Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

19 hours ago, Lancia said:

 

 

Kada su došli po TDI i HDI ćutali ste....

 

 

  • Haha 3
Link to comment
38 minutes ago, Desmond Bojčinski said:

 

Kada su došli po TDI i HDI ćutali ste....

 

 

Ja sam morao, da mi ne uzmu auto.

  • Tužno 1
Link to comment
On 7. 4. 2024. at 22:07, Desmond Bojčinski said:

Kada su došli po TDI i HDI ćutali ste....

 

Jel' ovaj tvit iz stvarnosti, ili neke holandske sapunice, pošto su i "aktivistkinja" i CEO mrnjau?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Za to vreme Trump već skuplja lovu za buduće usluge naftnim kompanijama. Nadam se da ste odvojili lovu, troškovi će biti prosleđeni konačnim kupcima

 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Nesto sto je opstalo tolike vekove, tesko izdrzava savremene gluposti.:blink:

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Ja više ne bih bio iznenađen da ih finansiraju Shell i Exxon, prosto je nemoguće da je neko dobronameran toliko glup da sve što smisli u masi izazove gnev, ali upućen njemu.

  • +1 4
Link to comment

Bolje ofarban Stonehenge na funkcionalnoj planeti nego lep Stonehenge na raspaloj planeti.

 

Pročitao sam skoro tekst jedne aktivistkinje, ali ne ovog tipa nego neke što još veruje u mirna rešenja (što je ok). Zvali su je na neku panel diskusiju na recimo nekom sajmu avio industrije ili nešto tog tipa, gde se ljudi i dalje prave da ne postoji nikakav problem. Najzanimljiviji deo je bio da su joj posle ljudi prilazili i uglavnom govorili da se slažu s njom, ali da im je posebno milo što su mogli da pričaju, jer su nedavno pre toga imali iskustvo sa okupacijom aktivista koji su ih vređali. Tako da, ovakve akcije prave ravnotežu u svetu u kojem se sve svodi na lepe reči, parole i zabijanje glave u pesak i primoravaju ljude da izvade glavu iz peska i naprave izbor između ovoga ili nekog mirnijeg pristupa koji ipak podrazumeva konkretno delovanje.

 

Hvala Bogu ovo su sve mladi ljudi, na njima svet ostaje. Samo prskaj.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Problem je u tome što ovakvi potezi neće izazvati samo (opravdani) gnev, nego i podsmeh. I to podsmeh temi, a ne aktivistima kojima niko neće ni upamtiti imena. 

 

Promašili su metu 100%, mladost stvarno nije opravdanje. Bar će kisele kiše da lako speru sprej.

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...