Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, 189- said:

sinisterra u leedsu, stize kao zamena za raphinhu

 

Čudio sam se da do sad nije ni pomenut kao meta nekog ozbiljnijeg kluba. Ako su ga završili odlična kupovina, tj kradja. 

Link to comment
7 hours ago, John Coltrane said:

Šefild doveo Anela Ahmedhodžića iz Malmea za 3milke. @Zlurad znaš o kome pričam? 

 

Nemam pojma. Guglam vec pola sata, sve sto mi pada na pamet je da je neki fm17 wunderkind :D

 

 

5 hours ago, MiddleClass said:

Zasto Liverpul ne razmislja o Dibali?

 

Mediji svaki rok poslednjih godina razmisljaju o Dibali u Liverpulu, dosta je. On je mrtav ladan free agent posle Juve-a? Moze da bude kvalitetno pojacanje za svakog, mada vidim da totenhem vodi trku, ako je verovati transfermarktu

Link to comment
7 hours ago, John Coltrane said:


Prošle zime se pominjala cifra od skoro 5mil £ - loan fee 1,5mil plus 500k£ ako se WH kvalifikuje za Evropu i plata 2,5mil£. Ako su te cifre tačne, Lingard je igrao za oko 100k£ nedeljno, moguće da mu je i UTD plaćao nešto plus dodatni bonusi (gol, asist). 
Sad da li je 150k£ nedeljno previše za njega, onda jbg.

 

Ne znam detalje i tačne brojke, samo znam da su "dobro obavešteni izvori" preneli da je problem visina plate koju traži i da bi ga ta cifra ukoliko bi je dobio, učinila najplaćenijim igračem ekipe. 

Link to comment

Rasim to CFC izgleda potvrđeno, i oni da upišu neki transfer ovog leta.

 

Cena 45 miliona, pre sedam godina koštao 50 :cry: Upropastio ga Pep.

Link to comment

Eriksen prelomio, kaže lepši su mu starački domovi u Mančesteru. 
 

ETH hoće da završi sve pre turneje, da ne primimo opet petardu od Liverpula :covid19:

Link to comment

Kažu da De Jong nije završen zato što dečko čeka da mu Barsa isplati dugovanja u iznosu od, pazsad, sedamnaest miliona :lolol:

 

Ovo kao košarkaški transferi američkih pečalbara po evropskim ligama.

  • +1 1
Link to comment

Najgori posao prelaznog roka. Ozbiljan klub bi poslao dodjavola i njih i ETH, pazario Tilemansa za duplo manje para i nekog desnog beka.

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kažu da De Jong nije završen zato što dečko čeka da mu Barsa isplati dugovanja u iznosu od, pazsad, sedamnaest miliona :lolol:

 

Ovo kao košarkaški transferi američkih pečalbara po evropskim ligama.


Novi Pogba u najavi.

Nek igra Eriksen DeJonga, ispred Bruno, pored MekTomini ili Fed i maršupičkumaterinu. Može romb a može i 4-3-3. 

Link to comment
Pazu sad obrta kad niko ne bude želeo da ga kupi.
Valjda direktor Mbappe pažljivo prati situaciju. Malo je klubova koji mogu da mu daju makar i pola plate koju ima. Ali da, ako ostane napraviće još veći cirkus u klubu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...