Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

23 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Znači ako bi obradili ostale četiri i pravosnažno ih osudili do kraja ove sezone, Flopara ipak uzima trofej u 2023, i to verovatno dve titule odjednom :whistle:

Potrajace to, uz Sitijevu armiju advokata, pare i iskustvo sa UEFA, a i tada ce biti mizerno nesto, ako uopste prodje. Ali bilo bi lijepo da ih izbace, pa nam ostaje nada cijelo to vrijeme :violina:

Link to comment
28 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Znači ako bi obradili ostale četiri i pravosnažno ih osudili do kraja ove sezone, Flopara ipak uzima trofej u 2023, i to verovatno dve titule odjednom :whistle:

 

Titule počinju da pljušte dolaskom Darwina. :fantom:

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

ne znam jel to dovoljno oštra kazna što smo se usudili da trošimo svoje pare, možda nas treba prosto ugasiti...nego koliko je ono chelsea uložio od romana pa na ovamo? :rolleyes:

Link to comment

Napokon. Vreme je da se ovakvi klubovi ugase. Neka sledeći bude PSG, pa onda Real i Barsa. Zato je Newcastle miran kao bubica i ne rasipaju se kako bi Saudi mogli. Ne bi me čudilo da je to bio uslov da im priznaju kupovinu.

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ne znam jel to dovoljno oštra kazna što smo se usudili da trošimo svoje pare, možda nas treba prosto ugasiti...nego koliko je ono chelsea uložio od romana pa na ovamo? :rolleyes:

Pa imas valjda pravilo da potrosis koliko god zaradis, a vi ste lazirali i koliko zaradjujete i koliko trosite :D

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ne znam jel to dovoljno oštra kazna što smo se usudili da trošimo svoje pare, možda nas treba prosto ugasiti...nego koliko je ono chelsea uložio od romana pa na ovamo? :rolleyes:

 

Od Romana pa do Boehlya, $1.4 milijarde za 19 godina, lopovčina putinovska

 

Od Boehlya na ovamo, $0.6 milijardi za manje od godinu dana, sve fino čisto, crno na belo, USA, USA, USA!

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Napokon. Vreme je da se ovakvi klubovi ugase. Neka sledeći bude PSG, pa onda Real i Barsa. Zato je Newcastle miran kao bubica i ne rasipaju se kako bi Saudi mogli. Ne bi me čudilo da je to bio uslov da im priznaju kupovinu.

 

Taj uslov™ važi za sve klubove, ne bi bio nikakav specijalan anti-arapski add-on.

 

Zato nama poštenima ne mogu ništa, ta jedna mala tužna titulica koju smo uzeli bila je sa 18 bodova razlike, a toliko valjda ne mogu da nam otkinu :fantom:

 

 

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Napokon. Vreme je da se ovakvi klubovi ugase. Neka sledeći bude PSG, pa onda Real i Barsa. Zato je Newcastle miran kao bubica i ne rasipaju se kako bi Saudi mogli. Ne bi me čudilo da je to bio uslov da im priznaju kupovinu.

 

8 minutes ago, kipo said:

Pa imas valjda pravilo da potrosis koliko god zaradis, a vi ste lazirali i koliko zaradjujete i koliko trosite :D

 

još samo da mi neko objasni zašto je nedostatak konkurencije dobar za fudbal i zašto samo tipa 6 istorijskih klubova na ovom svetu treba da ima dozvolu da sipa neograničeno i ne smeju se nikako ugroziti novim parama...ugrozili smo status quo, na lomaču sa nama :yawn2:

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

još samo da mi neko objasni zašto je nedostatak konkurencije dobar za fudbal i zašto samo tipa 6 klubova na ovom svetu treba da ima dozvolu da sipa neograničeno i ne smeju se nikako ugroziti novim parama

 

jose-mourinho.gif

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

još samo da mi neko objasni zašto je nedostatak konkurencije dobar za fudbal i zašto samo tipa 6 istorijskih klubova na ovom svetu treba da ima dozvolu da sipa neograničeno i ne smeju se nikako ugroziti novim parama...ugrozili smo status quo, na lomaču sa nama :yawn2:

Zasto bi i za vas pravila vazila vidite sa svojim advokatima :sleep:

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Svi (osim Ruksija) znamo da se neće stvarno desiti, ali ljudi ne mogu da odole da malo puste mašti na volju

 

ako neko zna da će ih sitijevi advokati sve potuku na sudu jer je pravda ionako na našoj strani to sam ja, više se bavim erekcijama fudbalske javnosti ovde :dry:

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ako neko zna da će ih sitijevi advokati sve potuku na sudu jer je pravda ionako na našoj strani to sam ja, više se bavim erekcijama fudbalske javnosti ovde :dry:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
36 minutes ago, Lancia said:

:kralj:

plus hiljadarka, svi iz tzv Superlige + PSG rade isto.  Ostaje zal sto klubovi poput Sevilje ili Viljareala (nisam upoznat sa pandanima iz ostalih liga) nisu nagradjeni za svoj rad i uspehe, onako kako bi prirodno trebalo da bude. 

Nas su zvali u superligu ali smo djentlementski (citaj hinjski) odbili. :fantom:

Link to comment

  

6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ako neko zna da će ih sitijevi advokati sve potuku na sudu jer je pravda ionako na našoj strani to sam ja, više se bavim erekcijama fudbalske javnosti ovde :dry:

Vrlo vjerovatno. S druge strane, PL zna iskustvo sa UEFA pa se sigurno ne bi zaletili u ovo. A ako vas se proglasi krivim, pokusace vam nabiti ozbiljnu kaznu, jer em niste saradjivali u postpupku, em ste skoro punu deceniju (vjerovatno) krsili PL pravila. Malo li je.

Edited by kipo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...