Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

pa poenta je da moraš da plaćaš zato što je njima zinulo dupe za još para, ne zato što to realno košta tolko i tolko.nemaju obavezu da budu humanitarni, ali nije ni to što mi skidmo njihovo. plaćanje za pirateriju mi nema mnogo smisla.that's just my opinion.

Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

pa poenta je da moraš da plaćaš zato što je njima zinulo dupe za još para, ne zato što to realno košta tolko i tolko.nemaju obavezu da budu humanitarni, ali nije ni to što mi skidmo njihovo. plaćanje za pirateriju mi nema mnogo smisla.that's just my opinion.
Slažem se sa mišljenjem. Besplatna piraterija je p2p. RS i MU i slični su se uvek plaćali i uvek je bila abnormalna razlika za obične korisnike i za one koji plaćaju. Jeste besramno što su ovo sad uradili jer nemaju konkurenciju, ali, jebi ga, takav je kapitalizam. Ili će im se obiti o glavu ili neće. Sad tu biti nešto emotivan nema smisla. Uvek se ide na najbolju opciju. Pre dve-tri godine mi je demonoid bio sve i svja, a sad se ne sećam kada sam ga otvorio, čak i posle smrti btjunkiea. Ne znam više ni o čemu diskutujemo, pravo da ti kažem. :lol:
Link to comment
Besplatna piraterija je p2p.
Besplatna piraterija je pleonazam. Platiš net i to je to. Sve preko toga nije piraterija već je kupovina komfora. :PI dajte, prestanite više s tim paničenjem, torente ne mogu da ubiju (pogledati OVO). U ostalom, tu su: 1337x, isohunt, eztv, demonoid, TPB (prelaze na Magnet links - odlično!), kickasstorrents. eMule još uvek sasvim dobro šljaka uz pomoć foruma za indeksiranje (recimo & recimo TV). Privatni torent trekeri na koje se može relatvno lako upasti nisu pooštrili kriterijume, a kako sa njima je objašnjeno OVDE. Na kraju, tu su uvek DC++ hubovi... A nisam primetio ni da su W-BB & Co. bacili peškir... Edited by Jolly Roger
Link to comment
... torente ne mogu da ubiju ...
+1Razmazili smo se. Nekad smo išli po ruskim i kineskim sajtovima (a nije postojao Google Translate, niti Babelfish), pa kad nešto skinemo pevamo od sreće. Sad je sve na izvolte, samo sam se pitao kad će to da zatuku.
Link to comment
Besplatna piraterija je pleonazam. Platiš net i to je to. Sve preko toga nije piraterija već je Über-oportunizam, kupovina komfora. :P
Ja se sećam i kupovine diskova i VHS video klubova, pa mi zato nije potpuno sumanuto plaćanje.
Link to comment
Ja se sećam i kupovine diskova i VHS video klubova, pa mi zato nije potpuno sumanuto plaćanje.
Nekada nije bilo izbora, sada ga ima. Jedno je kupovati od pirata a drugo biti pirat sam, makar za po kući. U pravu je Anonimni, razmaženi smo postali. Nemam ništa protiv plaćanja, ali mi se čini nepotrebnim. A i nije mi takva piraterija po bušidu... ;) Edited by Jolly Roger
Link to comment
osim što imaju 2 posto upotrebljivih linkova.
FileFactory, DepositFiles, MediaFire, Uploaded, TurboBit, JumboFiles, NetLoad, BayFiles, BulletUpload, FreakShare... sve ovo uredno šljaka. Nije kao pre ali je daleko od 2%.
Link to comment
Je l ima neko cudnih problema sa jDownloaderom? Tipa, ubacim mu RS link a on mi kaze "File not found", a ako odem direkt kroz browser fajl je na mestu i spreman za skidanje?
Da, dešavalo se to, ali su izbacili update pre neki dan i rešili problem...znači samo updateuj Jdownloader i trebalo bi da opet radi bez problema sa rapidom.
Ovo se i meni dešava u poslednje vreme ali sigurna sam da JDownloader sam sebe apdejtuje...ima li neko drugo rešenje ili ...
Link to comment
Ovo se i meni dešava u poslednje vreme ali sigurna sam da JDownloader sam sebe apdejtuje...ima li neko drugo rešenje ili ...
Probaj FreeRapid Downloader, nije loš... Možeš da ga kombinuješ sa JD, sa nekim linkovima bolje radi jedan, sa nekima drugi... Edited by Jolly Roger
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...