Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

laugh.gif pa pre ću da platim premium nego da radim na internetu
Buržujčino. :DRadiš sebi ne njima. Naravno da za za takve kao što si ti imaju varijante da se kupe krediti, pa ti samo napred. Bolje da imaš "free download" na svim hostinzima nego da platiš samo jednom. ;) Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

Buržujčino. :DRadiš sebi ne njima. Naravno da za za takve kao što si ti imaju varijante da se kupe krediti, pa ti samo napred. Bolje da imaš "free download" na svim hostinzima nego da platiš samo jednom. ;)
ma dobro, moja specifična download niša je praktično vraćena 6-7 godina unazad smrću filesonica, pa sada mogu samo da drugima kiselim grožđe i pljuckam sa strane.ali, just for fun, kako radi to resetovanje? i može li na Telekom ADSL modemima?
Link to comment
ma dobro, moja specifična download niša je praktično vraćena 6-7 godina unazad smrću filesonica, pa sada mogu samo da drugima kiselim grožđe i pljuckam sa strane.ali, just for fun, kako radi to resetovanje? i može li na Telekom ADSL modemima?
nemoj da placas to sranje, resetovanje radi savrseno preko telekom adsl modema. meni je neko pre par godina poslao fajl na pm, mogao bi da posalje i tebi.
ma lik je prvo zaradjivao na ukradenim kreditnim karticama, krimos najklasicniji. jedno je borba protiv SOPA, a nesto sasvim drugo podrzavanje Kima Dotcoma da se bogati na tudjem radu. nemam nacelno nista protiv piraterije ali imam protiv toga da se ona pretvara u lukrativan biznis, i neshvatljivo mi je da Anonymous moze da podrzava takvog lika.
onda nemoj da placas!
Link to comment

pa neću, jebote, objasnio sam ti da sam platio taj filesonic jednokratno da poskidam šta mi treba i kraj. da sam pre toga video onu kućerinu Kima Dotcoma, ne bih ni to uradio.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Captchatrader su lopuze. Probajte na Captchabrotherhood. Oni su na cisto kolegijalnoj bazi. Skine se programcic i u udarno vreme izbacuje novi zadatak svakih nekoliko sekundi tako da moze brzo da se nakupi kredit. Od 01-13h dobija se 10 kredita a u kontra smeni 7. resavanje kosta 10 kredita.Pogresan odgovor je -4 kredita a integrise se sa jD-om i radi kako treba.Za REKAPTCHA se upisuje samo rec koja je zamrljana, precrtana, podvucena ili samo duza.@ Dabovic: Guglaj model tvog modema + reconnection script.evo i URL za bratstvo http://ocrhood.gazcad.com/default.aspx

Edited by jimi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l ima neko cudnih problema sa jDownloaderom? Tipa, ubacim mu RS link a on mi kaze "File not found", a ako odem direkt kroz browser fajl je na mestu i spreman za skidanje?

Link to comment

Da, dešavalo se to, ali su izbacili update pre neki dan i rešili problem...znači samo updateuj Jdownloader i trebalo bi da opet radi bez problema sa rapidom.

Link to comment
Inače, kad sam furao premium RS imao sam njihov downloader i to je savršeno radilo posao. Bukvalno bez ijedne zamerke.
Meni bez zamerke radi i na besplatnim nalozima :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...