Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

prvo me smore sa onim macama na slovcima - ybt i onako nish' ne vidim u ovo doba.pa me sad blagosiljaju sa sledecim:The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun! :heart:

Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

neverovatno... sat vremena nakon uplate u banci domaćem dileru stigao mi mail sa login informacijama. nisam ni znao da platni promet radi u kasno popodne :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cini mi se da je dosao kraj deljenja jednog premijum naloga na 2 korisnika (moj slucaj). A bilo je lepo dok je trajalo.Poruka koju sam dobio malopre pokusavajuci da svucem nesto sa rapida:

The premium account 2686xxx is already in use within ip network 79.101.x.x/xx. Please try again later.
angry.gif
Link to comment
Rapidshare New PolicyIf you Share Rapidshare account with others, It will be suspended, It's applied existing Rule !But now also, It is NOT Permitted to Use (Share) RS account with 2 different IPs at the same time !You can Use Your RS account in different Places, but NOT at the Same Time !Rapidshare decided on account of increasing of the amount of sharing accounts to take an action.If your last number in your IP changes, this will not cause the problem.But, The first three numbers must be same.All this will be applied on downloading from 2 different IPs at the same time !
Link to comment

poskidao sam brdo stvari sa rapidshare-a i sve je rarovano ili zipovano kako se vec kaze...i sad kad hocu to da otvorim trazi mi sifru i ja ukucam onu koja mi je data na jednom forumu od strane nekog lika koji je sve to uploadovao...ali onda sta se desava...izbacuje mi ovo01fs1.jpga zatim i ovo02bo9.jpgverovatno ce mi svi reci da sifra nije dobra a to znam i ja ali me interesuje da li postoji neki program za razbijanje tih sifara...sinoc mi rekli da ima ali niko ne zna tacno kako se to zove...trazio sam preko google-a al nista nisam nasao

Edited by shimpr
Link to comment

Od tih programa za razbijanje pasvorda slaba vajda.Isprobao sam ih nekoliko i rezultati su mršavi.Kod šifrovanih zipova je još i uspevalo, kod rar-ova ne.Ako je tvorac arhive postavio neko dugačko ime ili kombinaciju karaktera kao pass, nema šanse.Verovatnije je da ćeš pronaći pravi pass na sledeći način:Recimo da si skinuo fajl

šhttp://rapidshare.com/files/NEKIBROJ/IMEFAJLA.rar

Guglaj sa sve navodnicima "http://rapidshare.com/files/NEKIBROJ/"gde je NEKIBROJ grupa od 8 do deset brojeva koju imaš u originalnom linku.Vrlo je moguće da će ti među rezultatima pretrage biti bar nekoliko vvarez foruma na kojima su članovi okačili isti link.Valjda je bar neko od njih stavio dobru šifru.Ako ne uspeš tako, obriši fajl i traži ga ponovo na drugom mestu.Poštedećeš se mnogo nerviranja.Hint: Postoji još jedna (više teoretska, ali mi je uspela par puta) mogućnost:Ako je link okačen na nekom forumu ili blogu, često se dešava da pass bude sam url tog foruma ili bloga (ponekad sa, ponekad bez "http://").Ne košta te da probaš.

Edited by ion
Link to comment

stani malo.nemoj razbijati sifru jos.ja dobijam istu poruku od total commandera za rarove sa sifrom. nije problem u sifri nego u tome sto plugin za arhive u total commanderu ne podrzava najnovije verzije rar formata, pa kad skonta da ne ume da ga otvori, trazi eksterni program. skini ulitmate zip (besplatan, ali ne podrzava one skroz nove verzije) ili winrar (trial radi skroz funkcionalno, smes ga drzati na kompu neko vreme, on podrzava sve) i iz nekog od njih probaj da raspakujes. ako to nece, tek onda pocni da sumnjas na losu sifru.

Link to comment

Za rar datoteke se koristi winrar.Ukoliko nekom treba, za to imam prenosno ("portable") rešenje, upiti na PM.Drago mi je što TC više ne može da izađe na kraj s njima, i tako je program za koji, osim par sitnica, ne vidim svrhu postojanja.

Link to comment
Drago mi je što TC više ne može da izađe na kraj s njima, i tako je program za koji, osim par sitnica, ne vidim svrhu postojanja.
WTF? Ti si jedan od onih što tumbaju fajlove po eksploreru? :huh:
Link to comment
neverovatno... sat vremena nakon uplate u banci domaćem dileru stigao mi mail sa login informacijama. nisam ni znao da platni promet radi u kasno popodne :)
Ko ti je lerdi? baci na PM ako nisi u fazonu da ih reklamiraš
Link to comment
Drago mi je što TC više ne može da izađe na kraj s njima, i tako je program za koji, osim par sitnica, ne vidim svrhu postojanja.
Ovo ekspresno ide u Bisere.
Link to comment
WTF? Ti si jedan od onih što tumbaju fajlove po eksploreru? :huh:
Jesam.Navika, šta ćeš. Biser, što kaže laki <_< TC koristim samo za group rename.
Link to comment
Ko ti je lerdi? baci na PM ako nisi u fazonu da ih reklamiraš
ovajnaknadno sam zaključio da je uplata tako brzo prošla jer je keš skinut sa tekućeg računa u vojvođanskoj banci.
Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...