Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 hours ago, Azdaja said:

Hoka izbacila neke nove za trčanje jako interesantne, jaka cena.

koje su?

Link to comment
36 minutes ago, Patty Lee said:

Kayano 14 i Gel NYC su mi ružne, kod prvih nije uopšte problem model (model je super zapravo) nego boje, videla sam možda jednu combo koja mi se sviđa (neke pastelne fade out). Kod ovih drugih mi je sam model bzvz.

Koje su te New Balance? 530? Ako da, to mi je jako lepo, mada ako ih kombinuješ kako je bog rekao (a ne kao posetilac novobeogradskog splava) izgledaćeš gej (što je isto lepo, nego neće svi taj look).

Da, 530 I 1906. Meni su ružnije od Kayana. Ima Kayano 14 i u lepim bojama ali mislim da su ružne boje, pre svega ova srebrna, takođe deo trenda. Ne razmišljam da kupim nego mi bilo do skoro potpuno odvratno ali viđam sve češće ljude koji ukombinuju da bude lepo, a i kao što Djuro reče glavni je trend, a ovde nije pominjano uopšte. 

Edited by Heaviside
Link to comment
11 hours ago, Heaviside said:

Šta mislite o trendu 2000s patika za trčanje? Ovde su hit. Izolovano su mi ružne ali često vidim na ulici fino uklopljeno u outfit. Čini mi se da su Kayano 14 najpopularnije. Gel NYC je neka moderna interpretacija. Uglavnom Asics i NB. Prošle godine su sambe i gazele zamenile air force i dunk po ulicama, što svakako pozdravljam, a sada su im se pridžuile ovakve patike.

 

 

image.thumb.png.010d12eddd28d8b2295650d3cd533e1c.png

 

 

 

 

Ima ih, ali mislim da ih više nose Rusi nego mi. Povampirile se zajedno sa tarzankama :ph34r:

  • +1 1
Link to comment

Meni su ok za devojke, a i ove decake koji vole da se oblače kao devojcice.

 

Inace, totalni je cringe za sve starije od 28.

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Djuro said:

Meni su ok za devojke, a i ove decake koji vole da se oblače kao devojcice.

 

Inace, totalni je cringe za sve starije od 28.

To sam ja pisao simoviću ali nije vredelo. 

Link to comment

1 kums ne kaže kad uđe u radnju “dajte mi sve sa lutke iz izloga”, iz razloga što poseduje dozu ukusa & stila stoga ga ne dodiru modni trendovi

 

 

ja bi da sam vlast na ulici presuđivao ovima sa gornje slike

  • +1 3
Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

1 kums ne kaže kad uđe u radnju “dajte mi sve sa lutke iz izloga”, iz razloga što poseduje dozu ukusa & stila stoga ga ne dodiru modni trendovi

 

 

ja bi da sam vlast na ulici presuđivao ovima sa gornje slike

Uopšte se ne radi o tome tj. af1 je prosto dečja obuća, nezavisno od trenda. Zapravo je bio u peaku trenda kada sam ti ja pisao da je to ok obuća do mature, eventualno za brucoše dok se ne skupi za nešto drugo. Btw, ja nosim Jak i Sambu kada mi je stalo do izgleda, samba mi se uvek sviđala a sada se pogodilo da je popularna, Jak je dosadna klasika. 
 

ovo gore sam i postavio jer je ružno a vrlo popularno, zato mi je o zanimljivo. Ne bih mogao to da  izvučem, ali je lepo videti kada neko to ume. 

Edited by Heaviside
Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

Na kurcu te nosam

 

5 hours ago, Heaviside said:

To sam ja pisao simoviću ali nije vredelo. 

 

 

:sad:

  • Haha 2
Link to comment

Uzeo ih slučajno, potpuno neplanirano, za 40% originalne cene, poslednji primerak. 

 

Ne znam gde da počnem da pišem koliko su udobne. One prethodne UA koje sam uzeo su mi bile vrhunski udobne, ali ove su potpuno novi nivo :wub:

s-l1200.webp

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...