Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Oskari 2023

Featured Replies

Da bude i ovde info o 1 teškom fejlu.

 

  • Replies 104
  • Views 10.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Odlican je Whale, jos bolji i emotivniji Fraser, parket koji skripi pod njim, samo pojacava pozorisni utisak. Sad citam da je radjen kontra po Kafkinoj prici A hunger artist.

  • ako bansiji ne dobiju za najfilm i fotku a onaj mali sto lici na stakora za najbolju epizodnu jebes onda sve

  • Čovek iz B.R.I.S.E.L.A
    Čovek iz B.R.I.S.E.L.A

    Najbolji film je Top gan sa Tomom Kruzom. Taj smo film porodično odgledali u bioskop, baš se lepo zabavili te se svi nekako složili da je zaslužio oskara popularnosti.    Onaj irski film je

Posted Images

Je li neko gledao taj iznagrađivani film sinoć na prvoj ?

 

Nisam se nešto uključila od početka, tj. odgledala sam samo deo

nisam sigurna da li je do toga (što nisam odgledala sve sa pažnjom) ili je do mene (glupa, filmski neobrazovana), ali meni je vilica, kako je film odmicao, sve više padala :dry:

 

jel' ima smisla da krenem danas da premotavam, lepo, natenate i sa pažnjom ?

 

ed.

sad videla mosov post, pogledaću ga sa pažnjom, ipak

Edited by dùda

17 minutes ago, dùda said:

Je li neko gledao taj iznagrađivani film sinoć na prvoj ?

 

Nisam se nešto uključila od početka, tj. odgledala sam samo deo

nisam sigurna da li je do toga (što nisam odgledala sve sa pažnjom) ili je do mene (glupa, filmski neobrazovana), ali meni je vilica, kako je film odmicao, sve više padala :dry:

 

jel' ima smisla da krenem danas da premotavam, lepo, natenate i sa pažnjom ?

 

ed.

sad videla mosov post, pogledaću ga sa pažnjom, ipak

Ja cak pet nominovanih filmova nisam odgledao do kraja + Avatar, koji jos uvek nisam imao prilike da vidim.

2 hours ago, dùda said:

ed.

sad videla mosov post, pogledaću ga sa pažnjom, ipak

 

Ne moraš :D Ja sam recimo sinoć tetki preporučio da ne gleda kad smo se čuli. Jednostavno ljudi očekuju više od filma koji je dobio Oskara, a to više ovde neće dobiti ako nisu fanovi konkretnog fantasy žanra ili kung-fua. Film je odličan u jednom okviru i kad se posmatra u odnosu na druge, slične filmove. Ovako će samo biti 'sačuvaj me bože i sakloni, kako je ovo pobedilo'?

  • Author
13 hours ago, vememah said:

Da bude i ovde info o 1 teškom fejlu.

 

 

kakva li samo stoka radi tamo, neverovatno

 

3 hours ago, dùda said:

Je li neko gledao taj iznagrađivani film sinoć na prvoj ?

 

Nisam se nešto uključila od početka, tj. odgledala sam samo deo

nisam sigurna da li je do toga (što nisam odgledala sve sa pažnjom) ili je do mene (glupa, filmski neobrazovana), ali meni je vilica, kako je film odmicao, sve više padala :dry:

 

jel' ima smisla da krenem danas da premotavam, lepo, natenate i sa pažnjom ?

 

ed.

sad videla mosov post, pogledaću ga sa pažnjom, ipak

 

Brus Li "U Zmajevom Gnezdu" je "Citizen Kane" za ovo sranje. U Brusovom filmu se manje i realisticnije tuku i vise pricaju.

Meni je dobar Everything Everywhere, ali ne mislim da je trebalo toliko da ga okite Oskarima. Nadao sam se da će Kerry Condon da dobije za sporednu žensku ulogu.

Btw ''oskarovac Brendan Fraser'' mi je nekako nadrealno. Nisam gledao The Whale, ne sumnjam da je dobro odglumio, ali ja ga se sećam prvenstveno iz tupavih komedija. Kao kada bi npr. Steve Guttenberg ili Pauly Shore izronio iz naftalina i osvojio Oskara. :D

 

 

 

Moja žena ga i dalje zove Djordje iz džungle. :D

Ja ga zovem Mummy's Bane :D

Ja sam to pokušala da gledam još pre neku nedelju, izdržala 40 minuta i odustala. Nisam ja za takve suptilnosti. Mislim na Everything....

Edited by Arkadija

Kad dodjes do everywhere mnogo je bolje, a all at once zakiva..

Teško da ću doći dotle ;)

  • Author

"Na zapadu nista novo" je trebalo da dobije bukvalno sve oskare

 

Ja bih Oskare u svim kategorijama dao za Banshees. Posto tu nema glavne zenske, to onda za Andreu..

Kurosava nema oskara, tako da, opusteno

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.