Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

02bo9.jpgverovatno ce mi svi reci da sifra nije dobra a to znam i ja ali me interesuje da li postoji neki program za razbijanje tih sifara...sinoc mi rekli da ima ali niko ne zna tacno kako se to zove...trazio sam preko google-a al nista nisam nasao
OMG ... emotsecevenezf6.gif ... pa klikni na ">>" i podesi putanju za RAR arhiver isto kao za UC2 (ako si ga tamo instalirao)
Drago mi je što TC više ne može da izađe na kraj s njima, i tako je program za koji, osim par sitnica, ne vidim svrhu postojanja.
Ughh ... emoteseqt2.gif
Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

@ionprobao sam jos ranije to sa imenom sajta ali nije vredelo a ovo sto si predlozio sa guglanjem sam uradio i izbacio mi je jos citava dva foruma gde je ponudjena ista sifrahvala u svakom slucaju@bupwinrar nije uradio nista ali zato je ultimate zip sabio stvar...otvorio ladno sve...hvala kralju@boogiemanvidis kako sam glup da se toga nisam setio...ali to sada nije bitno jer sam resio problem uz bupovu veliku pomochvali i tebi boogiemanehvala svima

Link to comment
@bupwinrar nije uradio nista ali zato je ultimate zip sabio stvar...otvorio ladno sve...hvala kralju
winrar kod mene otvara vise formata od ultimate zipa. mozda je izasla novija verzija. u svakom slucaju, nema na cemu.
Link to comment

Izgleda su malo olabavili slavinu u Rapidu posle verovatno mnogo pritužbi na zabranu istovremenog downloada sa dve IP adrese preko isto premium naloga.Sad nema mačića i šifri, ni (možda je i neki happy week) čekanja po 2 sata posle 100MB downloada, već samo 50-tak sekundi, pa može (J)opet :)Ako bude tako nastavilo, i ne treba mi premium.

Link to comment
By eliminating the captchas we simplified the use of RapidShare's free services significantly. In addition, free-users can now upload and download bigger files (up to 200 megabyte). Anyhow, to protect RapidShare from congestion caused by automated downloading, we limited the maximum download speed for free‐users to 500 kilobit per second. To compensate for that, they do not have to wait anymore until starting a succeeding download.
:(
Link to comment

Je l moguce da se tutne 20 linkova sa rapidshare-a u download manager pa da se oni skidaju jedan za drugim?Podrazumeva se, kao free user.

Link to comment
Je l moguce da se tutne 20 linkova sa rapidshare-a u download manager pa da se oni skidaju jedan za drugim?Podrazumeva se, kao free user.
Sa diskutabilnim rezultatima.Bilo je fora sa HideIP (promenom IP), pa programčetom "rapget"...Poenta Premium naloga je omogućavanje skidanja download menadžerima, kad i koliko hoćeš.
Link to comment
Bilo je fora sa HideIP (promenom IP), pa programčetom "rapget"...Poenta Premium naloga je omogućavanje skidanja download menadžerima, kad i koliko hoćeš.
Premium nalog je imao dublju poentu pre ovog eksperimenta da ukinu cekanje izmedju skinutih fajlova, ali i u vremenima dok sam koristio Premium, jedna od najvaznijih stavki zasto ga koristim je bas to da sam mogao da koristim download manager, da mirne glave stavim sve linkove odjednom u odredjenu zonu i da zaboravim na kompjuter. Ovako, moram da dezuram sve vreme kako bih ubacivao fajl po fajl. :(Btw, jedini download manager koji koristim je bas RapGet, a tu je iz srecnih dana kada sam bio user of Premium. Pokusao sam namestajuci razne parametre da preko njega skidam kao free, ali nikako ne ide :wacko:
Naravno, Cryptload i JDownloader naprimer su radili posao i kad je bilo i čekanja i kučića i mačića i svega.
Hvala za savet, nadam se da ce biti nekih rezultata.
Link to comment

Jelk moz neko da objasni kako radi taj Cryptload?ja ga skinuo al ne kapiram sve.Jel moze da se namesti da skida fajl po fajl a ne da naredjas da skida sve odjednom?I kako prepoznaje da imam ili ne premium nalog?

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...