Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Ruksi, kad će spora ali dostižna pravda za ovaj ofsajd™ koji je praktično odlučio titulu te sezone?

 

OK, realno vas jesu kaznili uvođenjem VAR, ali tu je bilo toliko kolateralne štete za toliko klubova, nešto nisam siguran da ste najviše postradali pod njegovim zulumom.

 

Image

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, borris_ said:

Nas su zvali u superligu ali smo djentlementski (citaj hinjski) odbili. :fantom:

Pa naravno, jedva osvajate ligu pored Lensa i Lila, sta bi tamo radili :)?¿

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ruksi, kad će spora ali dostižna pravda za ovaj ofsajd™ koji je praktično odlučio titulu te sezone?

 

moram priznati da prvi put čujem da je ofsajd na 40m od gola pri rezultatu 0:0 u prvih 20 minuta utakmice zapravo bio ključan trenutak čuvene slippy g sezone...can't make this up :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pogledah bilan transfera zadnjih deset godina (Chelsea je sa ovom godinom daleko na prvom mjestu)

 

classement-clubs-les-plus-d%C3%A9pensiers-mercato-transferts-2012-2021.jpg

 

A od 2020.

 

d%C3%A9penses-mercato-depuis-crise-covid-19-clubs-football.jpg

 

 

Edited by borris_
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

moram priznati da prvi put čujem da je ofsajd pri rezultatu 0:0 u prvih 20 minuta utakmice zapravo bio ključan trenutak čuvene slippy g sezone...can't make this up :lolol:

 

Pa ono kao, pobeda na Etihadu (i posle kod kuće) bi ih sprečila da zapinju kao volovi protiv Čelsija, manje šanse da Slippy prokliza, manje šanse da bi se na 3-0 jurila gol razlika protiv Palasa (da bi Dwight Gale na kraju izjednačio na 3-3), i tako...

 

Ne pratiš dovoljno the scouse discourse ali ne brini, poslaću ti linkove na PM.

 

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Ona moja tebla nije kompletna. Treba da se ubace i prodaje.

 

Kaada se eve sabere i oduzme dobije se ova nova tablela:

 

pires-bilans-nets-transferts-clubs-football-mercato.jpg

 

Chelsea ce izbiti na prvo mjesto poslije ovog transfer perioda.

 

Francuzi najbolji prodavaci 

 

meilleur-bilans-nets-transferts-clubs-joueurs-big-5-CIES-football.jpg

Edited by borris_
Link to comment
Just now, borris_ said:

pires-bilans-nets-transferts-clubs-football-mercato.jpg

 

+1 na ovu tabelu koja jasno govori da nije bitno koliko se troši, već kako se troši. to i ja pokušavam istaći godinama, ali ljudi preferiraju histeriju. oslobite fudbal finansijskih stega pa da se smejemo ljudi ulaganjima raznih evertona, ne može nam doveka junajted biti jedini izvor zabave.

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

+1 na ovu tabelu koja jasno govori da nije bitno koliko se troši, već kako se troši. to i ja pokušavam istaći godinama, ali ljudi preferiraju histeriju. oslobite fudbal finansijskih stega pa da se smejemo ljudi ulaganjima raznih evertona, ne može nam doveka junajted biti jedini izvor zabave.

Mozemo i junajtedovom poslovanju, i kako smo se svi siti ismijali proteklih godina. Samo, to je bilo po pravilima, a vas se tuzi da niste igralio po pravilima?

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Poenta nije u trošenju i načinu na koji se troši nego u prihodima, tj. "prihodima". 

 

ali niko mi još uvek nije odgovorio zašto podržava ovakav ffp koji služi da održi status quo? ja odavno jasno pričam da je to veliki bullshit, tako da za mene to nije poenta svakako.

 

ako dovijanje i postoji, a to je veliko ako koje nikako da neko definitivno dokaže na sudu...postoji kao posledica lošeg sistema koji brani klubovima da troše sopstvene pare. 

takođe ako dovijanje postoji nema jebene šanse da je siti jedini klub na svetu koji se time služio. ali bukvalno 0%

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
25 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa ono kao, pobeda na Etihadu (i posle kod kuće) bi ih sprečila da zapinju kao volovi protiv Čelsija, manje šanse da Slippy prokliza, manje šanse da bi se na 3-0 jurila gol razlika protiv Palasa (da bi Dwight Gale na kraju izjednačio na 3-3), i tako...

Ne pratiš dovoljno the scouse discourse ali ne brini, poslaću ti linkove na PM.

 

Pa dobro, i da je Arsenalu te sezone suđen penal protiv Chelsea kod kuće (0-0), da nije na Etihadu u onih 6-3 doživio nedosuđen crveni karton Yayi Toureu za đon na Girouda, nedosuđen penal za rukomet Zabalete i neopravdano poništen gol Girouda kod 3-1 zbog nepostojećeg ofsajda, da nas u prvom kolu nije pokrao Anthony Taylor protiv Ville...

 

Da ne pričam šta bi tek bilo da je Liverpool poštovao 1 klauzulu u Suarezovljevljevljevom ugovoru.

Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Dovijanje :D Tako bezazleno, djecije naivno, prvi put s ocem na jutrenje..

 

pa mislim nivo zločina za koji smo optuženi je - trošili su na nivou junajteda iako nemaju istorijsko pravo na to!

 

greta-how-dare-you.gif

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...