Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, WTID said:

Do meca sa Liverpoolom Wolves je postigao samo 12 golova.

 

Can they play you every week? :rolleyes:

 

Prosto je neverovatno da nisu uspeli i Raula Jimeneza da vrate iz mrtvih. Ali dobro, još 15 minuta ima da se upiše...

Link to comment

Da da Entoni je kriv što ga je Mičel faulirao a Šlupu ni to nije bilo dovoljno nego ga je sa obe ruke, posle faula, bez lopte, gurnuo u kanal!!! 
Crveni je za Šlupa koji nam evo daje gol ni kriv ni dužan.

Ma koji kurac se zaleće majmun jedan, žuti bi bio za Schlupa pa bi bio, i nije da ga je povredio ili tako nešto. Dečko je problem i ništa više, utripovan problem a takvi su najgori.
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:


Ma koji kurac se zaleće majmun jedan, žuti bi bio za Schlupa pa bi bio, i nije da ga je povredio ili tako nešto. Dečko je problem i ništa više, utripovan problem a takvi su najgori.


Pa najbolje da nas zapišavaju i tuku ovi seljoberi na sred Traforda. 

Link to comment

Eto ti “držanja gaća” - od 7 minuta nadoknade 5minuta CP nije izašao iz svog peterca. 
Seljačka ekipa sa trenerom u pokušaju.

 

Ajmo dalje.
 

Kolo iz snova sa španskim Edi Hauom koga školuje Dajš i Live koji gubi od random kluba.
 

Plus sinoć ovo

 

 
 

92633FE9-63CC-4EA5-B9D1-FF10D99594CA.jpeg

Link to comment
23 minutes ago, ducca said:
30 minutes ago, John Coltrane said:

Da da Entoni je kriv što ga je Mičel faulirao a Šlupu ni to nije bilo dovoljno nego ga je sa obe ruke, posle faula, bez lopte, gurnuo u kanal!!! 
Crveni je za Šlupa koji nam evo daje gol ni kriv ni dužan.


Ma koji kurac se zaleće majmun jedan, žuti bi bio za Schlupa pa bi bio, i nije da ga je povredio ili tako nešto. Dečko je problem i ništa više, utripovan problem a takvi su najgori.

Ajde Antoni razumijem, mlad, glup, Risarlison progovorio iz njega.. ali takvo iskustvo Kazemiro jbt, wtf.

 

Sad tri utakmice bez Eriksena i Kazemira. Pa jbt. 

Link to comment

Hajde, barem je Casemiro tri utakmice out. Nenaviknuta malo Sekta da igrači za ovakve stvari dobivaju crvene kartone na Old Traffordu, ali nije davno Martial bio vinovnik™.

Link to comment
19 minutes ago, kipo said:

Ajde Antoni razumijem, mlad, glup, Risarlison progovorio iz njega.. ali takvo iskustvo Kazemiro jbt, wtf.

 

Sad tri utakmice bez Eriksena i Kazemira. Pa jbt. 


Taman da se Kazemiro lepo odmori za Barsu ;) a Sabicer dobije minute. 
 

 

Link to comment

Pre je u Feralu bila rubrika Shit of the week, obožavao sam je i jedva čekao svaki dolazak tetke iz CRO da mi donese štampana izdanja koja sam propustio, jbg tad nije bilo interneta. 

 

E sad je tako sa Klopovim presicama, mislim da mi bazendžije mogu "zavideti" koliko puta sam slušao tog čoveka. Toliko me uveseljava ove sezone da to nije normalno, svaki put se smejem od srca, kao posle dobrog vica.

 

Najnoviji hit je odogovor novinaru "veoma mi je teško da pričam sa vama, ako hoćete da budem 100% iskren i izabraću da to ne radim, a vi znate zbog čega...zbog svega što pišete (o meni), ja ću odgovoriti na to pitanje ako me neko drugi bude pitao" i u sekundi se javlja drugi novinar i kaže "evo ja ću" a onda Klop kaže "Da li možete da ponovite pitanje, molim vas" i drugi novinar ne bude lenj i ponovi pitanje.

 

Nekoć je u Utisku nedelje išla priča da kod nas ne postoji novinarstvo jer da postoji svaki sledeći novinar bi ponovio prethodno pitanje na koje je AV odbio da odgovori. Fino je videti da negde postoji, ta novinarska solidarnost.

 

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...