Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

jel još neko ima problem sa RSom ovih dana ? juče krenuo da skidam nešto od cca 350 MB, krenuo da skida ko dial-up da imam.
im'o ja juče. na jednom drugom forumu reče drugar: "RS je danas popodne imao los dan za free usere". danas ništa nisam ni pokušavao.
Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

ja odradio update jDownloadera i cim sam ga upalio iskocilo obavestenje da je RS limitirao brzinu free downloada na neverovatnih 30kbps, i da su jos zabranili nastavak zapocetog dwnlda za free usere takodje...i zaista skidam 1 fajl od 400MB 3 i po sata, gledam brzinu u jDownloaderu i pise onako kako su reklizato i trazim pro nalog, na mesec dana da bar zavrsim ovo zapoceto

Link to comment
ha.pa ja radije ništa više nikad ne bih skinula sa neta nego još davala pare toj stoci.
a jbg, skidao sam dosta dugo jednu stvar, i sad mi je na pola i ne mogu da zavrsim. dacu im za jedan mesec i posle bezim na ruske torenete, nece me videti u zivotu :D@historian: cool, tnx
Link to comment

Kod mene se problem pojavio sinoc. Brzina je ista kao pre, samo sto jednostavno stane za skidanjem, pa prodje neko vreme i nastavi, ali je ta pauza kada ne skida nista poprilicno dugacka. angry.gif

Link to comment
ja odradio update jDownloadera i cim sam ga upalio iskocilo obavestenje da je RS limitirao brzinu free downloada na neverovatnih 30kbps, i da su jos zabranili nastavak zapocetog dwnlda za free usere takodje...i zaista skidam 1 fajl od 400MB 3 i po sata, gledam brzinu u jDownloaderu i pise onako kako su rekli
Da, tako je kod svih, praktično su ubili RS za free korisnike... :(
Link to comment
Da, tako je kod svih, praktično su ubili RS za free korisnike... :(
odlicno, sisice koriste sansu da zarade lovu sada kada su ostali pukli. okrenite se torentima i ostalim sajtovima. videcete kako ce sve nove stvari prestati da uploaduju na rs, kao sto se desilo pre godinu dana.
Link to comment
a jbg, skidao sam dosta dugo jednu stvar, i sad mi je na pola i ne mogu da zavrsim. dacu im za jedan mesec i posle bezim na ruske torenete, nece me videti u zivotu :D@historian: cool, tnx
Pa koji ti to fajl mozda ima na forumu ili nekom torentu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...