Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

Btw, jedini download manager koji koristim je bas RapGet
edit:...mislio sam zbog avatara da je Zmitjkoe - pa je savet bio za meka :D Edited by jms_uk
Link to comment
Cryptload radi.divota
Stvarno radi, uzas ... kud uplatih premium 24h pre nego sto sklonise one macke i kucice, ionako sam duzan ko Argentina. Nadam se da ce ih vratiti sa sve zmijama, gusterima i svim vrstama/klasama i podklasama dinosaurusa .. :piggy::ss1:
Link to comment
Cryptload radi.
Samo da potvrdim i ja, da ovaj program radi.I da postavim jedno pitanje. Kako da ga nateram da se ne zaglupi kada ga pauziram.Svaki put kada prekinem download na nekoliko minuta, kada ponovo pocnem da skidam krene da izbacuje poruku:file already downloading ...wait 15 sek ...posle 15 sekundifile already downloading ...wait 15 sek ...i tako u nedogledKada to pocne, moram da izbrisem sve linkoveugasim program i sve ispocetka.Jel se jos nekom slicno desava?
Link to comment
Samo da potvrdim i ja, da ovaj program radi.I da postavim jedno pitanje. Kako da ga nateram da se ne zaglupi kada ga pauziram.Svaki put kada prekinem download na nekoliko minuta, kada ponovo pocnem da skidam krene da izbacuje poruku:file already downloading ...wait 15 sek ...posle 15 sekundifile already downloading ...wait 15 sek ...i tako u nedogledKada to pocne, moram da izbrisem sve linkoveugasim program i sve ispocetka.Jel se jos nekom slicno desava?
Desava se meni, a najobicniji restart programa najcesce resi problem. Doduse nekad se totalno zaglupi pa je neophodan i restart windowsa. S tim da se problem moze i resiti na nacin da se pauzira fajl koji se zaglupeo na 15 sekundi, da se pusti naredni, a da se zatim onaj pocetni fajl vrati sa pauze.
Link to comment

Izgleda da vise nema cekanja izmedju fajlova, kao ni onih mackica i ostalih zezanja... Sada sam u dilemi isplati li mi se opet uzimati Premium!

Link to comment
Izgleda da vise nema cekanja izmedju fajlova, kao ni onih mackica i ostalih zezanja... Sada sam u dilemi isplati li mi se opet uzimati Premium!
Pa, ako hoces uporedne downloade... Bilo je zgodno (kad sam imao to) stavim svih 8 komada od filma na download i odem lepo na spavanje, sutra ujutro me ceka film (imam inace vrlo spor broadband).
Link to comment
Izgleda da vise nema cekanja izmedju fajlova, kao ni onih mackica i ostalih zezanja... Sada sam u dilemi isplati li mi se opet uzimati Premium!
ako si na paketu od 512, onda se ne isplati.Ja ne nameravam da produzim nalog.Jedino sto moze da se stavi kao "zamerka" C.L.-u * je štodownload ne ide punom brzinom.Na R.š. kad krene skidanje popne se na 55kB/sek i ne silazi dok ne skineC.L. varira od 30 - 50 kB/sek*Cryptload
Link to comment

Ja sam takođe rešio da ne produžavam nalog.Prvenstveno zbog one zajebancije da ne mogu da delim sa još nekim.Neka ide i sporije, neće mi smeta dok je džaba :s_d:

Link to comment

heh vau, danas nosio uplatnicu u postu za premium nalog al zakasnim par minuta i zatvorise mi pred nosom. sad tek videh za ovo cudo, i stvarno radi. kakav lucky shot :)

Link to comment

Kod mene bas i ne radi, odbrojavanje ide nebrojeno puta i nista... posle je pisalo nesto tipa "connection failed". U cemu je fazon?Na Eunetu sam, imam modem Sagem F@st 800 ili tako nesto (i u setovanjima programa sam sa stavke router promenio na modem)

Link to comment

To odbrojavanje ti ide od 15-20 sekundi, je li tako? Čim vidiš da kreće od tog vremena znaj da ti se neće pokrenuti, mora da krene od stotke. Kad se meni tako nešto desi ja pauziram taj fajl koji postane sivkast i pokrenem onaj ispod. Kasnije se samo vratim na zaustavljeni fajl i klinem na play što ga unormali i on je prvi sledeći na redu za puštanje.Nikad do sada mi ovaj postupak nije omanuo. Pretpostavljam da si ovo već probao, ali eto :).

Link to comment

Prvo mi je krenulo od ~95 sekundi, kad sam krenuo da skidam neki summer hits mix, ali sam to odma' blokirao jer sam se setio da prvo hocu da skinem neku igru i tu je zabagovalo sa tim odbrojavanjem od 15 sekundi (nije pomogla fora sa pauziranjem i prelazenjem na sledeci fajl). Probacu opet...

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...