Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, 189- said:

 

 

Osmogodišnji ugovor jbt, zar nije bila neki UEFA hatišerif da će morati da se prestane sa ovom vrstom "ušteda" kako bi se olakšalo teško FFP breme?

 

In other news, nahajpovao sam se preko svake mere na Szobo planu, ne znam da li me je više strah da ne ispadne novi Fekir ili novi Keita...

Link to comment
46 minutes ago, kipo said:

Lpool zavrsava Madjara.

 

Za 70 miliona. Suluda cifra za nekog ko u Lajpcigu ipak nije napravio progres kakav se od njega očekivao. Pretpostavljam alternativa za Mount-a koga je Klopp prvobitno planirao, ali, sve u svemu, riskantan potez.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

 

Za 70 miliona. Suluda cifra za nekog ko u Lajpcigu ipak nije napravio progres kakav se od njega očekivao. Pretpostavljam alternativa za Mount-a koga je Klopp prvobitno planirao, ali, sve u svemu, riskantan potez.

 

Ne znam kakav se progres očekivao, ali dečko odlazi sa 64 gola i 73 asistencije u dosadašnjoj karijeri.

 

Mount takve totale može samo da sanja, iako je dve godine stariji.

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam kakav se progres očekivao, ali dečko odlazi sa 64 gola i 73 asistencije u dosadašnjoj karijeri.

 

Mount takve totale može samo da sanja, iako je dve godine stariji.

 

Nije ista liga, podseti me koliko je Sancho imao i jednih i drugih za Dortmund?

 

Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

Nije ista liga, podseti me koliko je Sancho imao i jednih i drugih za Dortmund?

 

 

Nije ista liga, istina, za jednog smo videli kakav učinak može da ostvari u PL a za drugog tek treba da vidimo.

 

Sancho nije ista pozicija, ali nešto sumnjam da se raspao jer mu je engleski standard eto previsok.

Link to comment
12 hours ago, Jeremija said:

 

 

Koji je Marota bog, prosle godine ga uzeo za dz i sad ga valja za 50M. Znajuci istoriju poslovanja Intera, sledece godine ce ga uzeti nazad na pozajmicu za jedno 4-5M.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

Koji je Marota bog, prosle godine ga uzeo za dz i sad ga valja za 50M. Znajuci istoriju poslovanja Intera, sledece godine ce ga uzeti nazad na pozajmicu za jedno 4-5M.

 

Ali Onana ti rjesava pitanje golmana za narednih 10 ljeta. Morace opet na trziste, a sumnjam da ce ih posrati kao sa Handanovicem.

Link to comment

Inter spao na to sa profitira od kupovine jeftino (džabe) i skupe prodaje. Malo tužno, a nije da im Onana nije bio bitan šraf ove sezone, posebno u Lš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...