Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

Kupite premiJum, ne budite CiCije. cool.gif
Nije stvar (samo) u našem CiCijašenju.Ni Rapidšer više ne dozvoljava istovremeni download sa dve ili više IP preko jednog Premium naloga.Pa ti vidi ko je veća cicija.
Kad se na Rapidu uplati premium, da li se dobija mogucnost pretrativanja fajlova ili i dalje mora da se cima po raznoraznim forumima?
Nema nikakve dodatne mogućnosti pretrage.Samo onaj ko uploaduje nešto, po svojoj volji daje link tamo gde on hoće. Edited by ion
Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

Nije stvar (samo) u našem CiCijašenju.Ni Rapidšer više ne dozvoljava istovremeni download sa dve ili više IP preko jednog Premium naloga.Pa ti vidi ko je veća cicija.
Pa da cela Srbija (a mozda i sire ide na jedan premium nalog. cool.gif
Link to comment
Nije stvar (samo) u našem CiCijašenju.Ni Rapidšer više ne dozvoljava istovremeni download sa dve ili više IP preko jednog Premium naloga.Pa ti vidi ko je veća cicija.
ovo jednostavno nije istina. nikada nisu ogranicavali na samo jednu ip adresu, cak ni istovremeno (bar u poslednje 2 godine).uvek je problem bio u dnevnom limitu. ovaj od 50gb jos nisam uspeo da probijem. :Dja sam mislio da postoji ogranicenje u broju fajlova koji mogu da se istovremeno dl-uju, ali sam provalio da je problem u firefoxu (max broj konkcija) a ne u rapidshare-u.ako neko ima slican problem:about:config > network.http.max-<etc>
Link to comment

Posle prvog skinutog fajla izbaci ovo: "Download failed. Check if someone with your IP address (or just you) isn't downloading a file from rapidshare.com."...

Link to comment
ovo jednostavno nije istina. nikada nisu ogranicavali na samo jednu ip adresu, cak ni istovremeno (bar u poslednje 2 godine).uvek je problem bio u dnevnom limitu. ovaj od 50gb jos nisam uspeo da probijem. :Dja sam mislio da postoji ogranicenje u broju fajlova koji mogu da se istovremeno dl-uju, ali sam provalio da je problem u firefoxu (max broj konkcija) a ne u rapidshare-u.ako neko ima slican problem:about:config > network.http.max-<etc>
Vojo, izguglaj "rapidshare new policy".To je definitivno bilo tako do pre 15 dana (koristio sam Premium do maja ili juna, i bas kad sam hteo da produzim, uveli su tu glupost, zbog cega sam i odustao)Na primer: http://www.bloggeraz.com/rapidshare-new-policy/f_rpdm_22ce7c4.gifMozda su sad ukinuli otkad su uveli 15 minuta cekanja za free usere.
ma ne, share-ovao sam nalog bas sa ljudima iz srbije.
Verujem ti, znam s kim si delio ;)(t.j. verujem da znam) Edited by ion
Link to comment
Vojo, izguglaj "rapidshare new policy".To je definitivno bilo tako do pre 15 dana (koristio sam Premium do maja ili juna, i bas kad sam hteo da produzim, uveli su tu glupost, zbog cega sam i odustao)Mozda su sad ukinuli otkad su uveli 15 minuta cekanja za free usere.
ne znam, moguce.zapravo, nemam mogucnosti, a ni potrebe da proveravam da je download zaista istovremen, ali ni jedan jedini put mi nije istrcala ta poruka.slucajnost? moguce.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...