Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

6 minutes ago, Moonwalker said:

I zena nije pevaljka, nego autor svoje muzike

 

Pošto sam je ja tako nazvao, izvinjavam se autorki, sad sam se vratio da ipak na kratko kliknem na ono što je Turnbul postavio, nije pevaljka, one pevaju, dobro ili loše, ova samo podvriskuje.

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

 

Koji sam ja meni fašista, do pre nekoliko dana kad su počeli da zasipaju tviter snimcima sa njenih nastupa sam samo negde čuo za ime, da me je neko pitao ne bih bio siguran da li je glumica, pevačica ili marka garderobe.

Verovatno ima veze što sam u privatnim kontaktima samo sa 45+ i 10-.  :D

 

Ja sam starija od svoje sestre pa sam puno slushala Tejlor. Mislim to je klasichni pop, meni je ona bila super shto se pesama i spotova tiche. Ali sam propustila ovo sa sledbenicima i instgramom sto pishe Shan Jan. Kad sam je ja pratila josh nije bilo instagrama... :wheelchair_uc:

Link to comment
8 minutes ago, Shan Jan said:

Ne znam sta je iza tih AI uradaka, moze da bude bukvalno milijardu razlicitih razloga u isto vreme. Slazem se da je dobro sto je pokrenula pricu da se to zabrani. Tuga je sto dok se to desavalo nepoznatim osobama nikog nije boleo q. 

 

No to ne menja da je ona entitled proracunati egomanijak. Skoro je tuzila nekog lika koji objavljuje putanje aviona slavnih licnosti jer joj kao time ugrozava privatnost... iako njeni advokati vrlo dobro znaju da je to legalno u USA. Al sto da se ne zastrasi malo ne bi li njeno dupe dobilo sta ona zeli.


Egomanijak je ona juznoafricka baraba koja dnevno radi na promociji neofasizma. 
 

Tuzno je sto se zbog nepoznatih ne cimaju, a zbog nje se cmaju.

Gde ces dalje, pogledaj Lucane i Aleksinac, Ribnikar i Dubonu. Ni za poznate se ne cimaju koji su na istom hlebu odhranjeni. 

Edited by Moonwalker
Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

 

Pošto sam je ja tako nazvao, izvinjavam se autorki, sad sam se vratio da ipak na kratko kliknem na ono što je Turnbul postavio, nije pevaljka, one pevaju, dobro ili loše, ova samo podvriskuje.


Nece se od pevanja leba najesti.

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:


Nece se od pevanja leba najesti.

 

Nema to veze, ima više od 20 godina kako je ta veština prestala da bude cenjena i potrebna u popularnoj muzici, pa makar to bio i klasični pop (:puke:).

Edited by JozoMujica
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Egomanijak je ona juznoafricka baraba koja dnevno radi na promociji neofasizma. 

Jedno ne iskljucuje drugo :) 

 

U njenu iskrenost mogu da veruju samo oni koji (srecom) nisu bili puno izlozeni vestima o njenim akcijama. I poludeli clanovi njenog kulta.

Link to comment
4 minutes ago, Shan Jan said:

Jedno ne iskljucuje drugo :) 

 

U njenu iskrenost mogu da veruju samo oni koji (srecom) nisu bili puno izlozeni vestima o njenim akcijama. I poludeli clanovi njenog kulta.


Od kada se fan klub pop zvezde naziva poludeli kult? Od kad protiv onih kojima je silovanje desetogodisanjkinja i poradjanje normalno. I vracanje njihovih zena na status marve bez prava na izbor. Ali jebote poludele klinke.

Edited by Moonwalker
Link to comment
14 minutes ago, Shan Jan said:

Ne znam sta je iza tih AI uradaka, moze da bude bukvalno milijardu razlicitih razloga u isto vreme. Slazem se da je dobro sto je pokrenula pricu da se to zabrani. Tuga je sto dok se to desavalo nepoznatim osobama nikog nije boleo q. 

