Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

što se downloadera tiče, koristim FlashGet nakon što mi je istekao IDM.Vidim po forumima ovlašćenih zastupnika RS da ga najviše koriste. Ono što treba da uradite pre skidanja .rar- ova s RS je da u FlashGet- u kliknete na zeleni plus pod oznakom 'New', otkačite opciju 'Login to Server', ispod ukucate vaš Premium Username i Password i u opcije 'Save As' odredite mesto gde ćete sačuvati fajl.Za sada sam zadovoljan.P.S. ukoliko vam se desi da neki veći fajl odmah skine i pokaže vam da je veličine par kB, ne očajavajte. Verovatno se uradi o ubiVenom linku.

Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

Od juče mi se dešava nešto čudno. Prvo sam mislila da je problem do CryptLoad-a međutim sad videh da je ipak RS u pitanju. Kada sam pokušala ručno da skinem jedan fajl direktno sa RS-a (free user, naravno) javio mi je da se sa moje IP adrese (naveden broj) već nešto download-uje i da sačekam (to isto mi je javljao i CryptLoad kada sam išla preko njega). Treba li reći da ništa nisam u tom trenutku skidala sa njega...Onda ja restartrujem računar, ponovim sve i dobijem potpuno isti odgovor - čak je i navedena IP adresa ista kao i pre restartovanja :blink:. Ono, zar mi nemamo šetajući IP i nakon restartovanja računara dolazi do promene?Zna li neko u čemu je problem i što je još bitnije - kako da ga rešim, a da ne prelazim na premium?

Edited by kiki
Link to comment
  • 2 weeks later...
Od juče mi se dešava nešto čudno. Prvo sam mislila da je problem do CryptLoad-a međutim sad videh da je ipak RS u pitanju. Kada sam pokušala ručno da skinem jedan fajl direktno sa RS-a (free user, naravno) javio mi je da se sa moje IP adrese (naveden broj) već nešto download-uje i da sačekam (to isto mi je javljao i CryptLoad kada sam išla preko njega). Treba li reći da ništa nisam u tom trenutku skidala sa njega...Onda ja restartrujem računar, ponovim sve i dobijem potpuno isti odgovor - čak je i navedena IP adresa ista kao i pre restartovanja :blink:. Ono, zar mi nemamo šetajući IP i nakon restartovanja računara dolazi do promene?Zna li neko u čemu je problem i što je još bitnije - kako da ga rešim, a da ne prelazim na premium?
uh...mozda ce ovo objasnjenje da ti bude naivno, ali slicna stvar se i meni dogodila. Moguce je da si krenula sa skidanjem fajlova, da si se onda predomislila u vezi njih pa ih izbrisala - pritom ostavljajuci onaj delic koji je ostao od downloada, pa si se opet ponovo predomislila i opet stavila prvobitne fajlove i odredila isti folder gde ce ti biti smesteni podaci kao i prvog puta :) Kao sto rekoh ja sam imao takvo iskustvo i interesantno je da kad sam i pauzirao sa CryptLoadom, da je rapidshare konstatovao da se skida sa moje adrese. Resenje je krajnje jednostavno, izbrisati fajlove koji su ti ostali od prvog pokusaja skidanja i sve ce raditi kao podmazano.
Link to comment

Ne, nisam se predomišljala (ne radiš tako nešto kada skidaš sve sezone jedne serije :)). I dan danas mi se desi da jednostavno stane i neće da skida. Onda prosto pauziram onaj koji trenutno ide, pokrenem onaj ispod i kada sekundara krene da odbrojava ponovo aktiviram prethodni koji se dl kada završi novopokrenuti.Verovatno je nešto do samog RS-a.

Link to comment

ovo ukidanje cekanja je u pocetku bilo super, ali sad sve vise ponovo zelim da uplatim premium.. dload uglavnom na tek 25kb/s, ponekad skoci do maximalnih 50kb ali sve redje : /mislim, zgodno je sto ne mora da se ceka al s obzirom na brzinu downloada dolazi se do one poslovice sa mostom i cuprijom...

Link to comment

Kako sam cuo sad je ogranicenje brzine za besplatne korisnike 2 Mbps ali kad su serveri najmanje optereceni. Izgleda da je najbolja veza kasno nocu i pre podne tj. kod mene ide punih 52-53 Kb/s, koliko dozvoljava veza od 512.

Link to comment
ovo ukidanje cekanja je u pocetku bilo super, ali sad sve vise ponovo zelim da uplatim premium.. dload uglavnom na tek 25kb/s, ponekad skoci do maximalnih 50kb ali sve redje : /mislim, zgodno je sto ne mora da se ceka al s obzirom na brzinu downloada dolazi se do one poslovice sa mostom i cuprijom...
Preterujes malo.Download je vecinom na oko 50kb. Mozda tek tri-cetiri sata dnevno (ne vise) bude na 25-30.
Link to comment

Jel se nesto promijenilo na rapidsharu, posto meni kao free useru skida brzinom preko 150 kB/s, sto je i brzina mog neta, i naravno nemam cekanja?

Edited by Timmi
Link to comment

Kad odem na rapidlibrary.com i pronađem željenu stvar preko search, pre downloada traže da instaliram neki Zango program, što bih ja i uradio, nego mi ESET Smart Security tretira taj program kao adware, nepoželjan po win32 i automatski stavlja u karantin. Je li to doista nešto opasno po kompjuter i ako ne, šta da uradim?

Link to comment
Nemoj nista da instaliras!I izbrisi to sto si instalirao!
Pa i nisam, ne da mi da instaliram :) U čemu je onda fora, ovde ljudi skidaju neke filmove sa rapidshare bez problema?
Link to comment
Nemoj nista da instaliras!I izbrisi to sto si instalirao!
Apsolutno!Nikad ne instaliraj tako ponudjene programe/kodeke/plejere.Edit:Sam Rapidshare nikad ne trazi da ista instaliras.Zaobidji te "pretrazivace" i googlaj.Kucaj u polje za pretragu:
"rapidshare.com/files"(razmak) jedna ili vise reci koje trazis
sa sve navodnicima. Edited by ion
Link to comment
U čemu je onda fora, ovde ljudi skidaju neke filmove sa rapidshare bez problema?
Ne razumem sta je konkretno tvoj problem?ja sam rapidshare zavisnik, a nisam cuo za rapidlibrary. Imas na 1000 pretrazivaca rapidshare-a na netu, a linkove za neke najbolje mogu da ti ostavim na pm, jer ne znam da li je po pravilima kuce da ih ostavljam ovde. Edited by nixolaus
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...