Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

4 hours ago, Braća Strugacki said:

HF

Zbog Ismeta Hodžića sam zavoleo hemiju i to mi je jedna od malobrojnih životnih žalbi što je nisam završio 

Edited by Desmond Bojčinski
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Venom said:

Gore: opravdani protest

dole: levi teror jednoumlja

 

bafkreic62m42vhr7vrdirthyl6tzn2ej256acfe

 

Gore - Brat koji mi prodaje mleko i jaja

Dole - Braćala koji mi kaže da se tuširam ladnom vodom 

  • +1 5
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Gore - ljudi koji nešto rade

Dole - dokoličari sa tvitera

 

Ne slažem se, ali svako ima pravo na svoje mišljenje. Na toj slici je doduše drugo pitanje: da li pravo na protest postoji, ili ne postoji. Ako postoji ok, ako ne postoji možda isto ok, ali pravila su ista za sve. A ne da neko paušalno odlučuje ovi mogu, jer se ja slažem s njima, a ovi ne mogu jer su za mene dokoličari. To je neozbiljno.

 

54 minutes ago, Desmond Bojčinski said:

Gore - Brat koji mi prodaje mleko i jaja

Dole - Braćala koji mi kaže da se tuširam ladnom vodom 

 

Da li je to taj brat? Moja tazbina se godinama sudila s lokalnim zemljoradnicima (uglavnom voćari), npr. blokirali im pristup sopstvenom zemljištu, jer eto tako može im se. Do te mere da je cela priča i mojoj ženi dosadila, pa je to rekla i nekoj komšinici tamo, a ova joj kaže "neka i treba, ponašaju se kao da celo selo njima pripada". I pravo da ti kažem, ne izgledaju baš kao sirotinja koja jedva spaja kraj s krajem. Nemam ništa protiv, želim svima dobar život, ali ovde su protesti, jer su im ukinuli neke subvencije. Nemam ništa ni protiv subvencija, ako društvo odluči da im je to bitno, ali načelno može da se priča i o tome, zar ne? Ali to je opet ista priča kao ono gore: neko može jer mu pod fol prirodno pripada, a neko ne može. I onda nije ni čudno što su se (neki od njih) odmah ušemili s fašistima što se šetaju sa zastavama i što bi tebe proterali da im se predstaviš kupovao od njih jaja i mleko ili ne. Oni svi misle da im nešto pripada i da su jedini koji imaju pravo da nešto kažu, jer su autentični Nemci ili Srbi ili šta god. A ako nisi njihov onda si poremećeni Twitteraš. Pa, teško. Neko pravo ili postoji za sve, ili ne postoji ni za koga.

Link to comment
2 hours ago, JozoMujica said:

 

 

I niko da sedne na pistu i spreči ih da polete? :sad:

 

JozoMujica u ulozi Mileta protiv Tranzicije, epizoda 342

 

Spoiler

1440x810_cmsv2_bff649c7-68c8-5b4c-a811-6

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...