Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Pol je pruzio solidan otpor, imao je kratke periode gubitka koncentracije, neke glupe neiznudjene greske i eto ti brejka za Alkaraza. Po jedan u svakom setu je bilo dovoljno pa da dobije mec. 

Ciciju Hacanov spakovao kofere i poslao ga na pripreme u Monte Carlo :D

 

Edited by Serena
Link to comment

Gledao sam svega 2-3 minuta Alkaraz - Pol, ali sam naleteo na vanserijski poen u 5. gemu prvog seta, gde su razmenili par izuzetnih dijagonala. Evo tog poena na početku videa:

 

 

 

 

 

Link to comment

Ovaj poen je bio fenomenalan, a bilo ih je jos slicnih. Alkaraz mi je na momente delovao unezvereno jer je ovaj vracao dosta toga sto bi malo ko vratio. I ne samo vracao nego i napadao iz defanzive. Pol nije jako visok ali nema problema sa visokim loptana, jako lepo ih iz skoka udara. A i glava mu je skroz Ok. Njegov stil igre, izjave koje daje ni malo mi ne lici na amere. 

  • +1 1
Link to comment

Simpaticna Cirstea mrtva hladna dobila pomahnitalu Sabalenku :thumbsup:

Cura ima 32 godine, stigla do polufinala mastersa bez izgubljenog seta, toliko o trenutnoj situaciji na WTA turu. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Serena said:

Ovaj poen je bio fenomenalan, a bilo ih je jos slicnih. Alkaraz mi je na momente delovao unezvereno jer je ovaj vracao dosta toga sto bi malo ko vratio. I ne samo vracao nego i napadao iz defanzive. Pol nije jako visok ali nema problema sa visokim loptana, jako lepo ih iz skoka udara. A i glava mu je skroz Ok. Njegov stil igre, izjave koje daje ni malo mi ne lici na amere. 

Pogledao sam i nešto opširnije hajlajte i bilo je puno atraktivnih poena, ali i promašaja. Pol je čak imao priliku i da se potpuno vrati u prvi set, ali mu je ritern zakazao. Zanimljiv igrač. 

  • +1 1
Link to comment

Siner ima lepu priliku da stigne do polufinala. On je juce zavrsio mec protiv Rusuvura za sat i 15min i odmara do sutra, a njegov protivnik, Alkaraz ili Fric tek veceras igraju svoj mec koji sigurno nece biti lak jos ce imati dan manje za odmor. 

 

Link to comment
On 19. 3. 2023. at 16:45, Serena said:

Za mene je ovo njegovo pravo lice

image.png.c9d27dbae4fb303063f5a93ec30d6979.png

Mislim da je on jedan lukav manupilator. Jako inteligentan lik sa bezbroj maski u dzepu iz koga uglavnom izvlaci onu koja ce mu u datom trenutku biti najkorisnija. Ponekad mu se desi da zaboravi da je stavi te pokaze pravo lice. Ja mogu da se setim dva takva slucaja, jedan je ovaj sa gornje slike, a drugi sa KZS nakon poraza u finalu AO od Nadala kada je ogorcen ponasanjem publike izmedju ostalog izjavio i ovo:

Од сада ћу играти за себе, за своју породицу, за људе који ми верују и наравно за све Русе, јер увек осећам њихову подршку.  Ако буде турнир на тврдој подлози у Москви, пре Ролан Гароса или Вимблдона, отићи ћу тамо чак и ако морам да се одрекнем Вимблдона, Ролан Гароса или нечег другог.  Дете је престало да сања.  Дете ће играти за себе.

Odlicna izjava

Link to comment

Ja sam potpuno prsla i zaboravila da ima posebna tema za Masterse :isuse:

 

Elem, dobio Siner Alkaraza, odlican mec bio, prvi set uzeo Alkaraz u TB, poveo u drugom pa Grasnik preokrenuo i uzeo 2 set, a onda se u trecem Alkaraz raspao potpuno, ne znam da li se povredio ili sta bi, ali raspade se covek, otisao u wc i otisao u aut kao reverse Djovak.

 

Prva 2 seta fenomenalna doduse

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, lostfanforever said:

hmmm, 5 : 0 mu je skor protiv Sinnera ako sam dobro videla a izgubio prosle nedelje od Alcaraza... Kako god, to mu je sto mu je, ja sam team Forza Italia sutra

Siner ima bolje rezultate u Majamiju od Mede, vise mu odgovaraju uslovi, podloga je brza. Igrao je vec finale protiv Hurkaca, tad je izgubio ovaj put se nadam da nece 🤞

Ako Medo ipak osvoji bice mu to devetnaesta razlicita titula, ne znam da li je do sad jos bilo takvih slucajeca i kakav zakljucak bi se mogao izvuci iz toga 🤔

 

Edited by Serena
Link to comment

Ribakina i Kvitova biju bitku kod zena, gledam malo iz dosade i tenis im je bas takav, dosadan i sve kratki poeni, nidje magije neke kao kod muskih. Kvitova imala dve brejk lopte u prvom gemu ali nije uzela i sad 3:3 lagano bez vece drame. 

 

Ne znam da li sam vec napisao bar 112 puta ali zenski tenis treba ukinuti. 

Link to comment

A tebe banovati 🤪

Jesi li gledao TB koji je Mala sa prelepom haljinicom i bistrim pogledom izgubila :sad: prvi set je bio samo na pocetku dosadan. 

U drugom Petra pravi rani brejk i dobrim servisima uspeva da ga cuva do 5 2. Mala servira za ostanak u mecu. 

Edited by Serena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...