Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Šta znam, meni je Nedović dobro pojačanje. U košarci se na kraju sve svodi na igru 1 na 1, pogotovu kad su neizvesne završnice, a Nedović je igrač koji ima koševe u rukama i koje može da nam donese nešto što nismo imali jos od Kvinsija Milera, a to su sigurni poeni u završnici. Naravno da ima mana, kao i svaki igrač, ali generalno gledano, za početak prelaznog roka nije loše. Još da dovedemo nekog dobrog trenera...

  • +1 2
Link to comment

Nedović je najbolju odbranu u Zvezdi igrao one sezone kad je Uvalin bio trener i kad smo jedva izborili opstanak. Te godine se bukvalno bacao po parketu svaku utakmicu.

Link to comment
39 minutes ago, ZokiAsov said:

Resio sultan da vas unisti dovodi vam raspalog vecito povredjenog igraca

 

Mislio sam da se preteruje sa takvim upisima, ali sada posle ove vesti nema vise dileme da se upravo to desava. Moglo je i suptilinije da se odradi, ali sta se u ovoj zemlji suptilno radi..

  • +1 3
Link to comment

Ovo je samo znak da opet predsednik sklapa tim, kao one sezone kada je Alimpije bio trener.

Edited by Nikodije
Link to comment

nedovic je zabavan igrac za ekipe bez takmicarski ambicija. posto cemo ocigledno takvi i biti, kako god. to da li je on bolji od ovog ili onog, nije bitno ni za sta osim za jos jednu turu besmislenih cija je patka kraca rasprava. ne igramo 1 na 1. 

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, BWA said:

Nedovic je ogromno pojačanje za vas.

Za klasu bolji igrač od Andjusica.

Nedović će nama biti glavni igrač i treba ga porediti sa Panterom, a ne Anđušićem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...