Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Eeej, za jednog Nedovića se dobijaju petorica Lazića, ne jedan. 

 

Moj glavni problem sa Nedovićem nije odbrana, ne igra odbranu i to je to, može jedan takav da se toleriše. Problem mi je što je dečko uz nikakvu odbranu dileja u napadu, indijanac klasičan. Upropastiće ga Želimir u plejofu, neće znati gde se nalazi. Al što kaže JoeD, zabavan je i naravno može da natrpa svakoga pa će biti lakše gledati Evroligu.

Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

dok ne umrete? smanji dozvljaj batice

 

Nema potrebe za loženjem, može i dok ste živi, do kraja života, po semantičkom izboru. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

pa izaberi reci bolje. mislim, gde me boli kurac sta mi ti zelis i jos vise sta mislis o bilo cemu, samo je malo wtf procitati takvu recenicu na forumu. 

Link to comment

Čove se šalio, nemoj preterivati.

 

Ovo je klasično zamazivanje očiju i damage control.

 

Signal da se sklapa takmičarski tim bi bilo produženje Kalinića. Gornji epitat za Neovića "zabavan" je najbolji njegov opis na koji sam naišao.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Čove se šalio, nemoj preterivati.

 

Pa suludo da to nije jasno, ali editovao sam ako je još neko osetljiv.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam čemu kuknjava oko Nedovića. Ako ostane zdrav i te kako je pojačanje a još je prilično rano da se priča sa kim će da igra i koja će mu biti uloga u timu.

 

Inače je dosta upadljiva tišina oko Petruševa, od otimanja oko istog je došlo do toga da ga više niko ni ne pominje.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, *edited by mod said:

Ne znam čemu kuknjava oko Nedovića. Ako ostane zdrav i te kako je pojačanje a još je prilično rano da se priča sa kim će da igra i koja će mu biti uloga u timu.

 

Inače je dosta upadljiva tišina oko Petruševa, od otimanja oko istog je došlo do toga da ga više niko ni ne pominje.

Ja mislim da tačno znam kakva će mu uloga u timu biti. Nije sigurno doveden da organizuje igru ili da igra odbranu, još manje da bude rezerva. Biće najveći potrošač lopti u ekipi. Koje druge opcije ti vidiš?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...