Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Ovu jacinu udaraca koju sam video kod Sabalenke neko vece kod Serene nisam nikad, ona je imala bolji servis i tu pravila veliku prednost a ova jebeno melje u razmenama, na faci Gof se videla zbunjenost i nemoc. Ako uspe da ostane na proseku do 5 duplih po mecu, imacemo dve teniserke koje ce uzimati 80-90% turnira koje igraju i povremene izlete Ribakine i mozda jos nekih. 

  • +1 1
Link to comment

Au kako igra Medvedev :ziga: 

Kao sabljom da mase a ne reketom. 

Tiafo do 5 5 djene djene, a posle toga totalni raspad.

Medi sve polazi od ruke, vineri iz nemogucih pozicija, Tiafo totalno deprimiran. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Nego kako Medina kosa nekako paperjasta veceras kao da mu Darija prala kosu sa Kosilijem :lolol:

Tijafo spasava sedmu mec lopu i opet vraca brejk :ohmy: publika u transu, ide ovo u TB

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Serena said:

Au kako igra Medvedev :ziga: 

Kao sabljom da mase a ne reketom. 

 

 

 

Oces u Pod Lozom rucak da ako Alkaraz prodje u finale ,uzima lagano? Krakata baksuzcina ce nas zakopati opet

Link to comment

Kakav poen :ziga:ali ga dobio Alkaraz:wicked:

7 minutes ago, Tsai said:

Oces u Pod Lozom rucak da ako Alkaraz prodje u finale ,uzima lagano? Krakata baksuzcina ce nas zakopati opet

Gde ti je Pod Lozom i ko je krakata baksuzcina :lolol:

Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Krakata baksuzcina = medvedev

Meni i Siner tako deluje. 

Prolazi Alkaraz u finale ali nece lako uzeti, Meda je u strasnom modu, a Spanac ne briljira bas tako da ce moj rucak u Pod Lozom da se ohladi dok stignem tamo. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...