stanivukovića da se zabrane nastupi Desingerice, Pljugice i Breskvice (dotična je banovana zbog pištolja u ruci na bilbordu) u prostorima i lokalima u vlasništvu grada, sada je otišao i korak dalje i pripretio ugostiteljima i vlasnicima objekata da će "Grad prekinuti svaku saradnju sa vlasnicima ugostiteljskih objekata koji bi ove koncerte organizovali" (čitaj: natovariću vam inspekcije do zatvaranja) a tražiće i da se zabrana proširi na celu RS...

 

   Bez obzira da li je u pitanju neka lična netrpeljivost vezana za kako neki forumaši sugerišu gej kombinacije ili je u pitanju PR marketing jednog političara (o da!) slučaj je zanimljiv po tome što jedna vrsta "mladi su govna" (Stanivuković, 30 godina, političar) zabranjuje drugu vrstu "mladi su govna" (Designerica, 30 godina, muzičar) 

 

   Moje sestričine od 18g i 20g kažu da Desingerica i Pljugica na nastupima "kidaju" a da recimo Senida uživo "smara". Za Desingericu obe smatraju da je (ciitiram) "Debilčina" ali i da bi pare najpre odvojile za njihov koncert. Kad sam ih pitao za tekstove (ja koji znam tekstove Prtee Bee Gee i Bad Copyja napamet :lolol:) rekle su mi "Ma daaj, sad će neko da krene u kriminal zbog njih, zajebancija je, kako ne kapiraš ?!" a na nastupima svi vidovi jarcanja su dobrovoljni i niko tu nije izvučen iz publike slučajnim uzorkom da bude "ponižen mokrom čarapom" kako se učitava....(Mojim pokojnim roditeljima nikako nije bilo jasno zašto se sa koncerata vraćam pun modrica, a da sam bio na koncertu lika koji se zove Satan Panonski nisam smeo ni da im kažem :sad:)

 

 Tako da sve ide svojim tokom, sredovečni ljudi zgražavaju se šta radi omladina (mi na forumu), i to je ok, ali nešto da se zabranjuje mislim da je katastrofa....

 

 (Osim košarke, to bi zabranio odma):

 

https://www.espreso.co.rs/sport/showtime/1352353/desingerica-pre-pevanja-igrao-kosarcu-za-jednog-od-vecitih-rivala

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ovi prezajebani likovi kukaju zato što neće dobiti gradski novac, samo zamisli Moskrija ili Viklera kako rade isto...ili Satanikusa Panonikusa kada ga već pominješ, mada je jedno vreme bio na državnom budžetu.:fantom:

 

Još jednom, nisu zabranjeni. Samo grad neće dotirati njihove nastupe.

@warp

 

Link to comment

Mislim i ja ima poriv da namlatim mladi govna ali to sa zabranama je zajebana rabota, pre il kasnije ćeš uleteti u neko licimurje. Vidim sad vest da će na obležavanju početka nove školske godinu u BL od gradskih sredstava nasupati Sergjej Pajić a i on je ko neki šmele mafijaš isto lol

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, warp said:

(a da sam bio na koncertu lika koji se zove Satan Panonski nisam smeo ni da im kažem :sad:)

 

A dobro je da nisu saznali šta sve dotični gospodin radi na svojim koncertima

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, francuski sobar said:

Mislim i ja ima poriv da namlatim mladi govna ali to sa zabranama je zajebana rabota, pre il kasnije ćeš uleteti u neko licimurje. Vidim sad vest da će na obležavanju početka nove školske godinu u BL od gradskih sredstava nasupati Sergjej Pajić a i on je ko neki šmele mafijaš isto lol

 

 

 

Ono jes, ovde i nema neke razlike. Zato lepo nikome ne treba dati pare i zdrao.

 

Sve zajebani i opasni likovi koji rentiraju kuće i kola za spotove.

 

  • +1 1
Link to comment

Može biti da se samo nisu dogovorili oko povrata sredstava, mislim ni karleuša ni lukas ni ostali na budžetskim nastupima ne dobijaju na ruke onoliko koliko se objavi.

 

 

 

 

 

Link to comment

Tačno, i ta ekipa postoji bukvalno zahvaljujući tim parama. To su situacije u kojima prizivam nevidljivu ruku tržišta. Izračunaj troškove, stavi realnu cenu ulaznice pa vidi gde si i šta si.

  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, ragasto said:

Još jednom, nisu zabranjeni. Samo grad neće dotirati njihove nastupe.

@warp

 

 

    Ovo je ok...ali :

  "Idemo i mi korak dalje...." : "svaki potencijalni privatni organizator (ili agencija) koncerta mogu očekivati prekid saradnje sa gradom trajno :lolol:" (imaš ovde od 00:35)

 

 

 

    Ne znam ništa o političkoj sceni u RS i BL ali mi se prilično gadi ovaj njegov poziv "Za očuvanje pravih vrednosti..." sve sa ikonom u pozadini...čak i da je u pitanju popularna svađa oko podele novaca, Stanivuković se umešao u "ruku tržišta" određujući prema ličnim preferencijama ko je podoban a ko nije...(mislim baš me briga, niti mogu da glasam u Banja Luci niti me briga za ovaj veseli dvojac, interesantna mi je bizarnost cele situacije kojom se bavio i dnevnik RTS-a :isuse:)

 

 

Link to comment

joj prave vrijednosti uglavnom promovišu ovi kačavendići i slični

ali sa druge strane, šta koji kurac ima država da daje dinar ovima što mogu da napune svaku salu, državne pare u Fond za netalentovane po ideji Lj. Ž.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...