Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Ali tu je EFL kup :D Zasto zaboga neko zeli divu koja se duri i radi protiv kluba i saigraca cim mu se digne, ma kako znao s loptom. Pogledati pod ManU 2012-2022. Kontam samo Real moze da ishendluje te superzvezde kako treba.

  • +1 1
Link to comment

 

:cry:

 

prava legenda, u rangu terryja, lamparda i ostalih.

osvojio gotovo sve sto se moze osvojiti sa klubom. poslednjih par godina je zeleo da napusti klub ali je sticajem okolnosti morao ostati i uprkos tome nije kukao i plakao svakih par meseci zbog toga. jedan od najvecih profesionalaca u klubu za ovih 20 godina.

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment

NIkad ga nisam volio, naprotiv, uvijek je dobro odigrao protiv Junajteda, kukao sudijama i trazio fajt. Sad mi nekako zao sto odlazi iz PL. Prava legenda kluba.

Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

Izgleda da je Liverpool ponudio 200M€ za Mbappé-a. Ipak hebe ih neigranje LS iduce sezone.

 

 

sigurno

 

 

Link to comment

Sta sigurno? 

Da je Acpi 1 od najboljih bekova zadnje decenije u PL? Pojma nemam ne pratim PL.

Da je liverpool ponudio 200M€? Napisao sam izgleda (nije sigurno)

Da ih hebe neigranje LS? To je jedino sigurno 

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Da je liverpool ponudio 200M€? Napisao sam izgleda (nije sigurno)

 

Sigurno je da nije, veruj mi.

 

Trenutno se lome koplja da li ponuditi 40 miliona Nici za Thuramovog mlađeg sina, ili pak 50 Southamptonu za Pepovog vanbračnog belgijskog. 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, kipo said:

NIkad ga nisam volio, naprotiv, uvijek je dobro odigrao protiv Junajteda, kukao sudijama i trazio fajt. Sad mi nekako zao sto odlazi iz PL. Prava legenda kluba.

Meni je bilo sjajno kad je u nekom intervjuu rekao kako saigrači ne umeju da izgovore njegovo prezime, pa ga zovu Dave (kao Rodnija iz Mućki).

  • Haha 4
Link to comment
44 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Sigurno je da nije, veruj mi.

 

Trenutno se lome koplja da li ponuditi 40 miliona Nici za Thuramovog mlađeg sina, ili pak 50 Southamptonu za Pepovog vanbračnog belgijskog. 

Ovdje kazu da su poslali ponudu (nista zvanicno naravno)

Link to comment
3 minutes ago, borris_ said:

Ovdje kazu da su poslali ponudu (nista zvanicno naravno)

 

mislim da je to neki Španac objavio, dakle mačku o rep

 

  • Haha 1
Link to comment

Vi ste skroz odlepili ako verujete ovakvim naslovima. Na stranu to sto Liverpul nema 200 miliona evra za njega, jos manje ima 900K funti nedeljno za njegovu platu.

 

Muceni Sobozlai potpisan za 70 miliona, nedeljna plata mu je 120K funti. Argentinski Skot ima nedeljnu platu od 150K sto ga cini sestim najprimacem u Liverpulovom timu. Cuj Mbappe :lolol:

 

@Weenie Pooh Odustao je Pool od Thurama definitivno, sve je dalje i od Lavije jer "ima 9 igraca koji trenutno konkurisu za sredinu terena" - ako je verovati recima Pirsa, koji je nekada bio tier1 a sada sluzi da baca pesak u oci.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...