Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

Zna li iko, sta se desava sa gotovo svim servisima? Ili je samo do mog kompa? Osim Wuploada, svi ostali mi se vuku, epizodu od 300mb skidam po nekoliko sati. Nazalost, rjetko kad nalazim Wupload linkove...

Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

rapidshare vec neko vreme uzasno sporo skida, bas sam sa maheemom kukao na tu temu. jedan album od 80MB mi skida vise od sat vremena ne znam kaj se desavamediafire je sve gori alsotuzni dani za skidanje zike

Link to comment

Pa rapid je skratio na 30kb po sekundi za free usere relativno davno. Tačnije, čim su stavili full protok za free usere, pa ljudi ponovo krenuli da upuju kod njih.Šta reći sem šupci™.

Link to comment
Zna li iko, sta se desava sa gotovo svim servisima? Ili je samo do mog kompa? Osim Wuploada, svi ostali mi se vuku, epizodu od 300mb skidam po nekoliko sati. Nazalost, rjetko kad nalazim Wupload linkove...
wupload se samoubio iz zasede.Skoro svi hosteri se vuku za free korisnike. Koliko ja znam jedino mediafire i jumbofiles lepo rade za free.Probaj sa sajtovima za generisanje premium linkova kao sto jehttp://tigerleech.com/
Link to comment
Meh, neprihvatljivo su spori <_< [First World Problems!]Sta je ifolder?
ruski server, veoma popularan na forumu koji redovno obilazim u potrazi za novom muzikom. prilično je komplikovan jer je sve na ruskom + kao free user moraš da klikneš na reklamni sajt pa čekaš 30sekundi da bi dobio konačni link za download (ima na youtubeu how to download from ifolder uputstvo gde da klikćeš). al je "normalno" brz za razliku od svih ostalih sajtova...http://ifolder.ru/29397044 Edited by maheem
Link to comment

Nleteo sam na neke mhd filmove na jumbofiles i krece odmah bez kapce i solidna je brzina. Depositfiles je isto brz i veliki fajlovi samo se ceka 60sec i ima kapcu.

Link to comment

Je l' ima nekih vesti da će RS možda da iskulira sa ovim u nekom trenutku? Da odložim skidanje na neodređeno i čekam bolje dane ili da nastavim s patnjom?

Link to comment

Inače, ubiše i FileServe i Wupload. Odnosno, sada stoji da se mogu skinuti samo personal uploaded fajlovi!Ubiše nam internet. Neću torent!!!

Link to comment
ruski server, veoma popularan na forumu koji redovno obilazim u potrazi za novom muzikom. prilično je komplikovan jer je sve na ruskom + kao free user moraš da klikneš na reklamni sajt pa čekaš 30sekundi da bi dobio konačni link za download (ima na youtubeu how to download from ifolder uputstvo gde da klikćeš). al je "normalno" brz za razliku od svih ostalih sajtova...http://ifolder.ru/29397044
hvala za ruski druze :D
Link to comment
Ubiše nam internet. Neću torent!!!
Šteta. Gomila ljudi se preselila na torente, šljakaju odlično u poslednje vreme baš zbog toga. Ne ograničavaj svoje piratsko kraljevstvo... ;)
Link to comment

Ja sam izbegavao torrente godinama, jer sam drndao sa njima pre dosta-dosta godina i čini mi se da je to tada bila velika smaračina (ili sam ja bio veliki noob, ko će ga znati). Sad sam se tek zainteresovao ponovo sa propašću svih normalnih hostova, i baš sam se prijatno iznenadio koliko sve to odlično šljaka. Čak i mnogo ugodnije skidanje neko drndanje sa Jdownloaderima i slično...gotovo sve može da se nadje za 2 minuta, brzine odlične, fajlovi se ne brišu kao sa hostova, odličan android remote control za Utorrent...sve u svemu sad se kunem u torrente, i ne planiram povratak. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...