Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

I dobro je sto ti ne da :lol: Nema nikakve cake!sve sto treba je da odes na neki "warezz" forum i da trazis to sto ti treba.Jedina caka je sto na neke forume moras i da se registrujes a to je "џ"

Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

  • 2 weeks later...
e jebi ga, opet me teraju na cekanje pri dl-u vise fajlova za redom ...
Koliko vremena cekas? Kod mene je 90 sek. za 100MB ili oko 150 za 200MB fajl. Rasturio sam se od skidanja serija i filmova, torrent sam zaboravio potpuno. I ne znam kako ogranicavaju brzinu, ide download sa ~ 300kb/s bez problema.
Link to comment

Izgleda da su stvarno promenili nesto.... ili je server nesto sjeban. Znam da jutros nije bilo ovako. Download No. 1. Rapidshare je gore, dole je file factory. 52cchv.jpgPokusaj za download No.2 sa rapidshare-a... patka. ac67lv.jpgMada, opet nije lose. Za filmove postoje interchangeable linkovi, a netload je tu za serije od 350 MB. Inace netload meni ide brze od rapidshare-a... dize i do 400kb/s. Skida seriju za 10-ak minuta.

Link to comment
veceras oko 19h, terali me da cekam po 10ak minuta.mozda zato sto je bio spic ili sta vec?
Sad sam pokusao da skinem 2 mala fajla i pri pokusaju skidanja drugog mi je javio da moram da cekam 15 minuta kao free user. Izgleda da su opet uveli cekanje.
Link to comment

13 minuta cekanja posle 200mb <_< izgleda da moram ponovo na premijumSad nesto gledam 30 eura - 6 mesecii 6 000 Radip poenaKoja je fora sa poenima?

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...