Jump to content
IGNORED

Oskari 2023


3opge

Recommended Posts

1 minute ago, Midgeta said:

Jel ima sanse tunjava Misel Vilijams da dobije za glavnu zensku ili samo popunjava broj?

 

Popunjava broj. Nije ovo njena godina. Blanchett i Yeoh se bore za statuu..

  • Hvala 1
Link to comment

ovde se jedino za banshees i može navijati...najbolja žensku cenim uzima zasluženo blanchett, ali žao mi što je akademiji zabranjeno gledati horore pa da nominacijom bude makar prepoznata mia goth

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

jel treba gledati ovaj akcijaš sa mišel jo il kako se već zove nekadašnja bond gerla i ona starija bolja iz tigra i zmaja?

Mora. 11 nominacija, kako da znam da l da pizdim ako nešto umuvaju.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ali žao mi što je akademiji zabranjeno gledati horore pa da nominacijom bude makar prepoznata mia goth

I Toni Kolet za Hereditary pre pet godina, potpuno neverovatno da nije makar nominovaba bila.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Popunjava broj. Nije ovo njena godina. Blanchett i Yeoh se bore za statuu..

 

Odlicno, nadam se da nikad nece biti njena godina, nepodnosljiva je jos od slaganja usranih faca u Brokeback-u :isuse:

 

Blanchett i Yeoh su kul obe

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Locust said:

Moj utisak je da su Butler i Farrell favoriti za Najboljeg glumca. Više bih voleo Farrell da dobije, odlična uloga, a i nisam ljubitelj biopic-ova...

Voli Holivud kada se peva i glumi pa još biopic.

  • +1 2
Link to comment

Ne znam sta je Women Talking, od ostalih Banshees mi je najdrazi, makar nek dobije za najbolji film, scenario i sporednu :)

EEAO je simpa al nedovoljno jak, Tar mi je totalni disaster, Kate u njemu je dobra al daleko od vau plus toliki hajp oko nje pa bih voleo da je zaobidje nagrada :lolol:

Trokut je razblaženi Ruben, daleko od lošeg filma, u ovom izboru je prilično komkurentan za nagradu a i zbog Zlatka bi mi bilo drago.

Edit: idem da skinem Close, dosta ljudi ga hvale

 

Edited by maheem
  • +1 1
Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...