January 29Jan 29 https://x.com/Pirat_Nation/status/2016753675109355904 Edited January 29Jan 29 by vememah
January 29Jan 29 9 hours ago, Budja said:Kinez za moje potrebe previse halucinira, ali nekako ukapira najbolje ono sto mu trazim. Nije sada spor.super ako se ubrzao, isprobacu ponovo
January 29Jan 29 Jeste li probali da ga pitate za neki životni savet? Razmišljam da iskoristim za ličnog terapeuta, plus me nije blam da kažem sve šta bih rekla plus je džabe Edited January 29Jan 29 by Svemir Zeka
January 29Jan 29 31 minutes ago, Svemir Zeka said:Jeste li probali da ga pitate za neki životni savet? Razmišljam da iskoristim za ličnog terapeuta, plus me nije blam da kažem sve šta bih rekla plus je džabelako ga je inficirati (pa ima tendenciju da podilazi), teze vratiti na kolosjek kad uzme da drlja u jednom pravcu i to mislim da moze da bude ogranicenje za kompleksnije probleme. ne bih se bas oslonila.al da izbacis iz glave nesto ako ti je ok da pospoljis, jel, mislim da bas moze da valja. ja sam probala u jednoj situaciji kad sam bila jako anksiozna, zadala cbt i bilo mi je ok, kao struktura tj sistem za smirivanje koja dolazi spolja (u momentu kad ne mogu sebi da je postavim iznutra)cini mi se da je gemini sad ispred chatgpt jezicki. Edited January 29Jan 29 by morgana
January 29Jan 29 Pa to, može da bude priručni jednokratni psiholog (pasti šta ja pišem ) ono kad te uhvati frka, pa bar s nekim da prozboriš. Problem meni sa sos linijama je što poznajem lično mnoge koji na njima rade, ni to ne mogu sebi da priuštim A za ovo sam provalila da poprilično dobro daje neke vrlo osnovne smernice...pa sad....
January 29Jan 29 3 minutes ago, Svemir Zeka said: ono kad te uhvati frka, pa bar s nekim da prozboriš.nisam AI, al mogu da probam
January 29Jan 29 2 minutes ago, Filozof manijak said:nisam AI, al mogu da probam AhahhahahhaTo mislim noću, kad mi terapeut inače uglavnom spava
January 29Jan 29 as 17%, while Microsoft, Workday and ServiceNow plunged >10%.https://x.com/Schuldensuehner/status/2016932508844040396 Edited January 29Jan 29 by vememah
January 29Jan 29 12 hours ago, vememah said:https://x.com/Pirat_Nation/status/2016753675109355904Imam neke DDR4 memorije viska, gde mogu da ih uvalim?
January 29Jan 29 @Svemir Zeka i @morgana pazite sta pisete ChatGPTu, tu ne vaze pravila o privatnosti. Po zakonu, sve sto napisete je public.
January 29Jan 29 9 minutes ago, Shan Jan said:@Svemir Zeka i @morgana pazite sta pisete ChatGPTu, tu ne vaze pravila o privatnosti. Po zakonu, sve sto napisete je public.tenks ali mislim da je ta opcija ugasena ima jedno pola godine.za doprinos obuci modela ne brinem. Edited January 29Jan 29 by morgana
January 30Jan 30 https://www.reuters.com/business/retail-consumer/amazon-talks-invest-up-50-billion-openai-wsj-reports-2026-01-29/U prevodu bubble ce da traje jos bar 2-3 godine, ako ne i vise...
January 30Jan 30 Upravo to o privatnosti je najveća rupa ChatGPT-a, pa i svakog AI (po meni).Čas je ima, čas je nema. Znači nema je!Prost primer:Pre par dana i raspravi o k-k.ma i sittnim razlikama i7-8700 i srodnog mu 9700, on se izleti sa rečenicom u stilu:" Pošto koristiš InteliJ IDEA...."A kad mi stvarno treba neki link od ranije meni treba dosta vremena da ga ponovo pronađem. Sam ChatGPT prvo pokuša da sakrije od mene da pamti clokupnu raniju "konjverzaciju", a kad insistiram on sve izbaci na ekran! Nikako da isčupam kolika je veličina tog cache-a koji je u opticaju, u MB i danima, godinama starosti.... Da postoji to je sigurno milion posto i evo:Na kraju ovo je kao opravdanjeA nigde pouzdanih cifara o gore navedenim nepoznarim veličinama. Samo nagađanja.
January 30Jan 30 Prati li neko sta se desava oko https://x.com/moltbook ?AI agenti imaju svoj reddit recimo Edited January 30Jan 30 by Lezilebovich
January 30Jan 30 5 hours ago, zmanic said:Upravo to o privatnosti je najveća rupa ChatGPT-a, pa i svakog AI (po meni).Čas je ima, čas je nema. Znači nema je!Prost primer:Pre par dana i raspravi o k-k.ma i sittnim razlikama i7-8700 i srodnog mu 9700, on se izleti sa rečenicom u stilu:" Pošto koristiš InteliJ IDEA...."Ovo me uzasava, saznanje da ima sve o meni na nekom serveru.Nabio bi ga na tuki, sta ima on da mi pametuje, dok god ti ne kazem da mi treba za Intelij, nemoj da mi sugerises.Zato ja i ne koristim nijedan AI, google pretraga je sasvim dovoljna.Isto i na Androidu, po defaultu ukljuceni svi moguci asistenti, samo mi iskacu prozori sa raznim savetima.Ma terajte se i vi i vasi menadzeri koji su ovo smislili.Hocu sam da biram sta cu da vidim i kako cete da mi "pomazete".
Create an account or sign in to comment