Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Van der Saar doživeo krvarenje u mozgu na Hvaru. Prebačen helikopterom u bolnicu u Splitu. Još se ne zna jel mu pozlilo ili je udario glavom, kao ni stanje. 😐

  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Bandito said:

Van der Saar doživeo krvarenje u mozgu na Hvaru. Prebačen helikopterom u bolnicu u Splitu. Još se ne zna jel mu pozlilo ili je udario glavom, kao ni stanje. 😐

Stabilno, kazu.

  • +1 2
Link to comment
22 hours ago, Profesionalac said:

Fali mu mama iza njega :D

 

la mama, što bi rekao crnjanski u kod hiperborejaca.

Edited by Sundance Kid
  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, Jeremija said:

 

Hvala mu za sve, junacki je iznio toliko pobjeda i prihvatljivih poraza na svojim plecima. Spasavao je Junajted od jos goreg izdanja u proteklom periodu. Bez njegovih vanserijskih nastupa, par sezona bi vjerovatno bile zabiljezene kao najgore u istoriji kluba.

That being said, ovo je ispravan potez kluba i njegova ispravna odluka. Mnogo dobrih odbrana gdje god da ide. 

Edited by kipo
Link to comment
48 minutes ago, kipo said:

Hvala mu za sve, junacki je iznio toliko pobjeda i prihvatljivih poraza na svojim plecima. Spasavao je Junajted od jos goreg izdanja u proteklom periodu. Bez njegovih vanserijskih nastupa, par sezona bi vjerovatno bile zabiljezene kao najgore u istoriji kluba.

That being said, ovo je ispravan potez kluba i njegova ispravna odluka. Mnogo dobrih odbrana gdje god da ide. 

 

U nekim sezonama vam je donosio dvocifreni broj bodova, u to sam uveren. Povremeno je po meni bio i najbolji golman na svetu, iako mu to nikad nije bilo priznato. Poslednjih par godina je itekako umeo da zablista, ali je imao i veći broj kikseva nego što bi to moglo da se očekuje od nekog iole dobrog golmana.

Link to comment

DDG je poslednji igrač iz Fergijeve ere i meni je iskreno žao što je otišao, bez obzira na broj pehova. Neozbiljnost ljudi koji vode klub se ogleda i u tome da je dočekan 01.07. bez da je rešen status jednog od najboljih golmana na svetu zadnjih 15 godina.  Računica je jasna, produženje ugovora bi skinulo minimalno 15mil £ u narednih godinu dana, a ako na tu cifru dodamo potencijalni transfer Hendersona (pominje se cifra oko 30milki) eto dobrog dela novca koji se sprema za Onanu.

 

Nisam siguran da smo gledali golmana sa više odbrana šuteva iz peterca i generalno neverovatnih parada koje bi u 90% slučajeva drugi golmani primali.

 

  • +1 2
Link to comment

Čudo neviđeno, Darwin propričao :hail:

 

 

It's over for you hoes, dajte mu devetku na dresu pod hitno, 45 golova sledeće sezone minimum!

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Šta su očekivanja i želje. Eno Firminjo na svečanoj sednici povodom svog odlaska čitao govor sa papira. Čovek je posle 7 godina bivstvovanja u Liverpulu jedva pročitao 5 prosto proširenih rečenica na engleskom jer ne ume. Da ne grešim dušu, možda je sve godine učio skauzerski pa mu je bilo teško da se prebaci na King's English

Edited by Zlurad
Link to comment

Levi odbio 80M za Kejna. Prvo, ne znam zasto bi Kejn isao iz Engleske, u najgorem slucaju dogodine ce preci gdje zeli, za pare koje sam izabere, i moze nastaviti obarati i postavljati engleske rekorde. Ako bas zeli da ide u Njemacku, onda Levi to zna i zna da ce Bajern dati vise, ali opet, zasto bi Kejn to radio :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...