May 3, 20233 yr Evo i Novosti pišu da je 8 mrtvih, kažu sedmak pod uticajem narkotika, dete zdravstvenih radnika i uzoran đak. Na Novoj objavili i ime, pišu da je išao na mnoga takmičenja.
May 3, 20233 yr 1 minute ago, vememah said: Evo i Novosti pišu da je 8 mrtvih, kažu sedmak pod uticajem narkotika, dete zdravstvenih radnika i uzoran đak. Na Novoj objavili i ime, pišu da je išao na mnoga takmičenja. a i zna da puca, nije sala pucati iz pistolja
May 3, 20233 yr 3 minutes ago, DejanMilč said: Jebote, da li stvarno misliš da bi ijedan prosvetni radnik na ovo slegnuo ramenima i rekao ''eto, dešava se''? Prosveta je godinama na ivici, nešto nisam video da ih ostatak društva podržava mnogo u štrajkovima, protestima koliko kenjaju sa pričama ''ah, ti prosvetni radnici, stalno se nešto bune, a ne rade ništa i imaju dva raspusta''. Malo ko sleze ramenima jer je psiho, vec zato sto se osecaju samima upravo zbog tih i takvih komentara. Rezignacija. Edited May 3, 20233 yr by Moonwalker
May 3, 20233 yr pa to je kriminal, bez obzira na sve objaviti ime deteta. pa to dete je bolesnik jbt i to bolesnik zbog ovog bolesnog društva
May 3, 20233 yr 1 minute ago, vememah said: Evo i Novosti pišu da je 8 mrtvih, kažu sedmak pod uticajem narkotika, dete zdravstvenih radnika i uzoran đak. Na Novoj objavili i ime, pišu da je išao na mnoga takmičenja. Pa to, labilna licnost. Sto se tice promovisanja nasilnih sadrzaja u Srbiji, cak i da se to zabrani, sto podrzavam, ne verujem da cemo resiti problem jer ima toliko materijalana na internetu iz USA i slicnih mesta da neko novi moze lako da nadje insipraciju opet. Ovde mora da ide zabrana posedovanja oruzja i psihicka prevencija.
May 3, 20233 yr 1 minute ago, Tsai said: Jel uopste dete od 14 godina moze krivicno da odgovara za ovo? Ako i može, moj stav je da ne bi trebalo. Ali zato roditelji
May 3, 20233 yr Ajd videćemo do kraja dana...BTW, ovo oko devedesetih kod mene u kraju je klinac upao sa pištoljem u školu (20. Oktobar) i pretio "sve ću da vas izrokam".Srećom nije opalio ni jedan metak, domar ga je zveknuo u glavu PP aparatom.Pištolj je bio "sa ratišta" doneo stariji burazer. Na gajbi su našli pristojan arsenal.Meni je bilo zanimljivo da se uopšte o tome nije ništa pojavljivalo u medijima. Ali bukvalno ništa.....shiit has hit the fan.
May 3, 20233 yr 7 minutes ago, Tsai said: Jel uopste dete od 14 godina moze krivicno da odgovara za ovo? Samo vaspitne mere jer je mladji maloletnik (14-16) Tek starijim maloletnicima (16-18) moze maloletnicki zatvor https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_maloletnim_uciniocima_krivicnih_dela_i_krivicnopravnoj_zastiti_maloletnih_lica.html Edited May 3, 20233 yr by Plajvi
Create an account or sign in to comment