Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

I Milan je spao na to. Za godinu-dve cela italijanska liga ce spasti na to, mozda ne Juventus. Nema se para.

 

Jeste Onana bio odlican i resenje na duze staze, ali 50 milki je 50 milki, izbunarice oni neku solidnu zamenu i ziveti od ostatka novca, ne sumnjam. Mislim, nije to bas idealno za Inter niti za Seriju A, slazem se, nego ono sto je meni fascinantno je sto Marota lagano uspeva da pravi te profite, dok se ostatak lige grebe za crkavicu.

 

Sad su doveli Thurama jr, ne bi me cudilo da i on zapali za dve godine za 60ak milijuna, iako garantovano ne vredi toliko.

Link to comment

Ma nije jeftino, sad će ti reći da je imao lošu sezonu i da je sve ovo normalno. Msm ko u Čelsiju nije imao lošu sezonu :D

Link to comment

Pa lepo piše da i Chelsea misli da je 14 miliona previše jeftino. 

 

Svakako neće profitirati, platili su ga 60 pre četiri godine a onda krenuli da rotiraju trenere od kojih ga nijedan nije nešto cenio.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ma nije jeftino, sad će ti reći da je imao lošu sezonu i da je sve ovo normalno. Msm ko u Čelsiju nije imao lošu sezonu :D


Pulišić nije imao dobru sezonu otkad je došao u Chelsea, imao je par bljeskova ali sve u svemu učinak ispod proseka u odnosu na očekivanja. Takodje vazda povredjen, CFC vrv samo skidanje njegovog imena sa platnog spiska smatra uspehom.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ducca said:


Pulišić nije imao dobru sezonu otkad je došao u Chelsea, imao je par bljeskova ali sve u svemu učinak ispod proseka u odnosu na očekivanja. Takodje vazda povredjen, CFC vrv samo skidanje njegovog imena sa platnog spiska smatra uspehom.

 

pusti ga da gura 1 narativ.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...