Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Joj da, taj nesrećni jelen je bio sjajan :D Prvo da se poubijaju oko njega, Ellie nekako pristane da ustupi polutku u zamenu za penicilin, onda im ga ostavi celog i samo odjebe, žuri joj se. Posle ga oni donesu i samo okače o kuku, jebeš srnetinu dok ima ljudetine. (Mrtvog konja su usput negde, nije im bio potreban.) A onda Joel, posle ne znam koliko dana komiranog gladovanja i žeđovanja i borbe sa kanibalima, stiže u mesaru iii... komotno izignoriše jelena koji još visi netaknut na istom nestu.

 

Inverzija čehovljevog jelena, od starta misliš da je jako bitan za radnju a na kraju se ispostavi da ne služi ničemu.

 

Ignorisem pisanije jer nisam pogledao poslednju (danas bila borba dok je rucak na stolu a supruga gleda) ali da, ogresili su se o jelena. Taj prvi momenat, morala je reci - presijeci ga na pola, uzmi polovinu i odjebi u troskoku. Svi srecni i zadovoljni. Ako ih vec ne bi ubila ko zeceve, kako vremena nalazu. Ali ne, bolje da sjedimo i pricamo i cekamo da dodje citavo selo. Ali ok generalno epiyoda.

Link to comment
24 minutes ago, ToniAdams said:

sto rece reziser za onu scenu sa slogiranim konjem, nije bio vestacki konj, bio je pravi konj

 

Image

Bilo mu zima, pa savio nogu :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Kaskaderi za jahanje na lažnom konju :blink: Što nisam postao holivudski glumac, pa da sedim u kamp-prikolici po ceo dan i ne radim ništa...

Link to comment

joel=stone cold killer, sa jedne strane doesnt like it, al sa druge radi upravo ono sto u vecini filmova/serija izostaje, dont leave trails behind when u have chance.. nisam pametan:fantom:

Link to comment
On 13. 3. 2023. at 19:19, arheolog1981 said:

Sad tek pogledao na miru, mislio sam da nema šanse da stane u 40 minuta sve što treba ali su me razuverili. Preslikane scene i dijalozi iz igre, neki jako dobri momenti koji se prvi put pojavljuju u seriji... finale za 10. Pedro i Bella maestralni, ne mogu zamisliti bolji par za ove uloge. Verujem da slede brojne nominacije za Emi i za seriju i za njih dvoje

Bio sam bio iznenađen što nije bila duža epizoda. Ali rekli su/nacrtali sve što treba da znamo, nije bilo epic borbe sa zombijima u tunelu, nego Svici odmah zvekete. Ostalo je Džoel odradio efikasnije nego ja u igri, dakle svaka čast.

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...