Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dugo nisam imao skroz bele patike. Sad mi nešto palo na pamet da uzmem air max 90, ali kontam da ću odustati kad ih obujem :D

Link to comment

Minimum jedne. Ništa lepše od crisp triple white 🤍 ..

 

To je baš za rotaciju must. Inače neko spominjao arigata, imam dva para onih za što mogu na posao i na "odelo" užasno neudobne. Meh.

Link to comment

druge mora da su all star. ikona. 

šteta što nisu više tako udobne, msm one su iste, ali mi nismo

Link to comment

 

 

17.090 RSD kod nas, 65 evra u Nemačkoj. Stižu mi iz Dojčlanda sledeće nedelje.

 

 

IMG-91662e317ba6c991aeea754a2b5c3891-V.jpg

Edited by napadaj
Link to comment

Naisla i uzeh, dobar ulov

 

najmeka koža i patika na svetu

I meni vrv najlepse koje kupih

 

0hPbaNnXq5ia.jpeg.jpg.5017c13e114658e6f36afa342a0e6459.jpgRalph-Sampson-by-PUMA-for-REPLAY-Trainers.jpeg.thumb.jpg.4ccb6206575b827b1dc46af684968807.jpg

 

Efit- ralph sampson 80s

Sad imam dino menegin diadora 80s i ove basketaske 😃

Edited by InvisibleLight
  • Wub 3
Link to comment

Šta mislite o trendu 2000s patika za trčanje? Ovde su hit. Izolovano su mi ružne ali često vidim na ulici fino uklopljeno u outfit. Čini mi se da su Kayano 14 najpopularnije. Gel NYC je neka moderna interpretacija. Uglavnom Asics i NB. Prošle godine su sambe i gazele zamenile air force i dunk po ulicama, što svakako pozdravljam, a sada su im se pridžuile ovakve patike.

 

 

image.thumb.png.010d12eddd28d8b2295650d3cd533e1c.png

 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Nikako, jako loša era za patike po mom skromnom mišljenju. :)

 

Hoka izbacila neke nove za trčanje jako interesantne, jaka cena.

Link to comment
10 hours ago, Heaviside said:

Šta mislite o trendu 2000s patika za trčanje? Ovde su hit. Izolovano su mi ružne ali često vidim na ulici fino uklopljeno u outfit. Čini mi se da su Kayano 14 najpopularnije. Gel NYC je neka moderna interpretacija. Uglavnom Asics i NB. Prošle godine su sambe i gazele zamenile air force i dunk po ulicama, što svakako pozdravljam, a sada su im se pridžuile ovakve patike.

Kayano 14 i Gel NYC su mi ružne, kod prvih nije uopšte problem model (model je super zapravo) nego boje, videla sam možda jednu combo koja mi se sviđa (neke pastelne fade out). Kod ovih drugih mi je sam model bzvz.

Koje su te New Balance? 530? Ako da, to mi je jako lepo, mada ako ih kombinuješ kako je bog rekao (a ne kao posetilac novobeogradskog splava) izgledaćeš gej (što je isto lepo, nego neće svi taj look).

  • +1 1
Link to comment

Da to nije vodeci trend danas, ne bi se high end fashion brendovi upustali u to. Svaki ima ovakav tip patika. 
a da su ruzne, ruzne su. bile i tad a sad su narocito. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...