Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Cirkus se iz IW seli u Majami. Branioci titule su Iga i Alkaraz.

Zreba za zene

K3XIp7Q.jpg

 

fJX3TIl.jpg

Igi opet Ribakina na putu, sad jos ranije nego na IW.

Dal je to sudbina il ko zna sta li je... 

Link to comment
2 hours ago, lostfanforever said:

 

Mislim da nema igraca koji toliko dosledno igra protiv Novaka kad god je vazno kao sto je to Medvedev  :isuse:

 

Ali samo kad je Đovak N°1 

 

nikad Meda nije pobedio Noleta kad ovaj nije bio vodeći na ATP listi

skor 5-9  (M-Đ)

Link to comment

Ma dobro taj direktan H2H skor ali imala sam na umu i to kako igra protiv drugih igraca kad se radi o "po Novaka vaznim" mecevima, sad kad je Alcaraz ipak opet #1 , kad je mogao da spreci Nadalov 22 GS itd...

 

Plus taj added faktor da nikad ovako pogubljen protiv Novaka nije bio... Bio ovaj prvi ili ne na ATP listi

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, lostfanforever said:

Ma dobro taj direktan H2H skor ali imala sam na umu i to kako igra protiv drugih igraca kad se radi o "po Novaka vaznim" mecevima, sad kad je Alcaraz ipak opet #1 , kad je mogao da spreci Nadalov 22 GS itd...

 

Plus taj added faktor da nikad ovako pogubljen protiv Novaka nije bio... Bio ovaj prvi ili ne na ATP listi

 

Znamo da svi i inače igraju protiv Novaka na pojačivačima.  

Link to comment

Izasao i muski zreb za Majami

gO8tZFQ.jpg

 

UTLINga.jpg

Nasi momci ce da ispadnu u prvom, eventualno drugom kolu. Lajovic na Mareja koji je Majami osvajao 2x, Krajinovic protiv nezgodnog Finca Rusuvura :rolleyes: jer su njemu svi nezgodni, Djere protiv kvalifikanta ako prodje ispasce od Sinera. 

Alkaraz ima dosta nezgodan zreb. Bice interesantno cetvrtfinale Rune I Alkaraz. 

  • +1 1
Link to comment

Dusan dobio Mareja, igrao je bas dobro. 

Ranije i Djere dobio svoj mec, a Krajinovic se povukao. 

Svjontek takodje, videla zreb i Ribakinu u QF pa joj se slosilo :rolleyes:

 

Edited by Serena
  • +1 2
Link to comment

Badosa jedva dobila Sigmund. Skoro 3 sata, tri seta mastovitog tenisa. 

Nemica trazila MTO u trecem setu na 3 0 za Badosu. Ova poludela, sudija da bi je smirio dozvolio da sparinguje sa skupljacem loptica da se ne bi ohladila. Na kraju dobila treci set rezultatom 6 2. 

Nemica je inace dubl igracica i fenomenalno igra skracene lopte, znaci u bilo kom momentu iz bilo koje pozicije odradi ga savrseno :ziga:

 

Link to comment

Kecnanovic sinoc za malo da od gotovog napravi veresiju. Nakon 3 sata igre, u TB treceg seta, jedva savladao Francuza Umbera. Imao je u drugom setu brejk prednosti i mogucnost da mec zavrsi u dva seta ali je Ugo opustio ruku i zaigrao fenomenalno. Meni se njegov tenis bas svidja. Inteligentan momak jako lepo gradi poene, kretanje lagano i koordinisano.

Ducija nisam gledala sad vidim da je dobio i Cresija. Po statistici se moze zakljuciti da je amer igrao svoju klasicnu  s&v igru ali se Duci nije dao zbuniti. Cresi imao dosta duplih, nije ga isao prvi pa je forsirajuci drugi pravio duple. Sledeci protivnik Alkaraz koji ga je ove godine dobio 2x na omiljenoj mu podlozi, sljaci. Mozda ga ovaj put iznenadi na brzom betonu i vrati Novaka na prvu poziciju 😉

Rune i Rud prosli dalje, a Zverev ispao od Japanca Daniela. 

Kod zena vest da je Andresku eliminisala Sakari. Gledala sam mec, Bianka ga je dobila na mentalnom polju, Sakari je tu bas plitka. 

Bilo je interesantno videti u krupnom kadru (sto je rezija forsirala) tapaciranu Bianku u helankama i topicu koji naglasevaju sve zenske atribute, a onda odmah zatim muskobanjastu Sakari  u haljinici :lolol:

Anina dvojnica Cirstea opet dibila Garsiju, prethodno je to uradila na IW. 

Marta Kostjuk se opet zalila na WTA celnike i na tretman Ruskinja i Beloruskinja. Izgubila je mec od Potapove i opet se nije rukovala na mrezi. 

 

 

 

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li je idiot ali sebi pravi veliku stetu ovim potezima. Ulazi nervozna u meceve, gubi ih jer je opterecena mrznjom prema koleginicama koje joj nista nisu uradile. 

Nije ni Potapova cvecka, skoro se slikala u dresu Spartaka i naravno bila kaznjena od WTA zbog toga. 

Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Sledeci protivnik Alkaraz koji ga je ove godine dobio 2x na omiljenoj mu podlozi, sljaci. Mozda ga ovaj put iznenadi na brzom betonu i vrati Novaka na prvu poziciju 

 

 

Dobija alkaraz 6:0 6:0

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...