 

No to ne menja da je ona entitled proracunati egomanijak. Skoro je tuzila nekog lika koji objavljuje putanje aviona slavnih licnosti jer joj kao time ugrozava privatnost... iako njeni advokati vrlo dobro znaju da je to legalno u USA. Al sto da se ne zastrasi malo ne bi li njeno dupe dobilo sta ona zeli.

 

Edit: lik to objavljuje 24h nakon letova, tako da cak i ta prica ne pije vodu nego verovatno zeli da se manje pise o tome koliko cesto koristi svoj privatni avion dok se kao bori za dobrobit planete.

 

jel mask imao sličan slučaj? neko je objavljivao putanje njegovog aviona? ne znam kako se to završilo, al znam da su mu objasnili da nema osnova da se buni i da to tako treba i da lik ima pravo na to

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


Od kada se fan klub pop zvezde naziva poludeli kult?

 

Ako su članovi stariji od 15 godina, oduvek.

Link to comment
2 minutes ago, svashtabezneshto said:

 

jel mask imao sličan slučaj? neko je objavljivao putanje njegovog aviona? ne znam kako se to završilo, al znam da su mu objasnili da nema osnova da se buni i da to tako treba i da lik ima pravo na to

 

Mnogo mi je žao ljudi koji imaju privatne avione pa trpe takvo maltretiranje da im objavljuju putanje. Sreća da su tu "levičari" da ih brane.

Edited by JozoMujica
Link to comment
5 minutes ago, Moonwalker said:


Od kada se fan klub pop zvezde naziva poludeli kult? Od kad protiv onih kojima je silovanje desetogodisanjkinja i poradjanje normalno. I vracanje njihovih zena na status marve bez prava na izbor. Ali jebote poludele klinke.

 

 

Bukvalno opsta mesta selebriti kulture od Elvisa naovamo. 

 

Mislim, jasno je sta je ova histerija oko TS i to nema veze s tim sto ima blesave fanove (koji ih selebriti nema).

Edited by Turnbull
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


Od kada se fan klub pop zvezde naziva poludeli kult? Od kad protiv onih kojima je silovanje desetogodisanjkinja i poradjanje normalno.

Brate kako bi nazvala fanove koji napadaju njene bivse momke jer ih je ona nacrnila u pesmi?

 

A ovo drugo - nemam pojma o cemu pricate. Koliko vidim uvodite neku politiku, pretpostavljam da su je napali neki republikanci? Ali ja vam kazem da je kod nje sve performans, ukljucujuci i njeno politicko angazovanje. Nije ona nikakva sila dobra na ciju stranu se automatski staje jer je sa druge Kanje Vest ili Elon ili koje vec govno.

 

1 minute ago, svashtabezneshto said:

jel mask imao sličan slučaj? neko je objavljivao putanje njegovog aviona? ne znam kako se to završilo, al znam da su mu objasnili da nema osnova da se buni i da to tako treba i da lik ima pravo na to

Jeste i isto nista nije uradio.

Link to comment
7 minutes ago, Turnbull said:

 

 

Bukvalno opsta mesta selebriti kulture od Elvisa naovamo. 

 

Mislim, jasno je sta je ova histerija oko TS, i to nema veze s tim sto ima blesave fanove (ko ih nema).


problem je sto je izborna godina, a onaj organ usta je simbolicko ucutkivanje i to ne samo nje nego zena koje se identifikuju sa njom. Kad se preti, preti se nasilnim seksom. Kad se spusta i podsmeva slicno.
To ne treba ni mnogo pameti, ni da si neki strucnjak za propagandu. Uostalom to ni ne kriju.

Edited by Moonwalker
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:


problem je sto je izborna godina, a onaj organ usta je simbolicko ucutkivanje i to ne samo nje nego zena koje se identifikuju sa njom. To ne treba ni mnogo pameti, ni da si neki strucnjak za propagandu.

E, zezanje na stranu, ali ako je (istinska) problematika prava/polozaja zena spala na plastikanera poput TS, vise nego lukavo marketinski proizvedenog i plasiranog onda nam se svima - ne samo zenama - crno pise...

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...