Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Bice zanimljiva sezona sljake (zamalo da napisem šljaka swing, ali reko megaultra krindz je), posebno ako se Rafarafica ne opravi za RG, mada teska posla :rolleyes:

Link to comment

Ako su ti moci potvrdjene onda bacaj jos koju na cetvrtfinale protiv Sinera :lolol:, a ni Meda nije bezopasan u MC :wicked: Doduse dolazi umoran iz Amerike, njega ne moras dirati.

Ja juce citam imena u Novakovoj polovini i razmisljam, jbt pa ko je u drugoj polovini osim Cicija :huh:

Link to comment
4 hours ago, Serena said:

Ako su ti moci potvrdjene onda bacaj jos koju na cetvrtfinale protiv Sinera :lolol:, a ni Meda nije bezopasan u MC :wicked: Doduse dolazi umoran iz Amerike, njega ne moras dirati.

Ja juce citam imena u Novakovoj polovini i razmisljam, jbt pa ko je u drugoj polovini osim Cicija :huh:

 

Ma kakve potvrdjene moci, ubodem jednom u 1000 godina, ali reko ajd da probam ne moze skodi :lolol:

 

Pa na toj strani i nema nikog osim Cicija ja mislim, Ameri numeju sljaku bas nesto, tako da oni otpadaju, Rud ume, ali je bezveznjak i nekako predodredjen za atp 250 i 500 turnire, ne verujem da moze da iznenadi, Dzeger isto teska posla, tako da Cici bi trebalo da je siguran finalista sa te strane 

Spoiler

Sad ksd ispadne u 2 kolu jaooo :lolol:

 

  • Haha 1
Link to comment
Ako su ti moci potvrdjene onda bacaj jos koju na cetvrtfinale protiv Sinera [emoji38]ol:, a ni Meda nije bezopasan u MC :wicked: Doduse dolazi umoran iz Amerike, njega ne moras dirati.
Ja juce citam imena u Novakovoj polovini i razmisljam, jbt pa ko je u drugoj polovini osim Cicija :huh:
Možda budu Krajina i Duci ako prođu Fuksu i Humbera sutra...

U Noletovu 1/4 ne mogu oboje, samo jedan kvalifikant staje... a tamo su već Miomir i Djere

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, Tsai said:

navodno je spreman za barselonu mada mi se nazalost cini da ce biti kljakav .

steta, jer nije to to bez njega na RG

Samo ti jinxuj :fantom:

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

navodno je spreman za barselonu mada mi se nazalost cini da ce biti kljakav .

steta, jer nije to to bez njega na RG

 

Pa realno nije to to, bilo bi lepo i on da bude isprasen sa RG, kao deda onomad sa Vimbldona, i straight sets sto bi rekli anglosaksonci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...