Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Njukasl mi je bio simpatican i nisam ih dozivljavao kao prebogate milijardere jer im se dobar deo ekipe borio za opstanak sezonu ranije, ovo je vec bezveze potez, neprirodan. Mislim da mi vise nece biti simpaticni. 

Link to comment

Sasvim normalna evolucija od tima koji se borio za opstanak pre par sezona do najbogatijeg kluba na svetu. Liga šampiona će da im popravi revenju pa kapiram da ćemo sve češće da viđamo "record breaking" potpise u Njuki.

  • +1 1
Link to comment

Sve više mi deluje da Njukasl nije ni bio preterano zagrizao za Maddisona i Szoboszlaija, već da pametno valjaju ovakve dilove iza kulisa dok javnost glođe kosku. Na sličan fazon su dovedeni i Bruno, Isak i Trippier, na paf-paf preko noći dok su se nedeljama raspredale priče za druge igrače na njihovim pozicijama.

Link to comment

Zapravo nije, koska je tad bio Barella. Tonali se potpuno iznenada pojavio, samo se čekalo da Italijani ispadnu sa U21 turnira za zvanični potpis.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam gde će McFred, ali Amrabat bi im bio opasan upgrade. 

 

Doduše ne znam da li je ETH tip trenera koji bi izvodio dva zadnja vezna, ili je tu plan da se rotira sa Casemirom?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...