Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Treba uzeti u razmatranje da je Lingard propjevao kod njih, da im treba taj tip igraca i da Mojzi i citav tim racunaju s njim, realno. Valjda je fora sto Lingrad trazi previse para, pa kontam da ovo sa Forestom nije realno pored WHU.

Link to comment

ne uzimam ti za zlo što ne znaš, ali u nejunajted klubovima uglavnom postoji nešto što se wage structure. proguglaj, ne zajebavam

 

i kažu ljudi da to generalno nije pametno rušiti, svlačionice radi :sleep:

Link to comment

Nakon sto ste punu gladnu deceniju sipali kofe nafte i govana po wage structure, prvih godina i do 200% vise no u 90% Premier lige, sad imate 7 plodonosnih godina kada cete pricati o plemenitosti, wage structure i ffp. Sjajno :yawn2:

 

Anyhow, ako WHU ne uzima Lingarda zbog mira u svlacionici, kako se Forestu da? Ili smatras da je Forest bogatiji i stabilniji klub, mozda sa vecim platama no WHU?

Link to comment

Ja sam od početka "prozora" već par puta pisao o tome, tj. prenosio pouzdane izvore, da je kamen spoticanja činjenica da bi ga plata koju traži, ukoliko bi je dobio, učinila najplaćenijim igračem WHU, jedino nisam znao kolike su cifre u pitanju.

Link to comment
25 minutes ago, ArleKino said:

Pitanje je hoće li i NF pristati na te zahtjeve.

Pa to i ja kontam, nema sanse. Cini mi se da sam negdje uhvatio naslov da ima ponudu nekih bogatuna iz S. Arabije ili Katara, kontam da ce to jer je alav na pare.

 

13 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ja sam od početka "prozora" već par puta pisao o tome, tj. prenosio pouzdane izvore, da je kamen spoticanja činjenica da bi ga plata koju traži, ukoliko bi je dobio, učinila najplaćenijim igračem WHU, jedino nisam znao kolike su cifre u pitanju.

Sad gledam plate WHU na vise gugl izvora, kao Zuma i Areola imaju 120k sedmicno, ali Rajs 3k :D

Link to comment

Arsenal sinoć dobio Orlando 3-1, utakmica odgađana više puta zbog nevremena.

 

Elem, dok su igrale pretežno rezerve, jad i čemer. Ušla pretežno prva ekipa i osvjetlala obraz (koliko-toliko). Pepe je umro, vječnaja pamjat.

Link to comment

Kad smo kod nekada postojećih igrača, minuta šutnje i za Delea Allija, igrača nekada postojećeg Evertona. Sinoć je Everton izgubio od Kevina Garnetta i Toma Gugliotte 4-0.

 

 

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Kad smo kod nekada postojećih igrača, minuta šutnje i za Delea Allija, igrača nekada postojećeg Evertona. Sinoć je Everton izgubio od Kevina Garnetta i Toma Gugliotte 4-0.

 

Neka ga Lampard samo još 9 puta pusti da igra ove sezone da Totenhem uzme 10m pa onda može i u penziju

Link to comment
7 hours ago, kipo said:

Anyhow, ako WHU ne uzima Lingarda zbog mira u svlacionici, kako se Forestu da? Ili smatras da je Forest bogatiji i stabilniji klub, mozda sa vecim platama no WHU?

 

pričam napamet, ali NF kao klub koji dolazi iz championshipa će verovatno svakako morati da apdetuje svoj wage structure. ako misle da im je pametno da vaspostave presedan da najbolji igrači zarađuju 180k nedeljno more power to them. ja ne mislim da jeste ali ko mene pita.

 

WHU je sa druge strane established klub u kojem sigurno već ima 5+ igrača lingardove kvalitete koji bi sa pravom bili vrlo nezadovoljni što zarađuju trećinu manje od 1 lingarda.

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...