Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

53 minutes ago, Arkadija said:

Meni to njegovo ludilo nije simpatično.  Pokušavam već duže da nađem nešto što bi mi ga učinilo milijim, ali ništa. 

 

Vadi ga što je iskren, govori šta misli, ne brine o PR, šta će i kome da se svidi... 

Nije da nešto navijam za njega, indiferentan sam, ali poštujem što je svoj, a i kad pretera, sam plaća za to posledice u pogledu manje popularnosti ali mislim da ga i za to briga.. Svakako pre biram takve likove nego robotizovane i UVEK politički korektne, tipa Fedal.

  • +1 3
Link to comment

Za mene je ovo njegovo pravo lice

image.png.c9d27dbae4fb303063f5a93ec30d6979.png

Mislim da je on jedan lukav manupilator. Jako inteligentan lik sa bezbroj maski u dzepu iz koga uglavnom izvlaci onu koja ce mu u datom trenutku biti najkorisnija. Ponekad mu se desi da zaboravi da je stavi te pokaze pravo lice. Ja mogu da se setim dva takva slucaja, jedan je ovaj sa gornje slike, a drugi sa KZS nakon poraza u finalu AO od Nadala kada je ogorcen ponasanjem publike izmedju ostalog izjavio i ovo:

Од сада ћу играти за себе, за своју породицу, за људе који ми верују и наравно за све Русе, јер увек осећам њихову подршку.  Ако буде турнир на тврдој подлози у Москви, пре Ролан Гароса или Вимблдона, отићи ћу тамо чак и ако морам да се одрекнем Вимблдона, Ролан Гароса или нечег другог.  Дете је престало да сања.  Дете ће играти за себе.

Edited by Serena
  • Hvala 1
Link to comment

Ova Sabalenka ko trokrilni ormar :blink:

Meni je njen tenis uzasan! 

Nikakvog plana igre, gradjenja poena, nista, samo servis i udri sto jace i u svakoj prilici i neprilici 💪

Krenule su je i duple :wicked:

Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Nikad sampion Arina, duple se pojavile kad je najmanje smelo

Ma kakav sampion, nema ona glavu za to. Skoro je izjavila da je prekinula saradnju sa psihologom jer ona sama sebi moze bolje pomoci nego bilo ko :rolleyes:

I evo ga odmah brejk za malu sa bistrim pogledom. 

Sabalenka jos uvek sa mislima u orvom setu, a UE se nizu jedan za drugim. 

Link to comment
2 minutes ago, Serena said:

Ma kakav sampion, nema ona glavu za to. Skoro je izjavila da je prekinula saradnju sa psihologom jer ona sama sebi moze bolje pomoci nego bilo ko :rolleyes:

I evo ga odmah brejk za malu sa bistrim pogledom. 

Sabalenka jos uvek sa mislima u orvom setu, a UE se nizu jedan za drugim. 

:lolol: idi bre

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, Serena said:

Za mene je ovo njegovo pravo lice

image.png.c9d27dbae4fb303063f5a93ec30d6979.png

Mislim da je on jedan lukav manupilator. Jako inteligentan lik sa bezbroj maski u dzepu iz koga uglavnom izvlaci onu koja ce mu u datom trenutku biti najkorisnija. Ponekad mu se desi da zaboravi da je stavi te pokaze pravo lice. Ja mogu da se setim dva takva slucaja, jedan je ovaj sa gornje slike, a drugi sa KZS nakon poraza u finalu AO od Nadala kada je ogorcen ponasanjem publike izmedju ostalog izjavio i ovo:

Од сада ћу играти за себе, за своју породицу, за људе који ми верују и наравно за све Русе, јер увек осећам њихову подршку.  Ако буде турнир на тврдој подлози у Москви, пре Ролан Гароса или Вимблдона, отићи ћу тамо чак и ако морам да се одрекнем Вимблдона, Ролан Гароса или нечег другог.  Дете је престало да сања.  Дете ће играти за себе.

 

 

 

7f310g.jpg

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...