Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, kipo said:

Fora je sto postoje pravila koja treba da se postuju, a koja ste bezocno gazili. Da li je pravedno sto vam ne daju da upumpate milijardu, koja vam realno pomogne da osvojite titulu a drugi ne osvoje, to je drugi par opanaka. A i to je bezobrazno pominjati posle spucanih tih 1.5 milijardi.

 

propustio sam deo kad je to dokazano. ja se samo nadam da ovaj put nećemo prosto da ih ponizimo sve na sudu, već i da ćemo da pošaljemo ffp u istoriju i nataknemo uefu i pl na šta ih već nataći treba...no more mr. nice sheikh :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

i nataknemo uefu i pl na šta ih već nataći treba...no more mr. nice sheikh

 

Ume teretana da učini mladog čoveka nervoznim, many such cases.

 

Sad će @Zli Gli da ti objasni kako se taj povišen pritisak reguliše.

  • Haha 1
Link to comment
26 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ume teretana da učini mladog čoveka nervoznim, many such cases.

 

ostajem pri svom sentimentu

 

Spoiler

Simon Mullock reports that Etihad officials are “primed for battle” and believe that the club will finally clear their name of allegations of wrongdoing.

 

The journalist also details the clubs surprise at the timing of the announcement, revealing that Manchester City’s legal team noticed a “significant number” of the charges and the regulations they breached were incorrectly notified on the original announcement released by the Premier League before being later altered.

 

“The independent commission gives the club the chance to get rid of the stain that the time-barred element of the CAS ruling left on our reputation. We were able to answer all of UEFA’s allegations but were prevented from doing so,” said a high-level City source.

 

“We always knew that this day would come – and we look forward to showing that when CAS ruled in our favour it was not because of a technicality.”

Numerous reports have also questioned the Premier League’s timing of the announcement, given the imminent publication of the UK Government’s white paper in regards to an independent football regulator.

 

A high-level source told the Mirror: “The Premier League have spent the last four years on this issue – and still managed to make mistakes in the statement.

“We have no doubts that this was because the announcement was rushed through to deflect attention away from the postponed white paper.”

 

 

 

Edited by Pokojni Ruxin
  • Haha 1
Link to comment

Titule im neće uzeti, a sumnjam i da će ih izbaciti u nižu ligu. Nije ova ekipa sada kriva da ispašta takmičarski, ali očekujem neku masnu kaznu od nekoliko stotina miliona funti i uslovno oduzimanje 15ak poena na dve godine, ako nešto temeljno ne urade na organizacionom nivou.

Link to comment

ako sam dobro razumeo da nezavisnu komisiju određuje pl sve sam manji optimista da neće uraditi nešto drastično i glupo samo da dokažu da mogu da se staraju sami o sebi dok im ovaj white paper nije nametnuo državnu regulaciju. oduzimanje titula ne dolazi u obzir, ali sve ostalo...

 

siti neće biti jedina žrtva kad se otvori ta konzerva crva, nek im neko kaže na vreme da proguglaju kalčopoli :dry:

Link to comment

City je jedini koji je ovo radio godinama, i samo “zastarelost” ih je spasila od UEFA. City pa PSG, pa onda ona dva kluba u Španiji pod bankrotom da se fudbal pročisti i da više nikome ništa slično ne padne na pamet.

Link to comment

 

2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

ako sam dobro razumeo da nezavisnu komisiju određuje pl sve sam manji optimista

 

Nezavisna komisija vam je najbolja sansa :dry:

 

  

3 hours ago, dragance said:

očekujem neku masnu kaznu od nekoliko stotina miliona funti i uslovno oduzimanje 15ak poena na dve godine

Kako mislis oduzimanje poena "na dve godine"? Anyhow, ako se ne varam juce sam negdje cuo (sky ili talksport mislim) da ako se budu oduzimali bodovi to ce biti u tim sezonama, sto dalje implicira da bi mogli ostati bez titula?

 

Sto se tice zastarelosti, u PL toga nema, tako da ce ih odrati ako dobiju proces jelte.

 

Link to comment

U medjuvremenu pogledajte A game of secrets na HBO baš o svemu što je pokrenuo Rui Pinto, a pre par godina smo i na mislim Kupusari kačili tekstove iz Špigla - Football leaks. 

Link to comment

Taj finansijski fer plej je nesto najgluplje sto sam ikada cuo. Ako vec pokusavas nesto, uvedi limit, kao kod USA sportova (u MLB je recimo oko 200 miliona za plate igraca, na sve preko toga, se placa drasticno veca cifra, u zavisnosti od stepena prekoracenja). Zasto ja ne bih ulagao u ekipu, a istovremeno zadrzavao igrace koje imam, kada sam vec u mogucnosti da to uradim (porezi, prirezi i ostalo se izmiruje na vreme).

  • +1 1
Link to comment

Former Manchester United coach Chris Armas will get a chance to take charge of Leeds for the foreseeable future, as he takes over as interim manager in the wake of Jesse Marsch’s sacking. :sleep:

Link to comment

Zato što novci koje ulažeš nisu proistekli iz fudbala već iz nekog drugog biznisa, a onda kad taj biznis zapne onda nastaje belaj. To se desilo Parmi, to se desilo Laciu, Fiorentini, Majorci onomad, desiće se i Barseloni u najavi. 
 

Zbog njih je uveden FFP, ne zbog Arapa i naftaša. 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...