Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

Imam premium (nije placen, vec "zasluge" za upload od pre par godina) i sve radi kako treba. Malo se buni kod uploada, ali nekako se izgura. Inace, Rapid se iznutra raspao od trenutka kada su ukinuli premium bodove (to su bila lepa vremena), tj. oba vlasnika su se posvadjala (nakon veceg broja tuzbi od kojih ni jednu nisu izgubili), jedan je izasao iz posla, a drugi je ostao i degradirao Rapid po principu, da smanjimo promet da nas RIA, BIA, CIA, FBI, UCK ne tuze i jure, ali da ima neka kinta.Ne kapiram samo negativne "misli" upucene bilo kom filesharing provideru, pa i Rapidu jer da nije njih ko zna kako bi dolazili do onih terabajta koje smo skidali ovih godina.

Link to comment
Ne kapiram samo negativne "misli" upucene bilo kom filesharing provideru, pa i Rapidu jer da nije njih ko zna kako bi dolazili do onih terabajta koje smo skidali ovih godina.
A oni su otvorili da mi poskidamo ceo internet, a ne da bi oni namlatili pare, jel? Evo, srce mi puklo od tuge.
Link to comment
RS je ovim gotovo onemogucio skidanje vecih fajlova free korisnicima.
to je zapanjujuce glup potez. kao sto sam vec rekao, zadnji put kada su pokusali da maksimalno otezaju download free koriscnicima ispali su iz igre, svi su poceli da uploaduju na druge sajtove. ista stvar ce se desiti i sada.
Link to comment
to je zapanjujuce glup potez. kao sto sam vec rekao, zadnji put kada su pokusali da maksimalno otezaju download free koriscnicima ispali su iz igre, svi su poceli da uploaduju na druge sajtove. ista stvar ce se desiti i sada.
Secam se i ja toga, to je bilo negde 2010. godine, ali je trajalo jedno 4-5 meseci.
Link to comment
Secam se i ja toga, to je bilo negde 2010. godine, ali je trajalo jedno 4-5 meseci.
to je zato sto je rapidsahre reagovao.
Link to comment

Da, ali sada nema Megauploada, koji je realno bio najbolji. Inače RS premium je vrhunska stvar ko neće da se bakće sa torentima, koji su sada malo složeniji jer posle nestanka btjunkiea i najave piratebaya da će da odustane od torenta, mnogo dobrih sajtova traži dobar ratio. Kod direct downloada to nema, a RS sa njihovim menadžerom je vrhunska stvar. Mislim, 30 evra za tri meseca skidanja milijardi terabajta se isplati.

ha.pa ja radije ništa više nikad ne bih skinula sa neta nego još davala pare toj stoci.
Baš me zanima koliki je tvoj DL promet kad tako nešto možeš da kažeš. Ja bukvalno ne znam šta bih radio bez DL-a. Gledam gomilu serija, gomilu filmova, gomilu sporta. Maltene kad sam kod kuće a ne spavam - rabim DL sadržaj. A i ne znam što je RS stoka? Stvarno, baš me zanima.
Link to comment
evo, zbog ovoga. profiteri dry.gif
Svašta. Pa nisu oni državna institucija kojoj je dužnost da zakupljuje servere i hostuje fajlove, a sve to da finansira država iz budžeta. Za razliku od torenta, kod direct downloada neko mora da zakupi prostor na nekom serveru i da sve to održava, a sad zamisli koja je to količina podataka koju treba održavati. Sve to prevazilazi hobi i normalno je da ljude žele da zarade.Vlasnici torent sajtova mogu da plate troškove i da zarade za džeparac samo od donacija.
Link to comment

oni i zarađuju, i do sad su imali premijum korisnike od čijih para su se finansirali, kao što su imali i besplatne korisnike. čim su ti besplatni korisnici ostali bez alternative, rs im ograničava dl na 30 kbps, terajući ih tako da i oni plate. to je po meni (i ne samo meni) vrlo džukački, i bojkotovaće ih opet ko što su ih bojkotovali i ranije.

Link to comment
oni i zarađuju, i do sad su imali premijum korisnike od čijih para su se finansirali, kao što su imali i besplatne korisnike. čim su ti besplatni korisnici ostali bez alternative, rs im ograničava dl na 30 kbps, terajući ih tako da i oni plate. to je po meni (i ne samo meni) vrlo džukački, i bojkotovaće ih opet ko što su ih bojkotovali i ranije.
Pa okej, bojkotuju ih - njihov problem (RS-ov). Opet, nemaju obavezu da budu humanitarni, niti da rade humanitarno. Mada, pre jendo 4-5 dana sam skinuo nešto sa RS-a kao free user i letelo je. Ali, ne ljutim se ni sada što je ovako. Jebi ga, sve te stvari koštaju. Ja sam sada okrenut torentima jer tamo nalazim sve što mi treba, a imam i dva sajta koja imaju stvari koje ne postoje na direct dl sajtovima, tako da sam usmeren na torente. Da nije tako, rado bih se vratio na RS i platio 30 evra za pet meseci (ne tri, proverih) i digao sve četiri u vis. Kažem, skidam sumanutu količinu podataka i ne smeta mi da plaćam za to ako moram.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...