Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

ja koristim JDownloader, a taj CryptLoad me je iz nepoznatih razloga zezao stalno
ja koristim CL, taj JDownloader mi nešto bio previše našminkanAli znam ljude koji ga koriste i nemaju problema ... to su slični programi Edited by eye of the beholder
Link to comment

Šta najbolje šljaka od tih programčića (JDownloader, Cryptload, neki treći) za megaupload i zaobilaženje upisivanja slova&brojeva i čekanja onih dvadesetak sekundi?

Link to comment

Iskreno ja znam samo za ova dva, pretpostavljam da ih ima raznih ali ....Za običnog korisnika tu nema neke razlike...probaš jedan, probaš drugi i koji ti si više svidi..bilo koji od ova dva će raditi posao.Koristim CL jer mi je Jdownloader previse "našminkan" i čini mi se da ima više koraka od CL (ali to je moje mišljenje)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ne znam ni ja ništa drugo osim što koristim JDownloader...Na njemu rapidshare, megaupload, depositfiles rade apsolutno uvek bez problema... Ali, sa čitanjem hotfile-a često imam probleme oko tih gluposti za upisivanje slova...Dakle, hotfile koristi tip provere kao na ovoj slici:

Check.jpg

Svi koji koriste ovaj tip provere prave probleme JDownloaderu, nijedan drugi ga ne pravi.A, kako ne koristim CL, čisto da pitam da ne bih morao sam da proveravam: da li na njemu automatizivano zaobilazi slova za hotfile, odnosno ovaj tip provere sa slike?

Link to comment
A, kako ne koristim CL, čisto da pitam da ne bih morao sam da proveravam: da li na njemu automatizivano zaobilazi slova za hotfile, odnosno ovaj tip provere sa slike?
preko CL, ne!još uvek kada se skida preko hotfile-a mora ručno da se unose "captcha"!!
Link to comment

Kako tumačite ove novitete na RS?Sada se kupuju RapidsPrepaid funds 400 Rapids € 4,99 1.000 Rapids € 9,95 2.000 Rapids € 19,90 5.000 Rapids € 49,75 20.000 Rapids € 199,00

* RapidSmall For the RapidSmall package, users pay 4 Rapids a day. This gives them 10 GB of secured storage and a daily traffic volume of 1 GB. What's more, they can take advantage of file management and direct download features. * RapidMedium Those who opt for the RapidMedium deal get, in exchange for 20 Rapids a day, 50 GB of secured storage and a daily traffic volume of 5 GB. In addition to file management and direct downloads, users will be able to manage their data in folders. * RapidBig Holders of RapidBig accounts have access to 200 GB of secured storage and a traffic limit of 20 GB. Along with other RapidMedium features, in this version users will also be able to have their account verified. The RapidBig package costs 78 Rapids a day. * RapidSupersize With the RapidSupersize account, users receive 600 GB of secured storage and 60 GB of daily traffic in return for 229 Rapids a day. As an added feature, users will have the ability to sell their own files via the Licence Manager. * RapidBusiness With RapidBusiness, commercial customers benefit from being able to store and grant others access to even greater quantities of data for 449 Rapids a day. In addition to the features of the RapidSupersize deal, customers will have access to Licence Manager+.
E da i provalio sam da mozete da menjate pakete veće/manje u zavisnosti od Rapids-a
Link to comment

A koliko treba tih rapidsa za 6 meseca neogranicenog dl-a???A kako da nateram Jdonloader da miskida fajlove sa megauploada??? Javlja mi da treba da procitam neki terms of services ali kad kliknem na ok on mi izbaci da su mi svi fajlovi offline?

Edited by Moca
Link to comment
A koliko treba tih rapidsa za 6 meseca neogranicenog dl-a???A kako da nateram Jdonloader da miskida fajlove sa megauploada??? Javlja mi da treba da procitam neki terms of services ali kad kliknem na ok on mi izbaci da su mi svi fajlovi offline?
Obično taj deo sa "terms" ide samo kad prvi put skidaš sa tog servera i čekiraš u donjem levom uglu "da se slažeš sa uslovima" i onda klikneš ok. A to što su fajlovi offline, to znači da više ti linkovi ne postoje, tj. da su fajlovi izbrisani sa servera.
Link to comment

Ja cenim da su se oni izjebali dobro sa poenima i da su ih ljudi nakrckali milijarde pa mlate opasne pare prodajući ih i sl. Više ove promene ne pratim, niti imam vremena da ih tumačim, ali cenim da je svaka u cilju da se troši više što para što poena. Što i nije recolusionarna misao, sigurno ne menjaju stvari da izađu u susret raji.Update: do sad je bilo konvertovanje sledeće: po 5.000 premium i free poena za mesec dana. Sa neograničenim storage-om i 25 giga downloadom. A sada za to dobijam 600 jebenih rapida. Pošto me rapid sam dodelio rapid big modelu koji troši 78 rapida dnevno. Dakle, tih 600 neće mi trajati ni 10 dana. A ako pređem na rapid medium paket imam 5 giga download i storage 50GB. Inače, imam 55 giga upovano, imao sam 230 dok nisu počeli da brišu posle godinu nekorišćenja tj ne skidanja, pa posle 9 meseci, pa 6, pa 3...Lopine!

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
A koliko treba tih rapidsa za 6 meseca neogranicenog dl-a???A kako da nateram Jdonloader da miskida fajlove sa megauploada??? Javlja mi da treba da procitam neki terms of services ali kad kliknem na ok on mi izbaci da su mi svi fajlovi offline?
E pa tu je njihov zajeb tj zajebavanje korisnika...sad nije kalendarski nego na protok...Njihov odgovor je verovatno "mozete da menjate tarife" koliko hocete puta napred nazada...Samo sto kad menjas unazad onda cekas jedan dan da postane aktivna nova tarifa <_<
Link to comment
Update: do sad je bilo konvertovanje sledeće: po 5.000 premium i free poena za mesec dana. Sa neograničenim storage-om i 25 giga downloadom. A sada za to dobijam 600 jebenih rapida.
Ja nisam primetio kad su promenili RapidPoints u te Free i Premium. Prilikom poslednjeg produzavanja naloga [kada sam imao nesto preko 7000 RP] za tri meseca dobih 1500 free i 1500 premium [ i onih 7000+ se pretvorilo u free].I sad umesto 10k, koji bi se mogli konvertovati u nesto korisno - imam 8500+ free i 1500 premium sa kojim mogu da se slikam. A i to samo jos dva dana - posle ce sve da nestane...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...