Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

5 minutes ago, Desmond Bojčinski said:

 

Jbg, mene učilo da kad sednu neki bitni pa glasaju, da bude kako kažu oni što ih više diglo ruke, bilo to ko je predsednik ili da li se i koliko daju subvencije na hranu. 

 

Mada, pre neki dan sam saznao da množenje nema prednost u odnosu na deljenje tako da ostavljam benefit sumnje da sam u krivu ...

 

Ako misliš da većina može da digne ruku da te protera, ili da jedni nešto mogu jer su beli, a drugi crni, pogrešno te naučilo i tu nema dileme.

Link to comment
25 minutes ago, Zverilla said:

Dosadan si.

 

:sad:

 

Quote

I ne baš pametan

 

Znam. :sad:

 

Quote

Ajde demantuj me pa reci ko su tih 882 kritičara klimatskih promena sa privatnim avionima na Superboulu?

 

Evo 1000 puta.

 

for ($i=0; $i < 999; $i++) {

    echo "ko su tih 882 kritičara klimatskih promena sa privatnim avionima na Superboulu?\n"

}

Edited by JozoMujica
Link to comment
10 minutes ago, Venom said:

pogrešno te naučilo i tu nema dileme.

 

Voleo bih da si u pravu tj da ja grešim ali ne bih se kladio u to. Svakodnevnica to potvrđuje. 

Link to comment
6 minutes ago, Desmond Bojčinski said:

 

Voleo bih da si u pravu tj da ja grešim ali ne bih se kladio u to. Svakodnevnica to potvrđuje. 

 

Iskreno ne razumem ni najmanje šta želiš da kažeš.

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

 

:sad:

 

 

Znam. :sad:

 

 

Evo 1000 puta.

 

for ($i=0; $i < 999; $i++) {

    echo "ko su tih 882 kritičara klimatskih promena sa privatnim avionima na Superboulu?\n"

}

Ta petlja se neće izvršiti 1000 puta.

 

A i za ostalo sam očigledno bio u pravu.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Zverilla said:

Ta petlja se neće izvršiti 1000 puta.

 

A i za ostalo sam očigledno bio u pravu.

 

Nisam napisao da će se petlja izvršiti 1000 puta, nego "evo 1000" puta, dakle 999 plus ovaj jedan što sam napisao.

  • Haha 2
Link to comment
27 minutes ago, JozoMujica said:

 

Nisam napisao da će se petlja izvršiti 1000 puta, nego "evo 1000" puta, dakle 999 plus ovaj jedan što sam napisao.

 

Sad gledam shta sam svojevremeno slushala od Taylor, pa skapiram da sam bila u dvadesetima, jbt kad je to bilo :ph34r: sve sam to propustila sa svifties, znam da je gaga imala one svoje male monsters ovo mi deluje kao rip off/. Ja je znam iz neke faze gde se sa Kate Perry preganjala.

 

ustv sad sam se setila ove, mislim da bi mi to bila najslushanija od tejlorice:

 

Edited by Mel
Link to comment

@Mel Ma svi veliki izvođači imaju pomahnitale fandome (Beliberi, Barbs, Arianatori (:lolol:), Army… najveće ludaje su Beehive, naravno; Swifties su samo sad trenutno zanimljivi jer je TS u žiži (bio Superbowl, završila se turneja koja je bila nenormalno profitabilna, izašao neki doc. film, najavila novi album za april…). 

  • Hvala 1
Link to comment

Taylor Swift moze da blokira put zbog klimatskih promena, ne bi joj zamerili.

Ali ovi hipsteri su iritantni.

Tayler - yes, hipsters - no, jbg tako je, znam da nije pravedno, ali nije ni da bogatuni imaju privatni jet, a mi raspalog Fiata.

 

Link to comment
3 hours ago, Venom said:

 

Iskreno ne razumem ni najmanje šta želiš da kažeš.

 

Mislim da grešiš kad kažeš da je zakon većine pogrešan, to je to. Da li je većina para ili glasova, drugi par cipela 

Link to comment
14 minutes ago, Patty Lee said:

@Mel Ma svi veliki izvođači imaju pomahnitale fandome (Beliberi, Barbs, Arianatori (:lolol:), Army… najveće ludaje su Beehive, naravno; Swifties su samo sad trenutno zanimljivi jer je TS u žiži (bio Superbowl, završila se turneja koja je bila nenormalno profitabilna, izašao neki doc. film, najavila novi album za april…). 

Jedno su fanovi koji seku vene za svojim idolima a drugi koji proganjaju one za koje misle da su se ogresili o njihove idole. 

 

A u medjuvremenu prica kako iako su je mnoooogo povredili, nemojte slucajno da idete da ih harasujete, wink wink:

Komentari :ph34r:

 

Mislim, net je pun primera gde njeni fanovi napadaju svakog za koga im se ucini da se ogresio o njihovu zvezdu pa tako salju i pretnje smrcu onima koji ne lajkuju sta oni podrzavaju:https://www.vanityfair.com/style/2023/09/taylor-swift-travis-kelce-death-threats

 

Nije da drugi nisu imali lude fanove, ovde je glavni problem sto Tejlor Svift ih izokolo podrzava umesto da jasno stane na put tome. Riba ima ego velicine planete, zelju za osvetom kakva se nalazi u grckim mitovima i fanove koji su spremni da ubiju za nju.

Link to comment

 

8 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja bukvalno ne znam da znam ni jednu pesmu Tejlor Svift? Jesam li fašista?

 

Ramaswamy, who recently dropped out of the 2024 presidential race, shared a baseless conspiracy theory about the Super Bowl LVIII being rigged in favour of the Chiefs. The 38-year-old American entrepreneur claimed on January 29 that Kelce's team would defeat San Francisco 49ers. Ramaswamy believes that the Cheif's victory would set the stage for Swift's endorsement of Joe Biden.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Shan Jan said:

Jedno su fanovi koji seku vene za svojim idolima a drugi koji proganjaju one za koje misle da su se ogresili o njihove idole. 

Evo Barbz su pre nedelju-dve nspravili shitstorm, i doksovali gomilu ljudi jer su se usudili da budu blago kritični prema njihovom patetičnom idolu. Pretnje smrću i pojavljivanje na tvojoj adresi im je kao dobar dan, ne kapiraju moroni ni šta je federal crime. Ali blueprint im je postavio Beehive, bulinguju to samoubistva ako treba (ili makar dok te ne proteraju sa interneta). Takođe je sa Beehive postao vidljiviji problem “zvezde koja ne reaguje na psihopatsko ponašanje svog fandoma, čak suprotno - kao, dostojanstveno ćuti, ali zapravo konstantno egguje one najluđe i sa najmanje inhibicija”. 
 

edit: fanovi Dr Kanjea najtrenutnije, evo ulazimo u četvrti dan, jašu po muzičkom kritičaru koji je odbio da recenzira genijev najnoviji album. Opravdavaju antisemitizam, rasizam…

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...