Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Medo je imao neverovatnih poteza. 

Kako mlati ovim reketom, a ruke duge, mislis sad ce o glavu da ga tresne (kao Feliks pre neki dan, bradu rasekao sopstvenim reketom) 

 

Link to comment
47 minutes ago, Serena said:

Medo je imao neverovatnih poteza. 

Kako mlati ovim reketom, a ruke duge, mislis sad ce o glavu da ga tresne (kao Feliks pre neki dan, bradu rasekao sopstvenim reketom) 

 

Spoiler

 

 

Link to comment

Gledala sam sinoć Medvedeva i Tiafoa, šta reći. Krakati sa antiharizmom je vraćao sve, ama baš sve. Udarce koje je ponekad Tiafo slao i koje 99.9 % tenisera ne bi ni pokušalo da vrati, Međed je vraćao i pretvarao  u svoje poene.

Edited by Arkadija
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
21 minutes ago, Arkadija said:

Gledala sam sinoć Medvedeva i Tiafoa, šta reći. Krakati sa antiharizmom je vraćao sve, ama baš sve. Udarce koje je ponekad Tiafo slao i koje 99.9 % tenisera ne bi ni pokušalo da vrati, Međed je vraćao i pretvarao  u svoje poene.

:lolol:

Link to comment

Meni je kod Mede fascinantno to sto on nema ogromnu misicnu masu, a generise tako snazne udarce dobrom koordinacijom pokreta. Slicno vazi i za Sinera, mada vidim da su ga u zadnje vreme nabildovali, videcemo kako ce se to odraziti na njegovu pokretljivost. I Felix je jedno vreme bio nabudzen pa su ga opet vratili na fabricko podesavanje. 

Sve u svemu veceras 2dobra finala u najavi. Sabalenka Ribakina (repriza finala AO) od 9 i Medo Alkaraz u ponoc (jedini susret dobio Meda W 2021) 

Ja bih volela da osvoje Ribakina i Medo ali mislim da ce ipak biti Sabalenka i Medo. 

 

Link to comment

Mozda nije simpaticno ali nije od onih "pa dobro, videli ste i sami, bila je to jedna prava prvenstvena utakmica" dosadnih tipova, definitivno opaljen i zanimljiv lik

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...