Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Ne, samo konstatujemo da je najblaže rečeno naivno poverovati da je Liverpul zaista ponudio 200 miliona za Mbapea. Čak i da je prethodno prodao Salaha za 150, šansa da su toliko ponudili bi i dalje bila minimalna. Zlurad je izneo pomenute brojke poređenja radi, da oni koji možda veruju u ponudu od 200 miliona, shvate kako je Liverpul do sada poslovao.

 

 

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, dragance said:

Ne znam, jebem li ga, ko god kupi Mbapea, ja skidam kapu (ako se uklopi u tim). Sve dok to nije Real.

 

Real jedini pregovara oko njega. Niko drugi. Ako se ne varam mislim da je i potpisan neki predugovor ili da barem postoji neka usmena saglasnost izmedju dve stranke. PSG nece da ga pusti da ide za dzabe jer mu sledece godine istice ugovor pa radi na tome da ga uvalja za neke pare. Ne verujem da Real ima 200 miliona za njega ali ne bi me cudilo da kao u slucaju neimara iz barselone i Mbappe plati sopsteni transfer od svojih para pa se posle prebija sa Realom, uz neko smanjenje plate ili sponzorske ugovore. 900K funti nedeljno. Mnogo je.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Ladno imaju dva Thurama

 

Aha, bila je poplava kukumavčenja na LFC Tviteru kad je Inter uzeo onog starijeg, ljudi nisu kapirali da je Klopp jurio mlađeg, valjda su mislili da se ošišao :D 

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...