Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

27 minutes ago, Krampa said:

treba da popuni kadar jer je lepa zivotinja a uz to doda malo kontrasta lideru ljudozdera. ima hrane, ali bolje ljudska prsuta

 

Dvadeset godina preživljavaju a nisu uspeli da izmisle poljoprivredu, da odgaje zeleniš i naprave zalihe za zimnicu, neku turšiju, nešto.

 

Kako ih skorbut nije ubio do sada? Eno 1 Jordan Peterson probao par godina da jede samo meso i za samo par godina upropastio metabolizam, zamalo da zglajzne.

 

Možda ljudetina ima skrivene zalihe vitamina C, ne znam.

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Dvadeset godina preživljavaju a nisu uspeli da izmisle poljoprivredu, da odgaje zeleniš i naprave zalihe za zimnicu, neku turšiju, nešto.

 

Kako ih skorbut nije ubio do sada? Eno 1 Jordan Peterson probao par godina da jede samo meso i za samo par godina upropastio metabolizam, zamalo da zglajzne.

 

Možda ljudetina ima skrivene zalihe vitamina C, ne znam.

Ljudski organizam ne proizvodi Vit C.Mind you,Jordan je grickao benzodiazepine,moguce da je to doprinelo problemima sa varenjem i sta vec.

Edited by askeladden
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

E jebiga onda, ispada da je serija sranje :sad:

 imas pravo da su mogli neku mrkvu, krompir ili kelerabu zasadit, ali kad im galva nije pri pameti. sto se tice junaka i snage koju je dobio sve sa pratecim pomracenjem uma, razlog se sigurno nalazi u ubrizgivanju pencilina (odokativno) direktno u ranu.

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Krampa said:

razlog se sigurno nalazi u ubrizgivanju pencilina (odokativno) direktno u ranu.

 

Ahah, i to je bilo dobro, nisam mogao da se odlučim da li su scenaristi malu s namerom napravili u retarda ili slučajno (jer i sami misle da igla ide direkt u ranu). Nije bitno koja je doza, bitno je da ubodeš baš tu gde je i nož ušao!

 

Mazin je u Černobilj seriji već zatrovao mozgove javnosti pokazujući da ozračene žrtve i same odašilju radijaciju, zašto se ne bi i ovde posrao po prvoj pomoći kod ubodnih rana u predelu stomaka. (Prvo vučeš ranjenika kilometrima, onda ga ostaviš da leži dok evociraš uspomene na svoju bivšu devojku, onda mu zašiješ kožu iglom i koncem i odeš u lov. A kad se iz lova vratiš sa penicilinom, samo mu ga krneš direktno u ranu na stomaku.)

 

Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Dvadeset godina preživljavaju a nisu uspeli da izmisle poljoprivredu, da odgaje zeleniš i naprave zalihe za zimnicu, neku turšiju, nešto.

 

Kako ih skorbut nije ubio do sada? Eno 1 Jordan Peterson probao par godina da jede samo meso i za samo par godina upropastio metabolizam, zamalo da zglajzne.

 

Možda ljudetina ima skrivene zalihe vitamina C, ne znam.

Ali žirafe zato opstaju u parku Solt Lejk Sitija, omeđenog zgradama, i to nekoliko žirafa, koje su ineče, poznate kao životinje koje jako malo jedu i dovoljno im je tek nekoliko kvadrata zemlje za preživljavanje  desetlećima. :D

  • Haha 1
Link to comment

Zimi je žirafama posebno prijatno u Juti, imaju podno grejanje za kad padne temperatura ispod -20, obezbeđuje ga Ron Swanson iz svog magičnog agregata na istočnoj obali.

 

Link to comment

E da, jel gljivičara uopšte nema u Juti, jer je dete Eli opet utrčalo u nasumičnu zgradu, vikalo , trčalo, pa mu se u toj buci pridružio i Džoel i ništa, samo žirafe. Onda su opet galamili i privukli pažnju samo FF.

Link to comment

Pravite temu Last of Us po Viniju, kad god uđem da pročitam nešto pametno ono Vini koji ni ne gleda seriju viniše :fantom: Zašto ne piške, zašto ne kake, a što ne izedoše jelena, gde je tu vitamin C, skorbut, aman zašto ne pređoše onaj most. Vratimo se starim zanimljivim temama kao što su koliki procenat vode je u benzinu nakon 3, 5, 10 godina.... to su bila vremena a ne ovo sad

  • +1 5
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
E da, jel gljivičara uopšte nema u Juti, jer je dete Eli opet utrčalo u nasumičnu zgradu, vikalo , trčalo, pa mu se u toj buci pridružio i Džoel i ništa, samo žirafe. Onda su opet galamili i privukli pažnju samo FF.
Nema, koji će đavo u Juti :fantom:
Link to comment
1 hour ago, Krampa said:

treba da popuni kadar jer je lepa zivotinja a uz to doda malo kontrasta lideru ljudozdera. ima hrane, ali bolje ljudska prsuta

Duge svinje sto bi rekli kanibali sa Solomonskih ostrva is Londonovih Romana.

Link to comment

Vini ce tek da odlepi u sezoni 2, epizoda 1 - 25. sekunda. Za pocetak.

 

Spoiler

Da, brat Joel je nasao skoro novu gitaru pa jos sa sve novim metalnim zicama, koje kad se namontiraju zvuce kao su kupljene juce a ne da su stajale u nekoj baraci 20 i kusur godina bez vidljivih tragova korozije te je na istoj otpevao nesavrseno ali akusticno savrseno iako 20 i kusur godina nije svirao (malo situation vajz pesmu: "Sve sto sam ovde nasao nisam nasao sam, probaj i uspeces, da napravis ovog coveka od mene blablabla our future days, days of you and me" - epizoda 1 sezona 2, 15. minut.

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

Vini koji ni ne gleda seriju viniše :fantom: 

 

Gledao ja do kraja, ne brini. Fenomenalni TV ugođaj, tetura se Pedro Paskal kroz hodnike i tamani Fireflies kao da je T-500, trebalo je da uzmem gejmped pa da se pravim da ga kontrolišem, bilo bi još bolje.

 

Plus naravno, ko može da zaboravi dijalog iz završne scene:

Quote

 

- Swear to me that you didn't lie.

- I swear.

- Okay.

 

 

Opet, tu nedostaje samo dialogue wheel sa kog bih možda mogao da izaberem neku manje retardiranu repliku, ali dobro sad, ne može se imati baš sve.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...